היכן באזור חיפה והקריות אוכל להתרשם ולהשוות בין מסכים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן באזור חיפה והקריות אוכל להתרשם ולהשוות בין מסכים?

nissimtr

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:

רציתי לדעת אם אתם מכירים מקום שאוכל לראות בו מסכי LCD, להתרשם (לעבוד עם המסך טיפה ) ולהשוות

באופן יותר ספציפי אני מתלבט בין הLG L1970HR ל-VIEWSONIC VP930

הלכתי לאופיס דיפו קריון (יש להם את הLG) וראיתי שהם פשוט עושים שם צחוק מהעבודה, אין מצב לראות מה המסכים שהם מציגים באמת שווים... :nixweiss:

תודה לעונים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

bump ... גם אני הייתי רוצה לדעת איפה אני באמת יכול לעשות השוואות. הבעייה היא שב-LCD אם אתה לא מבנצ'מרק בצורה אינטנסיבית, נראה שקשה מאוד לומר מה יותר טוב ממה - במיוחד משום שאם אתה מסתכל על 2 מסכים באלכסון אתה ממילא מאבד מן האיכות בגלל שיקולי זווית צפיה. לרוב אני שם לב שבחנויות הם פשוט מציגים תמונות מתחלפות, שהן לא בגודל של הרזולוציה שבה המסכים עובדים, כך שממילא הכל נראה מרוח.

אגב, nissimtr , מה עשית בסוף? אני מתלבט בערך את אותה התלבטות, אבל עכשיו אין בכלל את ה- למכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, nissimtr , מה עשית בסוף? אני מתלבט בערך את אותה התלבטות, אבל עכשיו אין בכלל את ה- למכירה.

היי

אני בסוף החלטתי ללכת על הVP930, הזמנתי אותו וחיכיתי איזה חודש-חודשיים עד שהוא הגיע...

אחרי מספר חודשים, אני די מרוצה, הרצתי עליו כבר ומשחקים ולא ראיתי מריחות, בהתחלה חיפשתי ולא מצאתי.

אני אתן 2 נקודות שליליות, את הדברים החיוביים כבר בטח קראת מכל האנשים שממליצים על המסך הזה ברשת (ובצדק :xyxthumbs:)

1. כאשר המסך דולק, ומציג תמונה שחורה לגמרי, בחדר חשוך לגמרי (=בלילה בלי אורות בבית ותריסים של החלון סגורים) ניתן להבחין במעין צורת X על כל השטח שבהירה טיפה משאר המסך. משום שזה פחות או יותר המצב היחיד בו מבחינים בזה זה לא ממש מפריע.

2. השתמשתי בתכנה גראפית ויצרתי תמונה שהיא GRADIENT GREYSCALE כלומר מעבר הדרגתי חלק בין שחור ללבן. התאכזבתי לגלות מעין מדרגה נראית לעין בנקודה מסוימת. זאת הפעם היחידה שהבחנתי באי דיוק של הצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...