SUNBEAM TRANSFORMER VS. Chieftec Mesh/Bravo - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SUNBEAM TRANSFORMER VS. Chieftec Mesh/Bravo

dennis14

Recommended Posts

איזה משני המארזים שבכותרת טוב יותר ?

הקריטריונים הם : איכות בנייה, אוורור , עיצוב, מקום ויציאות וחיבורים ( , הארדיסקים). אם יש עוד קריטריונים חשובים נא להתייחס אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את הצ'יפטק.

בעיקר את המש סילבר, לדעתי הוא נראה טוב מאד.

בנוסף, למרות שהוא צריך מאווררים בנפרד אין לו מגבלה של מאווררים של 80ממ שיש לטרנספורמר. לצ'יפטק יש 5 מקומות ל92ממ ואחד של 120ממ מאחורה.

והאוורור בו מצויין למרות שהמאווררים שמכניסים אוויר ממוקמים על הצד בחלק הקדמי\תחתון של הדלת הימנית (יש שם 3) ובדלת השמאלית יש שניים (מול המעבד והכ.מסך).

הטרנספורמר מצועמע מידי לטעמי, למרות שאני אהבתי שיש לו חלון.

כמובן כל אחד והדעה שלו, ואני לא מתכוון להתחיל פה ויכוח. אני אישית ההיתי הולך על הצ'יפטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות = צי'פטק ללא ספק.. איזה צי'פטק זה כבר טעם וממש לא חשוב, זה כולה עיניין של פאנל קידמי.

יופי (בעיניי גואל נפש אבל שיהיה ::) ) קיצר חלון, אורות, ובלה בלה... בלי להקיא. טרנספורמר.............

איכס.

בעעעע

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הכי חשוב האוורור והאיכות ואחר כך המקום, היופי לא משנה בשבילי.

הבנתי ששני המארזים הם איכותיים מאד ויש בהם הרבה מקום, אז השאלה המכרעת היא מי מאוורר טוב יותר ? (ד"א מתוך כל המאווררים שאפשר לשים ל - Chieftec עם כמה מהם הוא בא מהחנות ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בא בלי... ככה לפחות אני קניתי...

תשמע אני מכיר טוב טוב מנסיון את צי'פטק (שיש לי עכשיו) 6919 / 6A19 וטרנספומר...

ואני חייב לציין שמבחינת איכות.. צי'פטק לוקח ובגדול.

אני פשוט בהלם משיפור הטמפרטורות אצלי ועוד אני מנצל 4 מאווררים מתוך 6 ויש לי מאווררים קקה שנמצאים על מוד 7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהדעות המאד חיוביות שקיבלתי על הצ'יפטק אני נוטה לקנות אותו אבל חיסרון גדול הוא זה שהוא בא ללא מאווררים בכלל לעומת הטרנספורמר שבא עם 4 מתוך 5 המאווררים האפשריים בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא גם בא עם קתודה!!! ואווווו זה באמת שווה.

שיקול נכון לקנות מארז פחות טוב בגלל התוספות..

אז אתה לא מקבל מאווררים.. אז? גם ככה את המאווררים שאתה תקבל בטרנס אתה תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הטרנספורמר לוקח ובגדול :cool2::

איכות- מניסיון הטרנספורמר ממש איכותי, אבל לא יכול להגיד לך כלום על הצ'יפטק, כי לא ראיתי אותו פיזית.

מראה- כל אחד והטעם שלו, המראה שלהם ממש שונה אז ז לא יהיה כלכך התלבטות, תבחר מה שאתה אוהב, אבל אם אתה שואל אותי, לא הכי אהבתי את המראה של צ'יפטק הוא נראה לי קצת ג'נרי כזה, אולם אני מת על המראה של הטרנספורמר, יש לו חלון מדהים וגדול + הצבע הכחול הרבה יותר יפה מהשחור של הצ'יפטק והחזית שלו יותר יפה= מעוגלת כזאת ומקדימה למטה יש מן גריל ענק ששמים בו קתודה ירוקה ( שבאה עם המארז ) וזה יוצא מדהים!

