אורגן אורות- **עריכה** דחוף שאלה בבקשה ע'מ 2 תגובה 14! דחוף** - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורגן אורות- **עריכה** דחוף שאלה בבקשה ע'מ 2 תגובה 14! דחוף**

Odedb52

Recommended Posts

שלום. :hi:

מצאתי בביתי מעגל של אורגן אורות עם לדים.

עכשיו, הדבר הזה עובד על סוללת 9V ועובד לפי קצב מוזיקה( :screwy:)...חחח. :kopfpatsch:

היציאת כבר תפוסה עם... ... לכן אני לא יכול לחבר את זה לשם.. יש לי שני כבלים חשופים אליהם אני יכול לחבר מיקרופון.. חיבור לאוזניות לנגנים/מחשבים/דיסקמן וכו'...

עכשיו שתי שאלות לי אליכם :xyxthumbs: :

1. איך אני יכול לארגן מקום אליו יתחבר המעגל כדי שיעבוד לפי קצב המוזיקה במחשב, למרות שיציאת הרמקולים כבר תפוסה? ועם איזה חיבור?

2. אני רוצה להפעיל את זה ללא וע"י מתח מהמחשב, איזה נגד אני יצתרך כדי להמיר את המתח של חיבור 12V ממולקס כדי להפעיל את המעגל הזה של 9V...

תודה מראש,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח יש לך?

ברוב הלוחות יש בתוך הלוח עצמו פינים כאלו בשביל לחבר את הדבר הזה של כניסת וכל זה שיהיה בפרונט

של המארז..

כן אני יודע...

אבל האם זה מאפשר לי לשמוע משניהם בו זמנית...?

הכוונה...

אם החיבור מאחורה תפוס ע"י רמקולים והקדמי עם פשוט ישמעו משניהם או שאני יוכל "לנווט" ביניהם דרך שליטה מהמחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, פתחתי את המחשב ומצאתי את החיבור לפאנל הקדמי.. וזה עובד...

עוד בעיה היא שאני רוצה שזה יורכב בתוך המארז ולעשות את זה בתוך פאנל ככה שלא כל כך עוזר לי שיש עוד חיבור לפאנל הקדמי...

ומה לגבי השאלה השניה? מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדעת מה הזרם שהאורגן דורש.

זהו שאני מחפש באינטרנט כבר שעות אם יש איזו דרך לדעת מהו הזרם הדרוש...

יש מצב שאני יבדוק מה כתוב על סוללת 9V ולפי זה אני ידע?

כי המעגל עובד במקור על 9V רגילה... אפשר לראות מהו הזרם שנותנת הסוללה ולפי זה לדעת לא?

ואני לא בטוח אבל זה קשור למה שיש על הסוללות 1100 mAh ?? ואם כן זהו הזרם שצורך המעגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה עבד על סוללת 9V, אני די בטוח שהוא יוכל להסתדר עם מתח מהמחשב. מהספק בטוח, מהלוח לא לגמרי - כדאי לבדוק.

ד"א, כדי לחפש כמה זרם המעגל צורך אתה יכול לחבר אותו לבטריה ולחבר בטור אליה מד זרם.

בכל מקרה, לא כל כך הבנתי מהתיאור שלך איך בנוי המעגל... יש עליו מיקרופון שמזהה מוזיקה? הוא אמור להתחבר לכניסת אודיו (אוזניות למשל)?

תן עוד פרטים, ומאוד יעזור אם תוכל להעלות תמונה או שתיים של המעגל, שנראה על מה אנחנו מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה עבד על סוללת 9V, אני די בטוח שהוא יוכל להסתדר עם מתח מהמחשב. מהספק בטוח, מהלוח לא לגמרי - כדאי לבדוק.

ד"א, כדי לחפש כמה זרם המעגל צורך אתה יכול לחבר אותו לבטריה ולחבר בטור אליה מד זרם.

בכל מקרה, לא כל כך הבנתי מהתיאור שלך איך בנוי המעגל... יש עליו מיקרופון שמזהה מוזיקה? הוא אמור להתחבר לכניסת אודיו (אוזניות למשל)?

תן עוד פרטים, ומאוד יעזור אם תוכל להעלות תמונה או שתיים של המעגל, שנראה על מה אנחנו מדברים.

אחלה... זה מה שרציתי לשמוע...

ואני מתכוון לתת לו מתח מהספק... לא העלתי מחשבה לחבר ללוח.. ;)

אני יעלה תמונה עוד מעט...

עדיין אין חיבור בכלל... אבל יש שני כבלים אליהם אני מתכוון לחבר תקע של ולחבר שיעבוד לפי הקצב של המוזיקה מהמחשב, אני יכול לחבר גם מיקרופון כמו שהיה במקור.. ואז זה יראה את הווליום של מה שאני מדבר.

אני יעלה גם תמונה של הפאנל שבניתי.

ואני ישמח אם תגיד לי איך אני עושה את הדבר הבא...:

אני רוצה לחבר מפסק... אתה יכול בבקשה לשרטט לי איך אני מחבר אותו למעגל? זהו מפסק 2 מצבים עם 3 רגליים. (אל תקפיד אל לצייר אתה יכול סתם לתת תמונה של לד והראות איך זה מתחבר למקור מתח.)

נ.ב

100 תגובות! מזל טוב לי! ;)

תודה מראש,

עודד ב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שרטוט דיי פשוט, אם יש שאלות תן בראש.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תודה גבר...

זה מה שחשבתי פשוט עדיף להיות בטוח מאשר לשרוף משהו במחשב (מה שכבר עשיתי עם המסך LCD :bash:).

וכדי למדוד את הזרם אני עושה את אותו הדבר כמו בשרטוט הזה רק שאני מחליף את המפסק במד זרם ואת הספק בסוללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים מצטער על ההקפצה אבל אני הולך מחר בבוקר לקנות נגדים אז אם אפשר משהו חשוב שיש לי לשאול?

מישהו יכול לשרטט לי איך נראה המעגל שאתו אני בודק את הזרם עם סוללת 9V.

ואם אני יפרסם פה מה הזרם תוכלו להגיד לי איזה נגד אני צריך לקנות?

בבקשה חברים זה דחוף לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...