זכרונות DDR2 800MHZ ואוברקלוק לקונרו E6300. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות DDR2 800MHZ ואוברקלוק לקונרו E6300.

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער שאני נדחף.

אבל למשל בE6600, הבאס גם 266 במכפלה 9 נכון ?

אז אם אני עולה לבאס 400 אני מגיע ל3.6 בלי שום בעיה רק איורור טוב ?

ונגיד ולקחת את הזיכרונות http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5849

אז כמה אתם חושבים או ראיתם שהם הגיעו ?

pk1000.jpg

זה הזכרונות...

כלומר הם יגיעו ל500 ללא בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שדובר פה תופס גם לגבי ה E6400 ?

אני לא בטוח כי המכפלה שלו יותר גדולה ולכן אתה תגיע למהירות יותר גבוהה מהר יותר ואז יכול להיות שהמעבs יגביל אותך בבאס נמוך יותר

או שצריך קירור טוב יותר

מה שאמרתי על E6300 היה מתוך ניסיון ותוצאות שהביאו אנשים פה בפרום ובכלל

ואני מקווה שמחר אני אוכל לאמת בעצמי

זה אובר של כמעט 60%!!!!

צודק

לא ניראה בבאס 500 והיחס הכי נמוך 1:1 אז הזכרונות יעבדו במהירות 1000 ואילו של 800

קשה לי להאמין שהם יעמדו בזה

אבל קשה לי להיתווכח עם מה שכתוב אז אולי זה נכון ומעודד מאד מבחינתי כי אילו נזכרונות שקניתי

בכל מקרה לתוצאות האילו בטוח הגיעו רק אחרי העלת מתחים

--עריכה--

ד.א

לא שמתי לב בהתחלה אבל בתמונה שהבאת OC הוא רק לזיכרונות את הבאס הם הוריד ל 250

מה שאומר שבבאס 500 הזיכרונות אולי לא יגבילו אותך אבל דברים אחרים כן יכולים להגביל אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי מה עדיף?

1) לקנות את הזכרונות האלה - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2165_2166&products_id=14276

2) לקנות הזכרונות היותר זולים האלה - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2236_2237&products_id=14780

+ למעבד SCYTHE NINJA PLUS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הלוח הזה לOC רציני?

הוא יותר טוב מה- מהג'יגבייט שדניס לקח?

הלוח טוב מאוד לאוברקלוק (לפי מה ששמעתי עושה 480 יציב כמו אבן!!), אבל אם אתה מחפש משהו בשביל לשבור שיאים יש את P5B-DELUXE (אבל גם עולה בהתאם).

מצטער שאני נדחף.

אבל למשל בE6600, הבאס גם 266 במכפלה 9 נכון ?

אז אם אני עולה לבאס 400 אני מגיע ל3.6 בלי שום בעיה רק איורור טוב ?

ונגיד ולקחת את הזיכרונות http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5849

אז כמה אתם חושבים או ראיתם שהם הגיעו ?

זה הזכרונות...

אתה צריך טוב בשביל להגיע ל-3.6 עם E6600.

הזיכרונות מעולים...

לגבי התמונה, אנחנו לא נביאים, אבל מן הסתם שהם הגיעו רחוק...

דניס, עדיף את 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, יש הבדל ענק בין ה Mushkin לבין הGSKILL, ה באים עם D9MGH Fat Body, ומסוגלים לעשות בקלות 1000MHZ+ .

הGSKILL הם הרבה יותר פשוטים, ולא יצליחו לבצע הרבה OC מעבר ל 800. אבל בכל זאת, אני חושב שבעית החום תגביל אותך לפני שתגיע ל 400 FSB, כי אחרי הכל 400FSB ב E6300 זה 2.8GHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DFI Infinity 975X for LGA775

אופס.... כשאני אמרתי את זה:

הלוח טוב מאוד לאוברקלוק (לפי מה ששמעתי עושה 480 יציב כמו אבן!!), אבל אם אתה מחפש משהו בשביל לשבור שיאים יש את P5B-DELUXE (אבל גם עולה בהתאם).

דיברתי על DS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבחור שהגיע ל-840 עם CEON, כלומר באס 420. :jump:

(עם ה-DS3).

לא ראיתי את הטמפרטורה של הלוח מגיעה ל-40, אז אני מניח שאפשר יותר.

אם כבר אז אני מצטרף לשאלה...

