מארז של sunbeam - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז של sunbeam

yotamavi

Recommended Posts

אחי גם אני קניתי את המארז הזה כולל הספק וזה אחלה מארז אבל אני קיבלתי את הספק עם בעיה שחיברתי אותו או סיפק כוח אבל לא ידליק לי את המחשב אז עם אמרו לי שאני ישלח להם חוץ מיזה זה אחלה מארז זה גם מגיעה עם קתודה ירוקה שזה לא רשום שם תיקנה אחי קידי לך ויש אל המארז אזה מאמר בפורום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צריך בנוסף למארז אני לא ממליץ לך להשתמש בספק שמגיע עם המארז.

הספק ג'נרי לחלוטין וממש לא מומלץ.

AMIT_MEG:

אני מציע שתתחיל לקרוא מה אתה מקשקש לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה" כי צריך לשבת ולפענח מה אתה רושם.

הכפתור "תצוגה מקדימה" נמצא שם לא בשביל היופי.

שמעת על פסיק? ועל נקודה? מאד מועיל כשאתה מנסה לרשום משפט(ים) שאפשר להבין מבלי לקרוא את התגובה שלוש פעמים, מילה מילה ולנסות לפענח מה כל מילה אומרת ולאיזה משפט היא שייכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי את הטרנספורמר.

הוא מארז מצוין!!! הוא ממש עבה ( 1מ"מ ) שיתרום לשקט, ויש לו פוטנציאל מצוין- מקומות ל-2 מאווררים של 120mm ו-3 מקומוצ ל-80mm ( הרבה יותר טוב ממה שרוב המארזים בתקציב הזה ויותר מאפשרים )!!!

אומנם, המארז מצוין, אבל אבל דברים רבים שמגיעים איתו לא הכי טובים:

הקטנים עם הלדים בגודל של 80mm ( מגיעים שלושה כאלה ) ממש ממש רועשים, ואם שקט חשוב לך, אז אני מציע לך לקנות חדשים ( אני יכול להמליץ לך על מאווררים, רק תגיד לי בכמה כסף ).

בנוסף מגיעה איתו מאוורר אחורי של 120mm, הוא לא הכי טוב שיש אבל הוא לפחות לא מרעיש, ויש מקום נוסף ( וריק ) למאוורר של 120mm בחזית שכדאי לשים בו מאוורר.

והספק לא הכי מומלץ, מציע לך לקנות אחד אחר טוב יותר.

כמו שנאמר מגיעה איתו קתודה ירוקה ( מומלץ בשביל החזית ) והמארז באמת ממש יפה.

לסיום אני ממש מציע לך לקנות אותו ( בלי הספק ), הוא זול בצורה מדהימה ( הוא עלה פעם 600 שקל ) והוא פשוט מצוין!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...