יציאות וחיבורים- לשניהם זה אותו דבר ואותו מיקום, חוץ מזה שלצ'יפטק יש יציאת firewire אחת שאין לטרנספורמר.

איוורור- לטרנספורמר יש איורור טוב יותר, יש לו מספר גדול של מאווררים שממוקמים מצוין לאחר חשיבה, לאומת זאת לצ'יפטק זרוקים הרבה מאווררים ללא הרבה חשיבה לפי מה שראיתי.

ל-צ'יפטק יש בדלת השמאלית 3 מאווררים של 92mm, ואם תשאל אותי, במילה אחת- בזבוז!!!

ותנו לי להסביר למה אני אומר בזבוז- שלושת המאווררים האלה זורקים אויר על הדיסקים הקשיחים, עכשיו אחרי שהם לוקחים את האויר מדיסקים כל האויר יוצא מהרשת שיש מולם, ואין אויר קר שזורם לשאר החומרה של המארז ומקרר אותו, ולכן כל מה שהם עושים זה לקרר את הדיסקים הקשיחים, וזה חסרון גדול כי זה מותיר רק 2 מאווררים של 92מ"מ ומאוורר אחד של 120מ"מ לאוורר את שאר חומרת המארז, ו-3 מאווררים של 92מ"מ זה יותר מדי בשביל הדיסקים מאחר שרק מאוורר אחד יספיק לקרר את הכל הדיסקים, כי כמה כבר דיסקים קשיחים יהיו לך במחשב? שתיים? בשביל שתיים מאוורר אחד יספיק לקרר אותם, ושאר 2 המאווררים לא יעשו כלום כי הם ישר יצאו מהמארז בלי לעשות כלום דרך הרשת, לכן לא שווה בכלל לשים שם יותר ממאוורר אחד.

לאומת זה, בטרנספורמר יש מאוורר אחד של 120mm בחזית, שהוא חזק יותר ממאוור אחד של 92mm ( כבר הסברתי למה אין הבדל בין 3 מאווררים למאוורר אחד חוץ מהרעש ), ואחרי שהוא יקרר את הדיסקים הקשיחים האויר שנזרק מהמאוורר ימשיך לזרום אל שאר חומרת המחשב ולקרר גם אותו, וזה יעיל יותר ממש שיש בדלת השמאלית של צ'יפטק.

אולי המאוורר הקדמי קצת חסום על ידי הכלוב של הכוננים הקשיחים, אבל לא במלואו וזה עדין יאפשר לכמות מכובדת של אויר לזרום, ואת זה לא רק אני אומר, אני גם שאלתי את האדם שעשה ביקורת על המארז הזה ( הטרנספורמר ) באתר ( HWZONE ) וגם הוא אמר לי שזה לא חוסם יותר מדי וזה עדין יהיה בסדר.

בקשר למאווררים שבדלת הימנית, לצ'יפטק יש 2 מאווררים של 92mm מול 2 מאווררים של-80mm שיש לטרנספורמר, בזה יש לצ'יפטק יתרון, אבל לא כזה גדול, זה לא הבדל של 80 ל-120 אלא רק ל-92.

מאוורר אחד נמצא מול הכרטיס מסך בשניהם, והמאוורר השני אצל צ'יפטק נמצא מול המעבד, שזה מיקום לאיירדאקט בכלל, שלפעמים אף נמצא פוגע בזרימת האויר וכך בקירור, וזה לא המיקום הכי טוב למאוורר כי זה יסתם יכול לפגוע בקירור של המאוורר של המעבד. לאומת זאת המאוורר שנמצא באמצע המארז בטרנספורמר ממוקם טוב יותר, כך הוא מקרר את כלל חומר המחשב, וזה נותן יתרון לטרנספורמר, לכן הדלת של הטרנספורמר אף עדיפה על של הצ'יפטק מבחינת .

מאחורה לשני המארזים יש מאוורר של 120mm, ואין הבדל בניהם, חוץ מזה שלטרנספורמר מגיע מאוורר שקט ושעושה את העבודה כמו שצריך.

