נמאס לי =\ מחפש משחקים בדוקים... - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי =\ מחפש משחקים בדוקים...

taimor

Recommended Posts

אם עוד לא שיחקת במשחק שנבחר למשחק השנה Half Life כמובן שאני ממליץ. משחק מס' 1.

הייתי ממליץ להתחיל במשחק הראשון בדיסרה כדי להיכנס לאוירה ולעלילה המדהימה.

משחק FPS שמשלב חידות ועלילה בצורה כ"כ מוצלחת. פשוט מרתק לכיסא כל פעם מחדש. :xyxthumbs:

תוסיף לזה את CS/CSS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאנטסייד, שיחקתי בו פעם משחק נחמד מאוד

פעולה בשטחים גדולים מאוד עם קוד טוב

יש לציין שהוא בתשלום לא שזה ביג דיל אבל יש אנשים קמצנים שחושבים ש60 שקל פעם לחודש זה הרבה זמן בהתחשב שבחודש יש 30 ימים בממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתידע שבDOD:S יש שחקנים ישראלים גם אני משחק ובשכונה שלי יש עוד 7 שמשחקים ויש גם סרברים ישראלים יש אתרים ויש ונטרילוים על המישחק

תיבחר סרבר עם פינג נמוך כנס ותיבדוק אולי יש מישהו ישראלי

אחלה מישחק

אגב יש תמיד 1.6CS ו CSS וגם CSZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אצל אחד השכנים אני ידבר איתו והוא יביא לי אני מקוה

אני די חדש לכן זה עוד לא מציק לי העינין של השחקנים אני משחק כבר חודשיים (Jחח) בקאונטר אני משחק כבר מעל 4 שנים אני חושב כבר לא סופר (די פרשתי תאמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DarkStar One אחלה סימולטור של חלליות, דומה ל Freelancer, ואפילו יותר טוב.

וואלה? בחיים לא שמעתי עליו! ן Freelancer זה המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי...

מוזר, שדווקא הז'אנר הזה פחות פופלרי פה, ואין כמעט משחקים שהם בעצם סימולטור + RPG...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, אתה צודק. באמת FREELANCER היה משחק בן זונה. הייתי בערך בן 16 כששיחקתי בו.

היה גם איזה משהו של מיקרוסופט שהיה נקרא HELL BENGER או HELL BANGER, המבין יבין, שהיה עפ גרפיקה פחות טובה אבל עדיין טיסה במרחבים אין סופיים וירי בלתי פוסק על כל מה שזז. אח, היו ימים? איפה היום יש מרחבים פתוחים עם מהירות על חלל? בחלומות הלילה אולי.

אגב, לא לשכח ROGUE SQUADRON המצויין ! (אני מקווה שזכרתי נכון את השם ולא בילבלתי עם TOM CLANSY RAINBOW SIX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יגיד כבר Metal Gear Solid !!!

הראשון והשני, הראשון יותר חזק והשני יותר... מחודש.

אם אתה אוהב משחקים עם עלילה עמוקה שווה ולא מהעולם הזה וכנ"ל לגבי המשחקיות (כגון דאוס אקס HL..) אז אתה חיב לשחק ב MGS.

לפחות בראשון.. אתה לא תרצה שזה יגמר..

אבל זה רק אני :)

-FREELANCER היה נהדר, קצת שטוח~ אבל כייפי לחלוטין. לא ידעתי שיש עוד משחקים שדומים לו, DarkStar One שווה את הזמן? או שמה הוא יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...