איראן: בקרוב צפויה הפתעה בתחום הגרעין , מתח&#1 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איראן: בקרוב צפויה הפתעה בתחום הגרעין , מתח&#1

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבת על זה שברגע שישראל/אמריקה תתקוף תהיה מלחמת עולם 3.... חשבת על זה שיש להם כול כך הרבה מתאבדים שיש להם ממדינות ערב...

חשבת על זה שגם להם יש טילים/טנקים ואמצעי לחימה?

זה לא פשוט כמו שאתה חושב.... אם אתה היית היום שר הביטחון המדינה הייתה קורסת תוך יום ואולי יום וחצי....

תחשבו לפני שאתם מדברים!

אני לא יודע מה בדיוק הנזק שיגרם לישראל אם תיפתח עכשיו מלחמה כוללת נגד כול מדינות ערב אבל אני יודע דבר אחד: לא משנה מה הנזק שהם יעשו לנו , הוא יהיה כאין וכאפס לעומת הנזק שיעשו לנו אם המשוגעים האלה יניחו את ידם על פצצת האטום. פצצת אטום איראנית תוביל את האזור למצב בו כול מדינות ערב יפחדו מהאימפריה האירנית החדשה באיזור וינסו להשיב לעצמם את כוחם חזרה על ידי השגת נשק גרעיני גם לעצמם . יהיה לנו גירעון מזרח תיכוני כולל! ואחרי שנגיע למצב הזה (תוך אני מניח 10-20 שנה ) זה יהיה רק עיניין של זמן עד שתיפתח מלחמת עולם שלישית אמיתית שאחריה אני לא יודע כמה ישאר מהעולם שלנו.

אז תסביר לי למה אני אמור לפחד מהמתאבדים ומהטנקים של האוייב??? כמובן שצריך לפחד כדי להיות מוכנים ליקראת זה כראוי אבל כרגע יש לנו צבא חזק שמסוגל להגן על נגד כול האיומים הקובנציונלים הקיימים נגדנו וכול זאת מבלי להזכיר כלל את הארסנל הגרעיני שלנו. נגד פצצות מימן ואטום אין לנו יותר מידי מה לעשות ולכן חייבים להשמיד את מתקני הגרעין האיראנים בכול מחיר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...