Thermaltake Suprano אלומיניום או לא ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake Suprano אלומיניום או לא ?

snop

Recommended Posts

שלום שאלתי היא כזו.. המארז הבא עשוי מאלומיניום ? כי פשוט אין לי מושג איך יודעים..

http://www.ksp.co.il/hpart_uin.php?uin=2280

אם זה אלומיניום - אז המארז הזה טוב מבחינת כל הדברים האלה של החום/קור ?

ואם זה לא אלומיניום - המארז עצמו טוב ? כי בטווח מחירים הזה של עד 450 זה מה שמצאתי שהמליצו לי עליו.

ואם יש לך עוד שאתם ממליצים בטווח של עד 450 אני אודה לכם על שיתוף הפעולה ;)

אז תודה על התשובות.. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא יודע... קודם כל שיראה טוב שלפחות אני אוכל להתגאות בו.. :screwy:

ואני צריך שהוא יחזיק כזו מערכת :

מעבד E6600,

כרטיס מסך X1900XT,

לוח אם P5WDH DELUXE,

דיסק קשיח 250GB,

זכרונות 1GBx2.

אז אני צריך משהו שאם אני אשים למעבד + 1-2 מאווררים של 12 יחזיק מעמד ולא יהיה חם מדיי...

גם די חשוב לי שהמארז לא יהיה חשוף מקדימה.. כאילו איפה שיש את הכוננים של ה-CD/DVD אז שתהיה דלת או משהו שזה לא יהיה נגיש... וגם אם אפשר שהחלון בצד יהיה עם איזה דוגמה יפה או לא יודע משהו שקוף משהו שיהיה יפה.. :lol:

יש משהו שיכול להיות טוב נגיד עד 500 שקל ?

מה שאמרתי לא טוב (Thermaltake Suprano) כי הבנתי שזו חברה טובה מבחינת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי חלון Chieftech Bravo מספק לך את כל הסחורה יפה (כולל דלת, מאוורר 120 מ"מ ועוד 5 של 92 מ"מ)

לגבי יראה טוב, תראה מארזים בעיניים ולא בתמונות, התמונות נוטות לעוות את המציאות

יש גם את ה-Sunbeam Transformer עליו יש ביקורת באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על ההמלצה :xyxthumbs:

ותגיד אני צריך לקנות כמובן ספק.. אבל אני מתלבט בין שניים.. יש את האנרמקס ליברטי 400W שעולה 500 שקל.. ובאיזה חנות הראו לי ספק של טרמלטק 475W במחיר של 500 שקל גם נראה לי... איזה יותר טוב?

כי הרבה ממליצים על האנרמקס פה.. אבל הטרמלטק גם חברה מוכרת (לפי מה שאני רואה שקונים מערכות שלהם)... מה ההמלצה הטובה ?

כי אני צריך שזה יחזיק לי את המפרט שרשמתי מקודם :

מעבד E6600, כרטיס מסך X1900XT, לוח אם P5WDH DELUXE, דיסק קשיח 250GB, 1GBx2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעשה מה שבא לו אני למשל קונה תמארז הזה כי הוא יפה אם המאווררים יעשו רעש אני מחליף לטובים נו ואם זה לא מאלומניום אז זה טיפה כבד אז עדיף יפה וטיפה כבד יש לו גם מסנן אוויר שזה טוב והוא יפה מאוד

דרך אגב איך המאווררים של המארז הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעשה מה שבא לו אני למשל קונה תמארז הזה כי הוא יפה אם המאווררים יעשו רעש אני מחליף לטובים נו ואם זה לא מאלומניום אז זה טיפה כבד אז עדיף יפה וטיפה כבד יש לו גם מסנן אוויר שזה טוב והוא יפה מאוד

דרך אגב איך המאווררים של המארז הזה?

שאלה לי אליך - למי אתה פונה ? כי קראתי את ההודעה שלך ואז חזרתי עמוד אחורה ולא הבנתי.. מה מו מי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...