בגג יש לטרנספורמר מאוורר עליון, שזהו מיקום מצוין למאוורר!!! כידוע אויר חם עולה למעלה, והמאוורר בגג מוציא בדרך יעילה במיוחד אויר חם וכך מקרר טוב יותר ומונע הצטברות של חום בגג.

לאומת זה לצ'יפטק אין שום דבר בגג, ולכן זה נותן עוד יתרון ענק לטרנספורמר.

מכל הדברים האלה, אני מרשה לעצמי לומר שלטרנספורמר יש טוב יותר :xyxthumbs:

לסיכום, לדעתי יש לקנות את הטרנספורמר בלי לחשוב פעמיים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הטרנספורמר לוקח ובגדול :cool2::

איכות- מניסיון הטרנספורמר ממש איכותי, אבל לא יכול להגיד לך כלום על הצ'יפטק, כי לא ראיתי אותו פיזית.

מראה- כל אחד והטעם שלו, המראה שלהם ממש שונה אז ז לא יהיה כלכך התלבטות, תבחר מה שאתה אוהב, אבל אם אתה שואל אותי, לא הכי אהבתי את המראה של צ'יפטק הוא נראה לי קצת ג'נרי כזה, אולם אני מת על המראה של הטרנספורמר, יש לו חלון מדהים וגדול + הצבע הכחול הרבה יותר יפה מהשחור של הצ'יפטק והחזית שלו יותר יפה= מעוגלת כזאת ומקדימה למטה יש מן גריל ענק ששמים בו קתודה ירוקה ( שבאה עם המארז ) וזה יוצא מדהים!

יציאות וחיבורים- לשניהם זה אותו דבר ואותו מיקום, חוץ מזה שלצ'יפטק יש יציאת firewire אחת שאין לטרנספורמר.

איוורור- לטרנספורמר יש איורור טוב יותר, יש לו מספר גדול של מאווררים שממוקמים מצוין לאחר חשיבה, לאומת זאת לצ'יפטק זרוקים הרבה מאווררים ללא הרבה חשיבה לפי מה שראיתי.

ל-צ'יפטק יש בדלת השמאלית 3 מאווררים של 92mm, ואם תשאל אותי, במילה אחת- בזבוז!!!

ותנו לי להסביר למה אני אומר בזבוז- שלושת המאווררים האלה זורקים אויר על הדיסקים הקשיחים, עכשיו אחרי שהם לוקחים את האויר מדיסקים כל האויר יוצא מהרשת שיש מולם, ואין אויר קר שזורם לשאר החומרה של המארז ומקרר אותו, ולכן כל מה שהם עושים זה לקרר את הדיסקים הקשיחים, וזה חסרון גדול כי זה מותיר רק 2 מאווררים של 92מ"מ ומאוורר אחד של 120מ"מ לאוורר את שאר חומרת המארז, ו-3 מאווררים של 92מ"מ זה יותר מדי בשביל הדיסקים מאחר שרק מאוורר אחד יספיק לקרר את הכל הדיסקים, כי כמה כבר דיסקים קשיחים יהיו לך במחשב? שתיים? בשביל שתיים מאוורר אחד יספיק לקרר אותם, ושאר 2 המאווררים לא יעשו כלום כי הם ישר יצאו מהמארז בלי לעשות כלום דרך הרשת, לכן לא שווה בכלל לשים שם יותר ממאוורר אחד.

לאומת זה, בטרנספורמר יש מאוורר אחד של 120mm בחזית, שהוא חזק יותר ממאוור אחד של 92mm ( כבר הסברתי למה אין הבדל בין 3 מאווררים למאוורר אחד חוץ מהרעש ), ואחרי שהוא יקרר את הדיסקים הקשיחים האויר שנזרק מהמאוורר ימשיך לזרום אל שאר חומרת המחשב ולקרר גם אותו, וזה יעיל יותר ממש שיש בדלת השמאלית של צ'יפטק.

