טלויזית LCD של AOC- שווה משהו? o_O - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזית LCD של AOC- שווה משהו? o_O

Pika007

Recommended Posts

שימו לב-

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=128

הפרטים טובים, אבל על החברה שמעתי דברים לא טובים כל כך (על מסכי ה LCD שלהם למחשב)

מצד שני, הטענה היחידה בזאפ על הטלויזיה הזו היא שהשלט מרובע לגמרי וקשה למצוא איזה צד זה מה בחושך.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיילוט זה לא מוצר מדבקה, את השם הזה אני מכיר כבר מאז שהייתי קטן, וראיתי עשרות מוצרים עם השם הזה. חוץ מזה, אני לא מאמין שמוצר מדבקה יכול להיות כל כך איכותי. הייבואנית היא ניופאן, ופעם אחרונה שבדקתי, הם לא מוכרים זבל :\

ומצטער, אבל כרגע אין לי לינק o_O אני סומך על מה שאני רואה בעיניים, לכן לקחתי אותה D: לינק ברגע שיהיה P:

שכחתי להוסיף- ראיתי את הטלויזיה של .

1- לוקח לה המון זמן להידלק (25 שניות בערך)

2- איכות התמונה טובה, כל עוד התמונה לא זזה. הטלויזיה סובלת מבעיית מריחות קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

27"

3580 שקל

וממתי קיים דבר כזה מוצר מדבקה איכותי? x_X

כל מוצרי המדבקה שראיתי הם חרא. כולל טלויזיות CRT של "פרוסאונד" ומערכות קולנוע ביתי

תסביר לי איך זה אפשרי שהטלויזיה הזו נותנת תמונה עדיפה על טלויזית 26" דומה של LG? (ניגודיות 1:800 ו 500 ניטים בהירות, רזולוציה זהה)

זה פשוט לא מסתדר לי שמוצר "מדבקה" יכול להיות איכותי יותר ממותג בעל שם עולמי.

ולי יש סטנדרטים גבוהים להחריד |: הרבה טלויזיות נפלו אצלי ב "בקרת איכות" שערכתי להן, כולל כאלו של marantz (שלפי מה ששמעתי, מיוצרת ע"י LG), כאלו של עצמה, ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיילוט מוצר מדבקה וגם חלק מהמארנצ בארץ הם מוצרי מדבקה.

זה לא אומר שזה חרא, לדוגמא ספקטרה ופוג'יקום זה בד"כ חרא.

יכול להיות שראית את הדגמים הישנים של , פעם אחרנונה שערכתי סיור חנויות אפילו הטושיבה לא נתנה תמונה

טובה כמו הLG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי סקר שוק נרחב ביותר

לא מול הדגמים הישנים של , טרחתי לבדוק את זה....

תאמין לי שאתה לא חצי מכמה מופתע שהייתי שראיתי את האיכות של הטלויזיה הזו. בהתחלה סרבתי להאמין בגלל המחיר הנמוך, אבל זה פשוט ככה o_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...