הולך לי לסלקום,איזה מכשיר לקחת? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך לי לסלקום,איזה מכשיר לקחת?

Skid

Recommended Posts

ישן או לא הוא עדיין מכשיר מצוין

המחיר זה כבר בעיה אחרת

אבל הוא לא אמר מחיר

מכשיר שמבטיח הרבההה יותר ממה שהוא מסוגל לבצע, כמעט כל דבר שבמפרט שלו לא מבוצע כמו שצריך,

הרמקול חיצוני ל MP3 באיכות זוועתית.

המצלמה במימדים של 1 מגה פיקסל אבל באיכות של VGA אחת המצלמות הגעלובות.

מסך פצפון ועלוב.

הוא לא מצוין, כי במחיר שלו אתה משיג הרבה יותר טוב.

וW800I המכשיר הכי גרוע שהתשתמשתי בו בחיים שלי (חוץ מהמוטורולות הישנים בערך). ממשק מ-א-ו-ד לא נוח, מאוד לא אינטואטיבי ומזכיר בסיבוך שלו את המוטורולה הישן, הג'ויסטיק הכי לא נוח שיצא לי להשתמש בו ומבנה טלפון גרוע (כל כך מתלהבים מהמצלמה, שאי אפשר להחזיק אותו ביד. בלי להזכיר את האיטיות והתקיעות שלו. הV3X עולה עליו פי 1000. אוף, עוד פעם הויכוח?!

לא הכי מסכים עם ההשמצות על ה W800, עדיין זה אחד המכשירים הטובים שיש היום בארץ.

אבל מסכים עם הקו הכללי שזה מכשיר לא כזה משהו ודיי מאכזב אחרי כל הטררם שעשו לו בארץ.

מה שהוא מציע על הדף בסך הכל לא כזה יחודי היום, בהתחלה התלהבו מהMP3 וממצלמת 2 מגה פיקסל, היום כבר יש מכשירים אחרים שנותנים את זה, אבל מבצעים את הדברים בצורה הרבה יותר טובה.

לדוגמא הV3X שמציע את אותם נתונים, וגם כולל דור שלישי (שלאט לאט ניהיה קצת מועיל, כששיחות הוידאו בין סלקום לאורנג' מאופשרות, שמחירי השיחות וידאו ברצפה, ושתוכן הEDGE חוגג). רק שV3X נותן הרבה יותר איכות מסביב. השליטה בכפתורים שלו הרבה יותר נוחה, בקשר לממשק זה שנוי במחלוקת, אבל מהניסיון שלי אנשים שלא התנסו בSE\MOTO יתרגלו לP2K של הרבה יותר בקלות, איכות הסאונד ברמקול של הV3X טובה יותר.

בקשר למסך של ה-W800 אני אפילו לא יודע איך להגיד את זה, זה פשוט בזיוני, לא מבין איך היה להם את האומץ לשים מסך כזה מעאפן במכשיר חדשני, הוא במימדים מיושנים ואין לו מקום להתחרות עם החבר'ה הכבדים.

הממשק שלו כמו שרשמתי מקודם דווקא בסדר גמור, בקשר לג'ויסטיק הבנתי שיש הבדל משמעותי בין הישנים לחדשים, ובאמת חלקם בלתי נסבלים.

בקשר ל 6280 הוא גם מכשיר נחמד מאוד עם פלוסים ומינוסים, לדוגמא מצלמת הוידאו שלו עוקפת את כל המתחרים במרחק אלפי שנות אור, אבל יש לו גם כמה חסרונות בעיתיים, לדוגמא הבניה הפיזית שלו לא הכי מרשימה (גם מבחינת מסיביות וגם פאקים אחרים כמו כניסת אבק בכמויות אדירות מתחת למסך), איכות המצלמה שלו נופלת מול ה2 מגה פיקסל של V3X ו-W800.

כל הקטע של גירסאות צרובות ("ביתיות") שילדודס בני 4 הכינו, גם ב V3X וגם ב W800 לדעתי זה בולשיט, סתם עוד משחק לפריקים חסרי חיים.

נכון שזה יכול להוסיף פה ושם איכות, אבל אין להם את הרמה של מתכנתים מקצועיים עם חברה מאחוריהם (שגם להם לא חסרות טעויות), בכל פלוס אחד שהילדודס האלה עושים, הם בלי לשים לב דוחפים עוד 7 מינוסים, עדיין לאנשים יותר רציניים אני מאמין שגירסאות מקוריות של היצרן יתנו מענה טוב יותר ולא ילדותי.

מקווה שלא סיבכתי אותך יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קיבלתי 6230I בחינם וגם אף פעם לא נגעתי ב- W800, אז אני בכלל לא אוביקטיבי.

אבל מהניסיון שלי עם 6230I הוא מספק את הסחורה.

