מחפש המלצה לכרטיס שיחזיק 2407WFP - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לכרטיס שיחזיק 2407WFP

megahertz8

Recommended Posts

לגבי ה- HD אני חושב שזו שאלה של הכרטיס מסך והתמיכה שלו. יציאת DVI לכשעצמה תומכת בשידור עצמו. בכל מקרה, עדיף שתמתין לתשובה מוסמכת יותר.

לגבי האודיו, אכן כן.

אז אני אשמח לקבל ממישהו תגובה לגבי כרטיס המסך.

לא כל לוח אם עם תושבת LGA775 תומך בקונרו. לוחות לקונרו מטבע הדברים צצים עכשיו במהירות, והאמת זאת שאלה טובה להפנות לפורום לוחות אם - האם צפויה ירידה במחיר או צפויות אופציות זולות יותר מלוחות האם הקיימים כיום, שמסתובבים סביב ה- 1,200-1,400 ש"ח?

שאלה טובה, אבל כמו שאמרת בהמשך, כרגע לא שווה לי להשקיע.

אהה, על זה אני מדבר אחי. אם הצלחת לחסוך לכזה מסך פצצה, אז שווה לפתוח חיסכון נוסף ובעוד כמה חודשים לעלות כיתה עם המחשב.

אם אתה באמת רוצה ליהנות מהמשחקים החדשים על מסך כזה ואם אתה משקיע המון בוידיאו ואולי עריכה, אז שווה לשדרג. אם המחשב הוא רק לאינטרנט וכאלה, ואתה באמת רק מחבר אותו למסך הזה כדי לחסוך מקום, אז תמתין, חבל להוציא כסף סתם. מסתבר מהתשובות פה שלשימושים האלה המחשב שלך יחזיק את המסך...

כרגע אני לא משחק וכמו שאמרתי השימוש שהכי דורש מהמחשב להשקיע הוא צפייה בסרטים.

ולכן אני אקשיב לעצתך, ואמתין עד שירגעו הרוחות סביב הקונרו.

תודה רבה, אחלה תשובות.

עכשיו תגיד, המחשב הישן יותר שלי, פנטיום 3 עם 2 MX 400, לא יוכל להפעיל את המסך בוודאות נכון? (לצורכי כמובן, ויציאת VGA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חוזר ואומר ש-DVI מספיק כדי להפעיל את המסך בלי לאבד כל איכות.

גם הפנטיום 3 עם ה-GeForce 2 MX צריך להיות מסוגל להפעיל את המסך דרך יציאת ה-VGA כל עוד ה-RAMDAC תקין.

אני מבין שהDVI יפעיל את המסך באיכות הגבוהה ביותר, השאלה היא האם כרטיס המסך מסוגל לשדר אותות HD (מבחינת יכולת ותמיכה של הכרטיס הנוכחי).

על העטיפה שלו רשום שהוא תומך ברזולוציה של עד 1536*2048, וגם הרזולוציה המקסימלית של המסך כתובה שם (1200*1920) ואפילו רשום שהוא תומך בקצב ריענון של עד 85Hz בשתי הרזולוציות האלה. כך שלא נראה לי שצריכה להיות בעיה.

ומה RAMDAC אומר? ואיך בודקים אם זה תקין?

http://www.tomshardware.com/2004/11/29/the_tft_connection/

עם מסך כזה הכתבה מאוד רלוונטית.

קשה לי להגיד שאני מבין הרבה ממה שרשום שם, כך שאם תוכל לעזור לי להבין אני אודה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מסך אחר עובד על המחשב ההוא זה אומר שהממיר סיגנל הזה תקין לא?

כלומר כרגע הכרטיס עובד עם מסך אחר, אז הוא יעבוד גם עם המסך החדש לא?

אה, ואיך אני מברר עד לאיזה רזולוציה הכרטיס הישן תומך?

אם הוא לא תומך ברזולוציית הנייטיב של ה2407, מה יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שהסיגנל תקין.

יכול להיות שבשימוש ברוחב סרט גבוה יותר הוא יתעוות.

בכל מקרה, לרוב הכרטיסים יש RAMDAC של 350 מה"ז, וזה מספיק כדי לתת 2048 על 1536 ב-60 הרץ.

אם הכרטיס יתעקש לא להוציא 1920 על 1200, יש Powerstrip.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להגיד שאני מבין הרבה ממה שרשום שם, כך שאם תוכל לעזור לי להבין אני אודה לך.

הם בדקו את חיבור ה-DVI של כמה ובבדיקה של ה-5700U האות שהוא הוציא לא עמד בתקן. 1920x1200 זו רזולוציה גבוהה שדורשת הרבה רוחב פס, ואם לחיבור DVI של 5700U יש בעיות, יש סיכוי טוב מאוד שגם לחיבור של 5600 יש בעיות. עם רזולוציה כזו הבעיה בכלל מאוד רלוונטית.

אני הייתי משקיע קצת ב-9550/9600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שהסיגנל תקין.

יכול להיות שבשימוש ברוחב סרט גבוה יותר הוא יתעוות.

בכל מקרה, לרוב הכרטיסים יש RAMDAC של 350 מה"ז, וזה מספיק כדי לתת 2048 על 1536 ב-60 הרץ.

אם הכרטיס יתעקש לא להוציא 1920 על 1200, יש Powerstrip.

ואללה, תודה.

אני מקווה שלא יהיו בעיות, אבל אם כן לפחות אני יודע לאן לפנות :)

הם בדקו את חיבור ה-DVI של כמה ובבדיקה של ה-5700U האות שהוא הוציא לא עמד בתקן. 1920x1200 זו רזולוציה גבוהה שדורשת הרבה רוחב פס, ואם לחיבור DVI של 5700U יש בעיות, יש סיכוי טוב מאוד שגם לחיבור של 5600 יש בעיות. עם רזולוציה כזו הבעיה בכלל מאוד רלוונטית.

אני הייתי משקיע קצת ב-9550/9600.

הבנתי אותך, תודה רבה.

אבל אם אני משקיע 400-500 בכרטיס מסך שהוא כבר לא חדש ולא עדכני, לא עדיף לחסוך עוד כסף ולקנות עם תמיכה בPCIe וכרטיס מתקדם יותר?

כמובן שזה יעלה יותר אבל זאת השקעה יותר משתלמת לעתיד לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי איזה כרטיס אתה מדבר?

לפי איך שאני חושב על זה יכולה להיות בעיה מסוימת עם כל כרטיס:

MX - לא יפעיל את המסך כלל

FX - לא יוכל להפעיל HD על גבי המסך

מה שכן, אם אני אחליף את הFX במשהו חדש (ונגיד שאפילו בלוח חדש), אז הוא יעבור למחשב הישן ויקח את מקומו של הMX.

ואיך בודקים TMDS? רק כשהמסך אצלי?

כי אם כן אז זה אומר שאני כבר אהיה חייב לשדרג..וזאת הוצאה כספית שעדיף להיות מוכן אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...