חלוקה למחיצות 250GB - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלוקה למחיצות 250GB

lompy

Recommended Posts

תשמעו. מניסיון :cool2:

המלצות חמות מקורס מנהלי במכללת היי טק בהרצליה . . . גם אני חשבתי כמעט אותו הדבר למעט הקטע עם ה SWAP FILE. אבל אם גם שם אומרים ובדקנו את זה, אז . . . רואים ועושים.

מחיצוה אחת בגודל 10 ג'יגה לתיקייה ולSWAP FILE. תמיד חייבים להשאיר 20% מקום פנוי מהכונן ככה שתוכל למלא רק 8 ג'יגה בשטויות.

שאר גודל הכונן (ולא משנה המקום) שמור למחיצה השנייה ובתוכה:

TEMP ו INCOMING של תוכנות P2P למיניהם

משחקים

כל תיקייה PROGRAM FILES.

המטרה היא להשאיר את תיקיית בבידוד מוחלט משאר קבצי הנתונים ולהשאיר את ה DATABASE בשאר המחיצות(במקרה שלנו במחיצה השנייה). ההמלצה מיועדת לשרתים ולכל דבר אחר.

-אלכס. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו. מניסיון :cool2:

המלצות חמות מקורס מנהלי במכללת היי טק בהרצליה . . . גם אני חשבתי כמעט אותו הדבר למעט הקטע עם ה SWAP FILE. אבל אם גם שם אומרים ובדקנו את זה, אז . . . רואים ועושים.

מחיצוה אחת בגודל 10 ג'יגה לתיקייה ולSWAP FILE. תמיד חייבים להשאיר 20% מקום פנוי מהכונן ככה שתוכל למלא רק 8 ג'יגה בשטויות.

שאר גודל הכונן (ולא משנה המקום) שמור למחיצה השנייה ובתוכה:

TEMP ו INCOMING של תוכנות P2P למיניהם

משחקים

כל תיקייה PROGRAM FILES.

המטרה היא להשאיר את תיקיית בבידוד מוחלט משאר קבצי הנתונים ולהשאיר את ה DATABASE בשאר המחיצות(במקרה שלנו במחיצה השנייה). ההמלצה מיועדת לשרתים ולכל דבר אחר.

-אלכס. :xyxthumbs:

קיבלתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לעשות תיקיה נפרדת לכל דבר אני לא חושב שיש יתרון במחיצה לדיסק קשיח אחד כי כשהוא מפרמט אז כל הדיסק הקשיח מפורמט

ממש אבלל ממש לא!!!!

אפשר לפרמט רק איזה מחיצה שאתה רוצה ולהשאיר את המחיצה השניה בדיוק כמו שהיא הייתה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לעשות תיקיה נפרדת לכל דבר אני לא חושב שיש יתרון במחיצה לדיסק קשיח אחד כי כשהוא מפרמט אז כל הדיסק הקשיח מפורמט

כשאתה יוצר 2 מחיצות ממש בהתקנה של XP אתה מקבל שתי אותיות כונן. משמע, כונן C וכונן D.

כשדאתה רושם ב דוס את הפקודה:

format c: "enter" YES

אתה מפרמט רק את הכונן של . משמע - מתקין לתוכה אחר וממשיך כאילו אין מחר. כונן D נשאר עם אותם קבצים אולא מרגיש אפילו את הפרמוט של הכונן השכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תגובות לשאלה פשוטה :lol:

אתם ממש בסדר פה בפרום,אני מבסוט עלכם

בכל מקרה ניראה שאני אלך על ההמלצה של החתול ויחלק

לשתי מחיצות אחת של 20GB למערכת הפעלה והשאר לכל השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הגזמת 30ג'יגה זה סתם מבזבז מקום בטירוף., אבל לא משנה. את הנעשה אין להשיב.

אם היית עובד בשיטת ה DYNAMIC DISK היית יכול לשחק בכל שנייה עם הגודל של הכונן, אבל יש לך BASIC DISK (איך שאתה מכיר עכשיו את הכונן שאי אפשר לשנות כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הגזמת 30ג'יגה זה סתם מבזבז מקום בטירוף., אבל לא משנה. את הנעשה אין להשיב.

אם היית עובד בשיטת ה DYNAMIC DISK היית יכול לשחק בכל שנייה עם הגודל של הכונן, אבל יש לך BASIC DISK (איך שאתה מכיר עכשיו את הכונן שאי אפשר לשנות כלום).

חחחחח בטח שאני יכול... 2 שניות בפרטטישן מג'יק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...