כמה שאלות בקשר פיתוח גוף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר פיתוח גוף

POPSTAR

Recommended Posts

אני גובה 1.80 שוקל 61 ק"ג ויש לי שרירים בידיים וגם יש לי קוביות אבל אני רוצה קצת יותר להוציא את הקוביות ולעשות את הכתפיים יותר מנופחות איך אני עושה את זה בבית ? אין לי זמן לחדר ... ומה אני צריך לאכול וכו'... תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לפתח כתפיים וידים אתה חייב איזה 2 משקולות.. תתחיל פשוט להרים אותם כל יום בסטים בכל מיני צורות

לבטן פשוט תעשה כפיפות הכי פשוט בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רץ(3 פעמים בשבוע, 12 קילומטר(לא סה"כ, כל פעם..) - לא יותר מ-58 דקות ) תשתדל לעצור(העדפה שלך כתלות במסלול, לאו דווקא בסופו יכול ליהיות גם באמצע\התחלה) במתקנים ותתחיל לעבוד כמו שצריך. לפחות 60% מהיכולת - יש המון תרגילים שהיעילות שלהם פשוט מדהימה למרות שהם קשים בהתחלה, הם מן הסתם בדרך כלל תלויים במשקל שלך (אז סוגדי משקולות סולדים מהם).אל תשכח גם ענפים אחרים (כדורגל\כדורסל\ שחייה וכאלה) כדי לשפר גמישות וקוא'.

הנתונים הכלליים שלך לא רעים - אולי כדאי שתציין גם יכולות (בטן\סמיכה\מומצע לק"מ, כאלה) - מה שלא יהיה אל תתחיל לסגוד למשקולות.

מן הסתם מומלץ כמובן להצטרף לקבוצת קרבי אם יש לך זמן.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רץ(3 פעמים בשבוע, 12 קילומטר(לא סה"כ, כל פעם..) - לא יותר מ-58 דקות )

כן.

טוב.

נכון.

12 ק"מ בקצב 12 (למעשה יותר, לא ברור איך הגעת דווקא ל-"58 דקות".. 59 יהרגו אותו?), לבן אדם שכנראה לא בדיוק רץ מרתון כל שבוע... איך הגעת לזה? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איפה לדעתך נפלה טעות במשפט

4 דקות בממוצע לקילומטר זה זמן טוב

אני עושה את המסלול ב-56 ביום רגיל, 52 ביום טוב(כפי שאמרתי, 12 ק"מ, 3 פעמים בשבוע)

או שאתה בכלל מתכוון שזה כן זמן טוב?

כשאתה מתאמן לאורך זמן אתה לא אמור להיות מופתע ,יש לאבא שלי חבר'ה שעושים גם 03:40(אבל אלה חבר'ה מנוסים שלא מפסידים מירוץ בארץ.......)

:nixweiss:

אני לא יודע, תסביר את עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבן אדם לא מתאמן כבר הרבה זמן מראש (ושיסלח לי אם אני טועה, אבל זה לא נשמע ככה), אין שום מצב שבעולם שהוא רץ בכלל 12 ק"מ רצוף, שלא נדבר על 12 ק"מ בקצב ממוצע של 5 דקות לק"מ..

אומנם זה לא קצב מהיר (10 דקות ל-2,000, זה אפילו דיי איטי), אבל לשמור עליו במשך 12 ק"מ זה לא דבר של מה בכך, וכמו שאמרתי, אני בספק אם הוא בכלל יצליח לסיים 12 ק"מ של ריצה.. אתה גורם לזה להישמע כמו קפיצה קטנה למכולת לקנות לחם וחלב.. 12 ק"מ זה המון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle

למה אתה לא אומר להם שעצות אימון לא מקבלים דרך האינטרנט

פותח הדיון בתור אחד שעבד כמדריך חדר ושיש לו הסמכה מוינגיט

אני יכול להמליץ לך לא לקבל עצות סתם

בלי מדריך שיראה אותך קודם אין טעם להכין לך תוכנית אימון

כי תוכניות אימון צריכות ליכתב ספציפית לכל אדם ואדם

חוץ מיזה צריך גם תוכנית תזונה מתזונאי מוסמך(לפחות תואר ראשון בתזונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי אח שילו,עכשיו הבנתי.

אני לא ממש הבנתי מה קורה עם הבחור הזה, קיבלתי את הרושם שהוא כבר מתאמן ורוצה להעלות הילוך.

אבל אני חייב לתקן אותך במשהו - יש הבדל גדול בין ריצות ארוכות, אממ נקרא להם "מובהקות"(5000 ומעלה)לבין ריצות "די" (זה נשמע טפשי ;D)ארוכות(800 ומעלה), אופי הריצה עצמה שונה.

אתה לא יכול לעשות את ההשלכה שעשית. אני למשל הצלחתי גם 06:48 בריצת 2000 ובד"כ בלי מאמץ מיותר אני מוציא 07:40. אז כדאי לעשות את ההפרדה המתבקשת.(גם אין לזה משמעות של ממש בתהליך המיון, 08:30 נחשב לטוב בטבלאות שלהם, וגם ככה זה כדי ש"יהיה כוחות")

ואם כבר העלית את זה באמת, פותח הת'רד: אתה צריך לציין תוצאות ואת האימונים שלך עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ שאלה טובה. יש לי בבית איזה שעון עם מד דופק אלטע-שמעטא עתיק וניסיתי לבדוק כמה פעמים. התוצאה הייתה בין 125 ל-130 אבל נראה לי שהוא קצת דפוק

מה שמזכיר לי - אני צריך להוסיף לרשימת בקשות מסנטה אחד נורמלי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי אח שילו,עכשיו הבנתי.

אני לא ממש הבנתי מה קורה עם הבחור הזה, קיבלתי את הרושם שהוא כבר מתאמן ורוצה להעלות הילוך.

אבל אני חייב לתקן אותך במשהו - יש הבדל גדול בין ריצות ארוכות, אממ נקרא להם "מובהקות"(5000 ומעלה)לבין ריצות "די" (זה נשמע טפשי ;D)ארוכות(800 ומעלה), אופי הריצה עצמה שונה.

אתה לא יכול לעשות את ההשלכה שעשית. אני למשל הצלחתי גם 06:48 בריצת 2000 ובד"כ בלי מאמץ מיותר אני מוציא 07:40. אז כדאי לעשות את ההפרדה המתבקשת.(גם אין לזה משמעות של ממש בתהליך המיון, 08:30 נחשב לטוב בטבלאות שלהם, וגם ככה זה כדי ש"יהיה כוחות")

ואם כבר העלית את זה באמת, פותח הת'רד: אתה צריך לציין תוצאות ואת האימונים שלך עד היום.

אני לא ממש מתאמן , אני פעם ב.. מרים מישקולות , עושה שכיבות שמיכה כפיפות בטן פעם ב...

לרוב רוכב על סקייטבורד ואופניים ומשחק כדור סל והולך לים .

עריכה : ומתחרמן עם חברה שלי זה גם עוזר לנפח את הידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...