צריך המלצות לפלאפונים- דחוף. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לפלאפונים- דחוף.

IG

Recommended Posts

^^

אתה צודק לגמרי, אני פשוט נדהם מכל מה שאפשר לעשות לW800I הזה הוא פשוט אדיר ולא גדול בכלל... אתה יכול לתכנת אותו ולשנות בו המון המון דברים

הV3X הוא סתם פלאפון בשביל פוזה לפי דעתי...

כשרציתי להחליף את הפלאפון הישן שלי, בהתחלה רציתי גם W800I אבל אז ראיתי את המחיר שלו(1800 שקל),אז החלטתי לקחת את הנוקיה 6280 שעולה לי 1080(30 שקל לחודש), פלוס יש לו דור שלישי שזה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-6280 הוא כרגע הפלאפון הכי טוב בארץ(כן,המצב עגום) בשביל מה הויכוח?

אתם יודעים שתלונות על ממשק משמיעים טכנופובים מפגרים או מבקרים שמחפשים בנרות חסרונות ("קשה ללחוץ על הלחצנים, נעזרנו בפטיש אוויר ומכשיר פשוט התפרק - הוכחה לכמה הוא עדין" וכד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6280 טלפון גרוע, בעוד הV3X הטלפון הכי טוב בארץ נכון להיום. הW800 יש לו פוטנציאל, אבל SE מימשו אותו בצורה גרועה (איטי, ג'ויסטיק מאוד לא נוח, תפריט מסורבל - כמעט כמו בימים הרעים שלה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששיחקתי עם הE1000,V3X ו6280.

אני חייב להגיד שלE1000 יש פיצ'ר שאין בשניהם שהוא ממש ממש חשוב.

קיצורי דרך.

פשוט תפריט + מספר - ואתה עובר לאיזה אתר שאתה רוצה או תפריט בפלאפון.

רק ככה באמת אפשר להנות מהדור השלישי. שתוך 10 שניות אני בודק את המניה של טבע, ותוך חצי דקה מוצא את המספר של המסעדה ברסט.

זה אולי נשמע טיפשי אבל זה פיצ'ר ממש ממש טוב.

כל פעם להיכנס דרך OBOX מחדש זה ממש מעצבן ומבטל כמעט את יתרון הגלישה.

ה6280 פלאפון יפה מאד, עם מצלמה טובה, וממשק יחסית נוח (במיוחד יחסית לV3X שסיבכו שם את העניינים בצורה מטורפת), אבל אורנג' שמו מקש שמאלי קיצור MUSIC מעצבן ואי אפשר לשנות את זה, לפי מה שהבנתי.

W800? לא מבין מה ההתלהבות ממנו. נכון הוא פלאפון טוב. אבל הוא לא היחיד שמנגן . היום אפשר לקנות כרטיס של ג'יגה לכל פלאפון. לכל פלאפון יש היום 2MP לכן לא רואה יתרון גם שם.

ואין לו דור שלישי שזה חתיכת חיסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עידכון.

קודם כל תודה לכולם.

בסוף לקחתי את הסמסונג 770 בפלאפון. אני מרוצה ממנו, הוא קל יותר מהV3C שהציעו לי, ולפי דעתי המצלמה שלו הרבה יותר טובה (שלא לדבר על התפריט ושאר התכונות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הW800 יש לו פוטנציאל, אבל SE מימשו אותו בצורה גרועה (איטי, ג'ויסטיק מאוד לא נוח, תפריט מסורבל - כמעט כמו מוטורולה בימים הרעים שלה וכו')

איטי ? תפריט מסובך ? נכון שצריך יומיים להתרגל למקש ה-C או מקש החזור אבל לאחר מכן אי אפשר לחזור אחרת, ואיטיות ? אני בהחלט לט חושב שהוא איטי יותר מ-V3X\6280.

אגב, נכון ש- אתה יכול לנגן בכל פלאפון, אבל לסדר רשימות הפעלה או לפי אמנים אתה לא ממש יכול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא יצא לך להתעסק עם הE1 (או כל טלפון ITUNES), ואת נגן הג'אווה של (הלא כל כך נוח).

אגב, הקטע של מקש החזור וCLR לא יקח לי זמן להתרגל אליהם - בתור בוגר בימיה הרעים (ופאנבוי שלה :)), שאז אלו היו כל הכפתורים שלהם בערך, והוא פשוט לא נוח. אבל זה כי כבר התרגלתי לP2K המושלם של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-E1 יש לו הגבלה ל-100 (בגירסא שנמכרת, או לפחות נמכרה :P בסלקום), יש פריצות ויש נגנים אחרים. מצד שני - מסכים איתך שזו הגבלה מטופשת.

בכל מקרה יש את נגן הג'אווה של שמאפשר את כל זה, אבל הוא לא ממש נוח (אי אפשר לעשות דברים אחרים במקביל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...