אולי המאוורר הקדמי קצת חסום על ידי הכלוב של הכוננים הקשיחים, אבל לא במלואו וזה עדין יאפשר לכמות מכובדת של אויר לזרום, ואת זה לא רק אני אומר, אני גם שאלתי את האדם שעשה ביקורת על המארז הזה ( הטרנספורמר ) באתר ( HWZONE ) וגם הוא אמר לי שזה לא חוסם יותר מדי וזה עדין יהיה בסדר.

בקשר למאווררים שבדלת הימנית, לצ'יפטק יש 2 מאווררים של 92mm מול 2 מאווררים של-80mm שיש לטרנספורמר, בזה יש לצ'יפטק יתרון, אבל לא כזה גדול, זה לא הבדל של 80 ל-120 אלא רק ל-92.

מאוורר אחד נמצא מול הכרטיס מסך בשניהם, והמאוורר השני אצל צ'יפטק נמצא מול המעבד, שזה מיקום לאיירדאקט בכלל, שלפעמים אף נמצא פוגע בזרימת האויר וכך בקירור, וזה לא המיקום הכי טוב למאוורר כי זה יסתם יכול לפגוע בקירור של המאוורר של המעבד. לאומת זאת המאוורר שנמצא באמצע המארז בטרנספורמר ממוקם טוב יותר, כך הוא מקרר את כלל חומר המחשב, וזה נותן יתרון לטרנספורמר, לכן הדלת של הטרנספורמר אף עדיפה על של הצ'יפטק מבחינת .

מאחורה לשני המארזים יש מאוורר של 120mm, ואין הבדל בניהם, חוץ מזה שלטרנספורמר מגיע מאוורר שקט ושעושה את העבודה כמו שצריך.

בגג יש לטרנספורמר מאוורר עליון, שזהו מיקום מצוין למאוורר!!! כידוע אויר חם עולה למעלה, והמאוורר בגג מוציא בדרך יעילה במיוחד אויר חם וכך מקרר טוב יותר ומונע הצטברות של חום בגג.

לאומת זה לצ'יפטק אין שום דבר בגג, ולכן זה נותן עוד יתרון ענק לטרנספורמר.

מכל הדברים האלה, אני מרשה לעצמי לומר שלטרנספורמר יש טוב יותר :xyxthumbs:

לסיכום, לדעתי יש לקנות את הטרנספורמר בלי לחשוב פעמיים :xyxthumbs:

יובל אתה פשוט הופך לפרסומת מהלכת של טרנספורמר!!! :kopfpatsch:

איך שאתה רואה את השם הזה מנצנץ בכותרת העיניים שלך נדלקות והידיים שלך מתקתקות ומפארות את המארז של טרנספורמר

יש כאן בחור בפורום שאינני זוכר את שמו כרגע שהיה בעל מארז 6919 שכל אדם שני פה בפורום ממליץ עליו מבחינת איוורור

אפילו LIOR!!! והוא עבר למארז של צ'יפטק והטמפרטורה של המעבד שלו צנחה!!!!!!

אז לדעתי כל מה שכתבת כאן נועד לשכנע אך ורק את עצמך שיש לך מארז מעולה!!!-...........אז חביבי שכח מזה הצ'יפטק לא רואה תטרנספורמר

שלך ממטר!!!!........אני ראיתי את המארז הזה בKSP וזאת פשוט מפלצת ...פשוט לא יאומן שהוא עולה רק 330 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה לא חייב לצטט אותי, אני בדיוק מעליך.

שנית, כולם ממליצים על ה-6919 בגלל שהוא נותן ביצועים טובים ובעל איכות טובה, יחסית למחיר המאוד נמוך שלא, אז אל סתם תזרוק דברים.

כל מה שאמרתי זה עובדות אז אל תגיד לי שאני פרסומת, ואני לא מנסה להוכיח לכולם שעשיתי בחירה טובה בקניית המארז, אני קניתי אותו בשבילי ולא בשבילך, כל מה שאני עושה זה נותן את דעתי, יש לך בעיה אם מה שאני אומר אז תסתור אותה או משהו, אל תגיד שאני פרסומת או משהו מעצבן כזה- "חביבי".

