צריך המלצה לאוזניות. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות.

itaysp

Recommended Posts

שלללום :)

השנה החדשה מגיעה ואיתה הצורך לאוזניות.

היו לי בשנה האחרונה כמה וכולם נ-ה-ר-ס-ו. אני הורס סדרתי :)

1 כפתור של - נקרעה

1 כפתור של חברה לא מוכרת - נקרעה במהלך נסיעה על האופניים שהאוזנייה נפלה לגלגל ו....

1 אוזניות כאלה ששמים מאחורי העורף, של סנהייזר, עלו לי 200 שקלים בערם אם אני זוכר נכון.. אולי זה היה יותר. כלב קפץ עלי, משך את החוט והם נשברו :(

קניתי עוד זוג כזה אבל אני לא מרבה להשתמש בו כי.. לא יודע למה.. זה גדול ואי אפשר להסובב על זה כל היום ואם מכינסים אותך לתיק בבית הספר יש סיכוי

שהם ישברו...

1 אוזניות כאלה שנכנסות לתוך האוזן של .. MDR-EX71 קנו לי אותם לפני כמה זמן, הם עדיין חיות אבל עומודות למות.. הפלסטיק התקלף לאורך כל החור והוא עומד להיקרע..

כמו שאפשר לשים לב השקעתי המון כסף באוזניות...

עם כל הנסיון שלי, הבנתי מה אני צריך מאוזניות:

1. הכי חשוב, איכות.. לא משהו מטורף אבל שישמעו בסדר.. הסוני האחרונות שלי MDR-EX71, לא אהבתי את הצליל שלהם ממש..

2. שיכנסו לתוך האוזן כמו ה MDR שהיו לי של .. אחרת הם נופלות וכשאני נוסע על אופניים זה מסוכן.. גם הם הכי נוחותלטעמי יותר מאוזניות כפתור.

3. שהחוט של האוזניות יהיה שווה ב2 האוזניות (!!) אני פשוט שונא את האוזניות האלה שיש את החוט שצריך לשים מאחורי הצוואר (כמו ה MDR שלי).

גם זה לא נוח, גם יש חיכוך עם העור כל הזמן (שגרם לקילוף של החוט) וגם זה לא יפה.

4. שלא יהיו ממש רגישות וישברו בקלות.

5. שהחוט לא יתקלף בקלות.

זהו.. סיכמתי בקצרה מה אני רוצה. התקציב: 300 שקלים מספיק? אפשר להעלות אותו גם ל 500 תאמת, אבל אני מעדיף שלא כי עם הנסיון שלי עם אוזניות,

אני לא יכול לדעת מה יקרה מחר ויכול להיות שהם יקרעו ו.. הלכו 500 שקל.. כמו שהלכו לי 200 על הסנהייזר שבוע אחרי שקניתי אותם :(

חשבתי אולי עם האוזניות של shure אשר יקרות להחריד, וזה מה שמרתיע אותי מהם...

אולי יש מקום שאפשר להזמין מחו"ל אבל בלי הרבה בלאגנים ושעושים משלוחים לארץ...

תודה רבה לכם :)

עריכה:

משהו חשוב חשוב חשוב!!

בגלל שאני נוסע הרבה באופניים ומקשיב למוסיקה, אני חושב שזה דיי חשוב שלא יהיה בידוד רעשים מוחלט כמו שיש בדרך כלל באוזניות מהדוג הזה.. ב MDR שלי לא היה בידוד מוחלט ויכולתי לשמוע קצת..

עריכה 2:

ראיתי בזאפ CX300 . במחיר בדיוק בשבילי ולפי הביקורות האוזניות טובות..

לגבי החוט, הוא עובר מאחורי הצוואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכפתור הכי איכותיות הן הshure. אבל כמו שאמרת הן יקרות להחריד.

אם אתה רוצה כפתור איכותיות, אך לא כל כך יקרות, קנה את הסנהייזר MX550, או MX500. אני משתמש ב500, ומרוצה מאוד.

אני משתמש כל יום יותר משעה, במשך 7 חודשים בערך, ועוד לא קרה להן כלום. מעולות- מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא.. זה לא מה שאני מחפש.. אני לא רוצה כפתור.. :nono:

זה עושה לי כואב באוזן וזה לא יושב טוב.

