הוצע לי Zalman CNPS9500 בהנחה במקום AC 7 Pro שלא קיים במלאי. כדאי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצע לי Zalman CNPS9500 בהנחה במקום AC 7 Pro שלא קיים במלאי. כדאי?

k-o-b-y

Recommended Posts

שלום לכולם

הזמנתי מפנדה את ה AC 7 Pro עבור הקונרו E6600 שלי שלא הולך לעבור OC.

מפנדה נמסר לי שהוא לא יהיה זמין בקרוב והסכמתי להחליף אותו ל Zalman CNPS9500 בהנחה מסויימת ואשר נמצא במלאי.

חשוב לציין ששקט הוא בעדיפות עליונה אצלי מכיוון שהמשחשב עובד גם בלילה.

האם הבחירה נכונה או שכדאי לי לשנות אותה?

שוב, מה שחשוב לי הוא לא יכולות הקירור אלא השקט.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזלמן לא שקט שהוא מוגדר על המקסימום...אבל שהוא במינימום הוא שקט והביצועים שלו נופלים מעט מהBT...

אז אם מציעים לך אותו במחיר של 250+- שקל (מחיר של BT) אז לך עליו....

אם לא לך על BT או על נינגה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באותו מחיר של ה AC (הם אולי נחמדים אבל לא פראיירים) אבל הם נתנו לי הנחה עליו הנחמה מסויימת (אני לא זוכר בדיוק מהי אבל בטח עניין של כמה שקלים). השאלה היא אם הוא באמת שקט (יותר מהביג טייפון למשל) או שווה לי להתקשר אליהם ולשנות את ההזמנה?

העניין הוא שפשוט הם אמרו לי שה AC לא יגיע עד ספטמבר ואני צריך גוף קירור עכשיו כי המחשב כבר בהזמנה והחלקים מתחילים להגיע.

עריכה: אם אני לא OC והמארז שלי מאוורר (Gigabyte Aurora 3D) אני אוכל להפעיל אותו על המינימום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אם המחיר +- כמו הBT אז שווה ללכת עליו...(250+- שקל)...

אם לא אז לך על הBT....

והמארז שלך מאורר טוב ואם לא מתוכנן OC אז אין בעיה שתפעיל אותו על מינימום...(לא מאמין שתהיה בעיה בטמפ')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אנשים שעובדים על סטוק צריכים נוסף, שלא לדבר על מעבדי הקונרו שהם קרירים במיוחד.

אם השקט חשוב לו בלילה - שינתק בלילה את המאוורר סטוק וילך לישון בשקט (תרתי משמע).

את ה-ZALMAN הוא יכול לתת לי במקום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-zalman טוב אבל הרבה לא קונים אותו בגלל המחיר שלו(הוא יקר)אבל עם הוא מוצע לך בסכום סביר אז בהחלט שווה ללכת עליו ומתי שחם להשים אותו על מקסימום ובלילה על מינימום(שלא שומעים אותו בכלל במינימום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...