מה לעשות עם הכסף מהחופש? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות עם הכסף מהחופש?

Swimmer

Recommended Posts

אני חושב על....

1)רולר בלידס ממש כיף

2)קעקוע יפה

3)לקפוץ לאילת ולעשות חיים (לא הרבה כסף וגם ישחרר אותך לקראת השנת לימודים ה ממשמשת)

4)קנה פטיפון תתחיל לשמוע תקליטים.

5)הכי חשוב ....לדעתי (לא משהו יקר) לקנות לאמא ולאבא מתנה (זה השקעה טוב וזה עובד השקעתי 1000 בההרים שקל וקיבלתי אוטו איזה פריארים :kopfpatsch:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי בנות אוהבות שמבזבזים עליהם, זה מה שאני הבנתי ממה שהוא אמר חח

אתה רוצה לבזבז את הכסף שקרעת עליו ת'תחת, על בחורות, שאתה לא מכיר, שלא סופרות אותך ממטר, אבל יגרמו

לך להרגיש סקסי ומושך עד הרגע שתסיים לשפוך עלהם ת'כסף? (ואז תחזור הביתה, לישון.. )

ת'רוצה להשיג בנות? ת'לא צריך כסף, ת'צריך כריזמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע +- 35 אלף שקל, שאמור להיפתח בינואר,

אפשר להוסיף לזה חלק ולהכניס לקרן נאמנות אחרת.

טוב, אז תשנה את ה-100 שאמרתי ל-450 שקל בחודש. יספיק לך להרבה דברים. ואם תבחר קרן סתם, בלי לבדוק וכלום, על עיוור, עדיין יש סיכוי טוב לקבל 250 שקל בחודש (ריאלי, ז"א בניכוי עליית המדד, עליית המחירים. הכסף שומר על ערכו). תחשוב - 250 שקל בחודש, והכסף שיש לך נשאר לך. רעיון לא רע נשמע לי. אם למשל תקנה נגיד משהו ב-3000 שקל, ותשלם ב-12 תשלומים (250 לחודש) - זה ישולם מהריבית. והנקודה היא שבקרן נאמנות אתה יכול להוציא בכל זמן כסף, בלי קנסות או משהו.

ד"א, למשל:

נגיד הקרן הדי טובה הזאת - http://www.maalot-funds.co.il/kranot_page.aspx?fund=5110861 היא לא הכי טובה, אבל היא בין הטובות. ב-5 השנים האחרונות היא עשתה בממוצע 21.56% לשנה - ה-5 שנים זה כדי שתראה שזה בגלל שהיא מנוהלת טוב ולא בגלל "הימור" שהצליח בפוקוס (היא גם מנהלת 50 מיליון שקל השייכים לעשרות אלפי לקוחות, אז היא לא יכולה לקחת הימורים לא מחושבים). היא פטורה ממס. בניכוי דמי הניהול שהם 2.85% לשנה זה יוצא 18.71% לשנה רווח, בניכוי המדד שהיה נגיד בממוצע 2.21% אחוז זה יוצא רווח נקי (נקי באופן מוחלט) של 16% לשנה, או 1.33% לחודש. ז"א, שאם אתה שם 45,000 בתוכנית כמו זאת, או אפילו בה (בהנחה שבעתיד היא תמשיך להיות טובה כמו ב-5 שנים האחרונות. אם אלו שמנהלים אותה נשארים אז זה סביר בהחלט, אולי היא אפילו תשתפר), אותם 45,000 יניבו לך 600 שקל נקי בחודש. זה בממוצע. אם תראה למשל, בשנת 2003 הקרן השיגה 97% אחוז, מה שאומר 94.15% לשנה, 7.85% לחודש בערך, או במונחים כספיים - 3530 שקל בחודש, בשנת 2003. זאת ממש משכורת, שכר מינימום של המון אנשים בארץ שקורעים את התחת 10 שעות ביום כדי להביא משכורת כזאת, ועם 45,000 וקצת מזל בבחירת קרן מוצלחת אתה יכול לעשות את הסכום הזה מבלי לעשות כלום. ואם למשל היה לך סכום משולש להשקיע, מן הסתם הסיכוי שלך לקבל בחודש 3,500 שקל היה תלוי בבחירת קרן נאמנות שתניב 31% בשנה - קשה כאלו למצוא, אבל יש. אתה יכול להבין מזה שאם בעתיד למשל תוכל לחסוך 300,000 שקל ולשים אותם בקרן נאמנות מוצלחת (או בכמה, פיזור סיכונים) שתניב לך 1% בחודש, תקבל תוספת למשכורת שלך - תהיה אשר תהיה - של 3,000 שקל, בזמן שה-300,000 שיש לך נשארים כמו שהם.

עכשיו, יש גם קרנות שמפסידות, אבל רובן המוחלט של הקרנות מרוויחות, והממוצע - אם תעשה שיעורי בית בנושא - יכול להיות נגיד 0.5%-1.1% לחודש במצב סביר ומעט פסימי - או 230-500 שקל בחודש לפי הסכום שיש לך. תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה אני עשיתי שהיה לי 10 לפני שנה.

שמתי בבנק, ובזבזתי מתי שאני צריך מידי פעם לדברים.

ועכשיו נשאר לי מספיק כסף לטיול לאירופה, לא כולל הכסף שעבדתי ואני עובד עליו כרגע.

אגב אני כל כך שמח שלא השקעתי על חומרה, זה כל כך לא מעניין אותי עכשיו.

מה שכן אני שמח שהשקעתי על מסך דק ואלטק לאנסינג ADA880 (אמרתי נכון כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לבזבז את הכסף שקרעת עליו ת'תחת, על בחורות, שאתה לא מכיר, שלא סופרות אותך ממטר, אבל יגרמו

לך להרגיש סקסי ומושך עד הרגע שתסיים לשפוך עלהם ת'כסף? (ואז תחזור הביתה, לישון.. )

ת'רוצה להשיג בנות? ת'לא צריך כסף, ת'צריך כריזמה..

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

AMEN BABY!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שיצבור ריבית

או שיעשה טיול בחו''ל

או שילך למקום שסוחרים בנשים ויקנה לו איזו רוסיה :smile1:

בחיים אל תבזבז יותר מידי על בנות

הן מתחילות להתרגל לזה ותפוס תחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...