אמרו לי בפורום אוברקלוק בכל מקרה להחליף את הזכרונות, למרות שהם הגיעו ל-840. אז עכשיו אתם אומרים לי שה- לא יצליח לעלות הרבה מעל 800? לא היה שווה כבר להשאר עם ה-CEON ומקסימום לקנות פסיבי לכסות אותם? לפי מה שראיתי בתמונה הG.Skill כן מגיעים עם סוג של פסיבי, אז למה שהם לא יגיעו לי ל-880? (אם הם לא יגיעו אז אין לי שום טעם להחליף את ה-CEON אלא פשוט להוסיף copper).

בכל מקרה לפותח הדיון:

אתה יכול בקלות להגיע ל-450. אני ב-420 ואין שום סימן למאמץ (זו הסיבה שאני רוצה לעלות ל-440 ולראות אם הזכרונות יעמדו בזה). אבל כמובן שבבאס כזה תצטרך איכותיים (כמו שאני אצטרך), ואז תן כבר למישהו אחר להמליץ כי גם אני רוצה לדעת. :)

כדאי מאוד שתחשוב על למעבד. המעבד שלי עובד ב-420 (E6400, 3.36GHZ) אבל מתחמם מאוד במאמץ. הטמפרטורה במנוחה עלתה ב-6 עד 9 מעלות מהסטוק, שלא לדבר על מאמץ. :pissed:

אני קונה את הנינג'ה, שיירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(עם ה-DS3).

אמרו לי בפורום אוברקלוק בכל מקרה להחליף את הזכרונות, למרות שהם הגיעו ל-840. אז עכשיו אתם אומרים לי שה- לא יצליח לעלות הרבה מעל 800? לא היה שווה כבר להשאר עם ה-CEON ומקסימום לקנות פסיבי לכסות אותם? לפי מה שראיתי בתמונה הG.Skill כן מגיעים עם סוג של פסיבי, אז למה שהם לא יגיעו לי ל-880? (אם הם לא יגיעו אז אין לי שום טעם להחליף את ה-CEON אלא פשוט להוסיף copper).

בכל מקרה לפותח הדיון:

אתה יכול בקלות להגיע ל-450. אני ב-420 ואין שום סימן למאמץ (זו הסיבה שאני רוצה לעלות ל-440 ולראות אם הזכרונות יעמדו בזה). אבל כמובן שבבאס כזה תצטרך איכותיים (כמו שאני אצטרך), ואז תן כבר למישהו אחר להמליץ כי גם אני רוצה לדעת. :)

כדאי מאוד שתחשוב על למעבד. המעבד שלי עובד ב-420 (E6400, 3.36GHZ) אבל מתחמם מאוד במאמץ. הטמפרטורה במנוחה עלתה ב-6 עד 9 מעלות מהסטוק, שלא לדבר על מאמץ. :pissed:

אני קונה את הנינג'ה, שיירגע.

מה הטמפרטורה שלך בסטוק במנוחה? ובמאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר משם היצרנית, מדובר בסוג השבב והלוח המודפס.

Coolaler הוציא מזכרונות D9GM ג'נרים 902MHz.

כל מה שנחוץ הוא מוצר איכותי ובמידת הצורך "אביזרים".

דוגמא: http://www.hipro-tech.com/products.html (מוצר תוצרת hipr05, הOverclocker הנודע :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז יש מצב שכדאי לי להשאיר את ה-CEON?

כמעט הייתי בטוח שאני מחליף ועכשיו בלבלתם אותי. יש סיכוי שה- יעשו לי פחות? אני רוצה להגיע ל-880, אולי אפילו 900. ה-CEON שלי עושים 840 ועברו BurnIn (שלוש הרצות). אבל אמרו לי שכדאי לי לעשות להם מבחן לחץ של 14 שעות. זה עד כדי כך נחוץ? אני פשוט תוהה אם לא כדאי לי להוסיף פסיבי ואז הם יגיעו ל-880, מה שהג'י-סקיל לא בטוח יעשה.

איך אני בודק איזה שבבים יש עליהם?

לגבי השאלה על המעבד:

38 במנוחה בסטוק. לא בדקתי את הטמפרטורות בסטוק במאמץ.

44-47 במנוחה ב-420. במאמץ הוא יכול להגיע ל-64, אבל ב-100% מאמץ. סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(עם ה-DS3).

אמרתי שלעומת ה MUSHKIN שיגיעו ל 1000++ הזיכרון לא יגיע הרבה מעבר ל800, ו-880 זה לא נחשב הרבה. סך הכל 440 במקום 400, מקסימום קצת מתח יעשה את העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...