כמה עולה ליזר ? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה ליזר ?

moshe55501

Recommended Posts

לאיזה אתה מתכוון,"משו פצץ סנייייפפפפפררררר שמממממייייסססס חמאה בצבע ירוק?".

כי את זה לא תוכל להעביר במכס וגם אם כן זה עניין של 100-200$

הוא תמיד יכול לנסות אם השפורפרות CO2 שזה אומר עסק של קרוב ל 1500$ למשהו נחמד, משתמשים בזה לניתוחי ליזר..., הוא יוכל לעשות ניתוחים לחתולים...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח...

הלייזר שפוגע בעור האדם וצורב זה ירוק הוא עולה 500 דולר... ונראה לי שצריך לו רישיון לנשק !!!

:xyxthumbs:

זה יכל להיות בכל צבע, זה לא משנה.

זה עניין של מיקוד והספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר בנושא הדפוק הזה קיים אז נישתמש בו :)

שמעתי לא מזמן שמישהו הכניס ליזרים (לא חיתוך או משהו) לתוך המחשב בשביל המודיג אבל לא מצאתי אבל אני לא ממש מבין את האפקט שזה עושה =\ אם זה סתם פויינטר כמו של הילדים הקטנים אז זה פשוט עושה נקודה נו ו... זה לא כזה מרשים או ניראה אם יש לך תאורה נוספת...

או שזה משהו דומה לזה שיש במסיבות שעושה כל מיני צורות באוויר ?

אשמח להסבר על הליזרים למודנג האלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה נו באמת מה כבר שאלתי תגידו לי כבר כמה עולה אני לא רוצה לעשות ניתוחים ואני לא רוצה להמיס אנשים תגידו לי רק כמה עולה ואיזה סוגים של לייזרים יש ?

אאמממ תלוי מה אתה רוצה לעשות איתו, בישראל הדברים האלה נחשבים לנשק מסוכן וגם הצבא משתמש בו ולכן זה לא חוקי, כמו כל דבר צבאי(אפילו סוללה צבאית של ה 15V של חיל הקשר זה לא חוקי להחזיק בבית ללא התיר....)

ANY WAY הליזרים מתחלקים לרמות , והחומרים אשר בעיקרון יוצרים את האלומה

אם תשים לב על הפוינטר שיש לך בבית רשום או CLASS I או CLASS II אלו הרמות היחידות החוקיות להחזקה בארץ ללא התר מיוחד. ההבדלים בינהם הם:

ההבדלים היחידים בינהם זה ההספק שהם צורכים ומכאן גם חוזק האלומה והיכולות שלה..כאילו בין הרמות...

עכשיו זה מתחלק גם לחומר שגורם לקרינה זה מתפרק להרבה מאוד אפשרויות:

-ליזירי חצי מוליכים - אי אפשר לחתוך איתם אבל הם יכולים לרכז את האלומה בצורה ישרה ויפה ולכן משתמשים בהם בפונטרים שאתה יכול לראות בחנויות ועולה כמו שראיתה 100 שקל או אפילו 5 שקל תלוי בסיווג והכוח שלו... (את האלה של ה 100 אתה לא יכול לקנות כי זה ממש יכול לפגוע בראיה של אדם אם תכוון את זה עליו)

-ליזרי אודם ונוצרת עלי הקרנות הבזקים בתדר מסויים למוט אודם והחזרים ע"י מראות... המחיר של האבן אודם בלבד הוא גדול מאוד והציוד ההקפי גם ענקי ולכן לא כל כך נפוץ אומנם הוא חזק מאוד!! (שמעתי שמתמשים בו בתעשיית ...) והדבר הזה יכול לעלות קרוב ל 5000$

-ליזירי דו תחמוצת הפחמן CO2 - אלו נורות מיוחדות אשר פועלות על אלפי וולטים אך מספר קטן של מיליאמפרים... בהן לרוב מתמשים בתעשייה לחיתוך מתכות, ובניתוחי ליזר, ומה שטוב בהן הן יחסית זולות לכוח שהן מפיקות - והמחיר קרוב ל 1000 דולר

-ליזירי ניאודמיום פועל על בסיס גביש Y3AL5O12שנוצר מצירוף אטומי החמצן של אלומניום ואיטריום הוא זול מאוד אבל לא שימושי כי רמת הריכוז הקניים שלו קטנה , בעיקרון אפשר להגיד שזה כמו שלוקחים זכוכית מגדלת ומשתמשים בשמש...

-ליזר טיטניום ספיר- אין לי מוסג הרבה עליו אבל הוא הוזכר בספר שקראתי בנוגע לליזרים בכל מיקרה תיהיה בטוח שזה חזק וזה לוקח חדר...

קיצר אין לי כוח יותר לפרט כי בכל מיקרה אתה לא תוכל להכין אותם בתנאים ביתיים ואתה לא ממש יכול לקנות אותם..

אז יש לך

-ליזרים גזייםם

-ליזרי קריפטון - ארגון

-ליזירי אקסימור

-לזרי צבע נוזלי

-ליזירי הליום ניאון (נידמה לי שזה מה שאתה יכול לראות באתרים שונים ליזר שחותך ויש לו אלומה ירוקה...) ודיברו עליהם כאן עולים בין 100-400$ ראיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב השימוש הוא לאזעקה שאני בונה אז בבקשה תגיד איך קוראים וכמה עולה הלייזרים הפשוטים אגב אני ישמח אם מישהו יגיד לי איך בונים אזעקה שברגע שעוברים בלייזר היא מצפצפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות ב5 שקל בכל חנויות ...

אתה יכול לקחת את הקיט שבניתי לחבר שלי, אם יש לך ניסיון בלחמה זה יוצא פחות סיבוך אם החוטים מה שכיף אבל זה יוצא יותר יקר בהרבה... ביכלל ה PCB

http://www.red-board.co.il/forum/topic.asp?tid=44690

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...