מסך נוח, שליטה נוחה, מצלמה סבירה, רדיו וגם מוזיקה באיכות בסדר-, , וזהו בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שאמר שלא הסתדרתי עם הממשק שלו:

היה לי יותר משלוש שנים מוטורולות פשוטים, כלומר עם הממשק המחורבן ביותר שנוצר אי פעם. ובהם שלטתי ולא הייתה פעולה שלא ידעתי לעשות. לוקח לי 15 דקות בדיוק לשלוט על כל טלפון שתתן לי. והממשק של הW800 ובכלל של הSE מאוד מזכיר בסיבוכיות שלו את המוטורולות הישניםץ צריך לנבור בתפריטים כדי למצוא משהו. אגב, בתור אחד שיש לו V3 (טוב לאח שלי, אבל זו לא הנקודה) והיה לי פיליפס 530, אני יודע מה זו איטיות. והוא איטי, ונוטה להיתקע.

אז לא סתם אני משמיץ אותו. הוא יצר הרבה הייפ, וכשיצא לי להחזיק אותו ביד ציפיתי למשהו מדהים. אז בהחלט הוא נחמד, אבל מאוד לא נוח. שלא לדבר, אגב, על הנדסת אנוש זוועתית (אי אפשר להחזיק אותו ביד בגלל המצלמה, ג'ויסטיק זוועתי - נמוך מידי ולא חלק, והכפתורים מזכירים את הישנים - OK, NO וCLEAR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחד שעבר מנוקיה לסוני ואני חייב להגיד שבסוני אפשר לשנות כל כך הרבה דברים ולעצב את הפלאפון בעצמך ובכלל הרמקול שלו איכותי יותר והמצלמה... אולי הממשק לא נוח אבל זה תלוי דרך איזה חברה אתה קונה אותו, כי אורנג' לדוגמא משנים את הממשק של הפלאפון הזה והורסים אותו יותר לדעתי, לעומת שדווקא לא נוגעים במכשיר ומשאירים אותו כמו שהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אחד שניסיתי דיי הרבה מכשירים... פשוט החלפתי עם חברים ואני חייב להגיד כמה דברים...

מוטורולה:

לא להתקרב ל- V3

לנסות את ה- V3X, מכשיר נחמד, מצלמה מעולה (2MP), רמקול סבבה... אבל לא הייתי ממליץ למישהו שמחפש לשמוע בו שירים, והרבה...

נוקיה:

עזוב את כל מה שהיה להם עד עכשיו (עם I או בלי I)

אם אתה רוצה מכשיר שישאר לך לזמן ממושך, אז ה-6280, את השאר אתה יכול לקנות ואז בעוד חצי שנה להחליף כי יכנסו לתוקף מכשירים חדשים (סידרת ה- N שהיא מעולה!)

סוני אריקסון:

כרגע אני עומד על ה- w800i

חיסרונות... כמו שאר המכשירים של ימינו.. סוללה...

אחרי יום... מתרוקנת... וחבל (בדומה ל- V3X ול- 6280)

היתרונות על מכשירים אחרים:

נגן מעולה!!

בחיים לא חוויתי נגן מעולה כל כך במכשיר טלפון...

מצלמה מעולה... 2 מגה פיקסל... השוותי בין הצילום שלי לבין של חבר שלי עם 6280, שלו טיפה יותר חשוכה...

אז בעיקרון... ה- 6280 דיל מצויין!

עכשיו מה לקנות?

הכל עניין של טעם אישי, עיצוב, איך יושב ביד, בכיס...

תצתרך לבדוק בעצמך...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משהו בכלל.

הV3X טלפון מושלם ;D

מה אין בו..

הוא ממש פשוט, יותר פשוט מהנוקיות הבסיסיים (נקרא S40 או משהו כזה הממשק שלהם).

אגב, הסוללה שלו מחזיקה בכיף 3 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא חוויתי נגן מעולה כל כך במכשיר טלפון...

תנסה את מכשירי מוטורולה עם ה ITUNES (נדמה לי שב V3I יש), ממשק יותר טוב מזה לא תמצא, לא סתם נעולה עליו במשך שנים.

מצלמה מעולה... 2 מגה פיקסל... השוותי בין הצילום שלי לבין של חבר שלי עם 6280, שלו טיפה יותר חשוכה...

זה לא רק עניין של בהירות, הצבעים ב V3X וב-W800 הרבה יותר אמיתיים, של ה W800 לפי דעתי קצת יותר זוהרים\פסיכודלים, אבל הוא נותן חדות צילום מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עומד על ה- w800i

חיסרונות... כמו שאר המכשירים של ימינו.. ...

אחרי יום... מתרוקנת... וחבל

סווללה מתרוקנת אחרי יום?! לי הסוללה מחזיקה ארבע ימים כמו כלום ואני חורש עליו!

שמע אם באמת הסוללה אצלך מתרוקנת אחרי יום אז יש בעיה בסוללה לך להחליף אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סווללה מתרוקנת אחרי יום?! לי הסוללה מחזיקה ארבע ימים כמו כלום ואני חורש עליו!

שמע אם באמת הסוללה אצלך מתרוקנת אחרי יום אז יש בעיה בסוללה לך להחליף אותה

אולי זה ככה בהתחלה כי הוא אצלי חדש (פחות משבוע)

ואני לא יכול להחליף כי הוא לא קנוי מהחברה אלא איש פרטי (אל תדאגו, הוא חדש לגמרי)

וכמה עולה לסוני אריקסון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...