ואל סתם תזרוק, ה-צ'יפטק יותר טוב, הצ'יפטק לא רואה את הטרנספורמר ממטר" במונחים של "השכונה", אתה צריך לתת הוכחות ודברים שמצדיקים את דעתך, ואני לא ראיתי כלום, אולם בניגוד אליך ראיתה כמה אני כתבתי, אז אני לא סתם זורק דברים, וכל מה שכתבתי אמת, אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לערוך השוואה בין שני המארזים האלה.

אין מה להתווכח. הם שניהם מצויינים, וכל אחד והטעם שלו.

יובל, העובדה שכתבת סיפור קצר על המארז הזה לא אומרת כלום.

אי אפשר להגיד שהטרנספורמר יותר טוב או הצ'יפטק מבלי לראות מספרים מדוייקים שכרגע אין לנו.

אני אישית ההיתי הולך על הצ'יפטק כי הוא העדפה האישית שלי.

אם אתה קנית את הטרנספורמר לא אומר שעשית קניה לא טובה.

אתה לא צריך להתגונן, ואתה צודק שלתגובות של "לא רואה אותו ממטר" אין בסיס מוצק, אני חוזר ללא השוואה מדוייקת פשוט אי אפשר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורת הבאה הMesh לא מציאה:

http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.silenthardware.de%2Freviews%2Fcase%2Fchieftec_mesh_serie_bigtower_ca_01sl_sl_b%2Findex.html&langpair=de%7Cen&hl=en&ie=UTF8

נ.ב: הטרנספורמר די מאוורר, אבל בעיני הוא מצועצע ורק המראה היה דוחה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לערוך השוואה בין שני המארזים האלה.

אין מה להתווכח. הם שניהם מצויינים, וכל אחד והטעם שלו.

יובל, העובדה שכתבת סיפור קצר על המארז הזה לא אומרת כלום.

אי אפשר להגיד שהטרנספורמר יותר טוב או הצ'יפטק מבלי לראות מספרים מדוייקים שכרגע אין לנו.

אני אישית ההיתי הולך על הצ'יפטק כי הוא העדפה האישית שלי.

אם אתה קנית את הטרנספורמר לא אומר שעשית קניה לא טובה.

אתה לא צריך להתגונן, ואתה צודק שלתגובות של "לא רואה אותו ממטר" אין בסיס מוצק, אני חוזר ללא השוואה מדוייקת פשוט אי אפשר לדעת.

העובדה שכתבתי "סיפור קצר" כמו שאתה אומר, מראה שיש לי בסיס לטענות שלי ושאני לא סתם זורק דברים, ושאני לא "משוחד" לאחד מהמארזים.

נכון, באמת צריך בדיקות בשביל לדעת אחת ולתמיד, אבל משהו מתנדב??? עד אז, אפשר לשער מי יותר טוב על ידי הסקת מסקנות מהנתונים, ולפי מה שאני רואה לצ'יפטק לא יהיהו כלכך הרבה סיכויים על הטרנספורמר.

תראו, כל ההתלהבות מזה שיש לצ'יפטק הרבה מאווררים של 92mm ( לא שלורנספורמר אין הרבה ) היא לא כזאת מוצדקת, תסתכלו בתמונה שזה שמעליי הביא בביקורת, הכלוב של הדיסקים הקשיחים חוסמים את האפשרות של האויר שיוצא משלושת המאוורררים השמאליים להגיע לשאר חומר המחשב שהכי חשוב לקרר אותה, וכל האויר יוצא מהרשת הזאת, אז כבר הלכו 3 מאווררים בשביל הדיסקים הקשיחים, ועל הדבר הפשוט והגרוע הזה אי אפשר להתווכח!!! את השאר כבר כתבתי בהודעה הקודמת...

בקשר לביקורת שניתנה פה מעליי, המארז הזה הוא לא מה שנמכר ב-KSP, הוא יותר טוב: יותר גדול + מאוורר נוסף של 120mm מאחורה, כך שאם הביצועים שלו נמוכים, אז הביצועים של הצ'יפטק שיש ב-KSP אף פחות טובים, ותן לי לצטט מה כתוב- undefined air flow ( למי שלא מבין- זרימת אויר בלתי מוגדרת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...