אני מחפש כמו ה CX300.. אולי ה CX300 זה מה שאני מחפש :screwy:

CX_300_black_410.jpg

עריכה:

לאאאאא כתוב באתר של סנהיזר שהחוט לא סימטרי :-\

עוד נקודה חשובה זניזכרתי בה, ב MDR שיש לי עכשיו אז יש מאריך לחוט כאילו שאם יש לי נגן עם שלט. בקיצור החיבור בין המאריך לחוט כבר נהיה רופף והוא מחליק החוצה כל הזמן בקלות.. אני לא בטוח שאני רוצה עם מאריך.. אלא אם יש איזושהיא דרך לנעול את זה שהוא לא יחליק ככה בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHURE זה ממש לא כפתור

MX500 ו550 כנראה שיפלו בנסיעה על אופניים

אוזניות INEAR יתאימו לך כמו CX300 או EP630 של קריאטיב או שאתה יכול לקנות את אחד מהדגמים החזדשים של סנהייזר, יש להם כפתור שמתלבשות על האוזן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות את הדגמים החדשים של סנהיזר? זה האוזניות הירוקות?

יש להם חוט מאוחרי הצוואר? כי אני ממש לא אוהב את זה..

ל CX300 יש לפי מה שכתוב באתר.. חבל דווקא כי הם לא ממש יקרות ויש עליהם ביקורות טובות..

בזאת כתוב שההבדל בין EP630 ל CX300 הוא רק בחוט.. הם מתכוונים שאין חוט מאוחרי הצוואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של כפתור....הMX550 ה450 וה350 הם נוחות מאוד והם לא מכאיבות באוזן בכלל כי הם די קטנות....עם הספוג הזה על האוזניות הם יושבות מצויין.

אבל כמו שאמרו CX300 תהיה הבחירה הטובה ביותר . בעיני מאחורי הצוואר יותר נוח.

בעניין של הMX550 - לא שוות את המחיר.....הMX450 הם אותן האוזניות בדיוק רק בלי כפתור השליטה בווליום. אם אני לא טועה גם ה350 הם אותם רק עם הכבל מאחורי הצוואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שהחוט של האוזניה השמאלית (אם אני לא טועה) עובר מאחורי הראש כי החוט שלה יותר ארוך מהחוט של הימנית

אתה יכול להשאיר את זה מקדימה אבל זה לא אמור להיות ככה

כשזה מלפנים האורך שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה בימנית.

מצד אחד זה נוח כי זה מוריד את המשקל של החוט באוזניה הימנית וכך הוא פחות נוטה ליפול, מצב שני החוט (אצלי) באוזניה השמאלית די קצר וזה לא ממש נוח..

אני לא אוהב את זה גם שזה הולך לי מאחורי הצוואר כמו שרשרת כזו.. אמנם זה נוח להוריד כך את האוזניות וזה תלוי על הצוואר כשרוצים לעשות הפסקה, אבל

זה מה שגרם לחוט שלי להתקלף כל המגע והשיפשוף עם הצוואר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לקנות בחו"ל אני מאוד אבל מאוד ממליץ על ICANS כן הן מחממות את האוזן הן דיי מכוערות אבל איכות הסאונד ממש מהמם.

הם הגיעו אלי רק לפני שבוע ואני עדיין לא מאמין על כמה הן טובות ונוחות.

יש בס במידה המתאימה ואם אתה רוצה אפילו יותר מדיי (אם אתה משתמש בEQ בצורה כזאתי שמגבירה את הבס), הצלילים מאוד נקיים, והן מאוד נוחות (אבל מחממות), הן מתקפלות (שזה ממש טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של אוזניות כפתור....הMX550 ה450 וה350 הם אוזניות נוחות מאוד והם לא מכאיבות באוזן בכלל כי הם די קטנות....עם הספוג הזה על האוזניות הם יושבות מצויין.

אבל כמו שאמרו CX300 תהיה הבחירה הטובה ביותר . בעיני מאחורי הצוואר יותר נוח.

בעניין של הMX550 - לא שוות את המחיר.....הMX450 הם אותן האוזניות בדיוק רק בלי כפתור השליטה בווליום. אם אני לא טועה גם ה350 הם אותם אוזניות רק עם הכבל מאחורי הצוואר.

אבל למה להמליץ לו על אוזניות ישנות? הדגמים החדשים (יותר נוחים, יותר יפים- אותו מחיר) כבר בארץ מזמן.

http://www.djshop.co.il/category/hedphones_hi_fi_mp3

אני משתמש בOMX 50V שלי לריצה, אופנים, ועבודה פיזית בחוץ, אפילו שהכבל לא שווה, זה לא מפריע לי כל כך אם הוא מקדימה (מקסימום תקצר אותו עם איזה קליפס\חוט ברזל קטן). התפיסה שלהם על האוזן לא מאפשרת להם לזוז כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...