שאלה בקשר למארז שלי compucase 6a19 מה כל כך טוב בו - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למארז שלי compucase 6a19 מה כל כך טוב בו

ben_amitai

Recommended Posts

אני יודע שהרבה ממליצים עליו פה באתר אבל אני הייתי רוצא לדעת מה כל כך טוב בו ששווה את ה200 ש''ח הבדל בינו לבין ג'נרי :nixweiss:

ואם אפשר אז המלצה למאורר כי המאורר במארז הזה ממש רועש (הקדמי)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים שפויים יש מאווררים של GLACIATECH בפלונטר או את AKASA, רק שאני לא זוכר כרגע איזו חנות מוכרת אותם, יכול להיות נועה.

או שתקח מאוורר 12ממ של AC, שים אותו מאחורה, ואת האחורי שים מקדימה, כי ה-AC יכולים רק לדחוף אוויר מחוץ למארז, אבל הם ממש ממש שקטים, ובאים עם עיצוב מיוחד למניעת העברה של ויברציות מהמאוורר למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם ה6A19,מארז מצויין,תמורה מלאה לכסף.

שקט,גומיות לדיסק קשיח,מאווררים שקטים של 120.מה עוד יש לבקש?

הכלובים לדיסק קשיח ולכונני 3.5 אינץ' נשלפים (שזה משהו שחסר אפילו ב-SwinG שלי שעולה 450 שקל בלי ספק כוח)

וכמובן מגיע עם איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולל יציאות ואודיו בחזית

מקום לשני מאווררי 120 מ"מ

תעלת אוויר יעודית למעבד

פילטר לסינון האבק מקדימה

גומיות בחיבור הדיסקים הקשיחים

מודולרי לחלוטין

קריר יחסית

:yelclap:

וכל זה במחיר קטן :)

בקשר למאווררים אם אתה מחפש שקט מוחלט יש את מאווררי AKASA (נמכרים בפנדה) סדרת ה Ultra Quiet

"רעש" של 18DB אבל רק 44.8 CFM ו- 1400RPM

יש גם את מאווררי AC הזולים לעומתם, מפיקים 23.5 dB ועושים 56.3 CFM ו- 1500RPM (זהו המאוורר המוציא אוויר, יש אחד אחר שיכול להכניס ולהצויא, אבל יותר חלש ממנו ומפיק יותר רעש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביב, תודה על התיקון, חיפשתי בזאפ ולא מצאתי את האקאסה.

לדעתי ה120ממ של AC ממש שקט, יש לי אחד כזה, והדרך היחידה לשמוע אותו זה אם אתה שם את האוזן ממש ליד המנוע, והוא יכול להזיז דיי הרבה אוויר.

מומלץ! :xyxthumbs:

ואני מדבר על Cooling Fan 12. לא על שום דגם אחר, אין לי שום ניסיון איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז מצויין!

קניתי את המארז הזה לפני שבוע בערך עם שני מאווררים של 120 ב- 245 ש"ח.

האיוורור שלו זה משהו מדהים. מכל מקום נכנס אוויר ומקרר את תכולת המארז. יש שני פתחים בחלון לאיוורור (מול המעבד יש שרוול כזה שמוביל אוויר מהמעבד החוצה והפתח הזה עגול. מתחת לפתח הזה יש עוד פתח בצורת מלבן גדול שגם ממנו יוצא האוויר החם של הכרטיס מסך) ואם אתה שם יד עליהם אתה מרגיש את האוויר שיוצא. חוץ מזה יש גם פתח אחד למאוורר האחורי ולמאוורר הקידמי יש פילטר שאפשר לפרק אותו ולנקות.

יש שני יציאות USB קידמיות + יציאה למיקרופון ולאוזניות.

אולי בתמונות הוא נראה לא משהו אבל באמיתי הוא ממש יפה.

אני קניתי את המארז והספק הזה: http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=512 ואתם לא מאמינים איזה יפה זה בחושך. בספק כוח יש תאורת ניאון כחולה כזאת והאור הכחול יוצא דרך הפתחים במארז.

דרך אגב, איך אני פותח את המכסה של הפילטר ואיך אני מנקה את הפילטר עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מדברים על ה6A19 אז לפחות בדגם שלי אין שום צורך לפרק דלתות בישביל הפילטר.

בחלק קידמי של המארז הגריל של הפילטר יוצא לבדו-יש ללחוץ בחלק התחתון שלו על תפס שמשחרר את הגריל והפילטר-פשוט ןקל

אחלה מארז-ודרך אגב איו צורך שני מאווררים-מספיק אחד מאחורה-המארז עובד מצויין גם בצב של לחץ שלילי בתןכו(מאוורר מאחורה והמאווררר של הספק יוצרים לחץ שלילי בתוכו מה שגורם לכניסת אוויר טובה ושקט גדול יותר(בדגם שלי אין פתחים בדלת הצד -רק דרך הפילטר) וגם בימים חמים אלו הטמפרטורות מצוינות ואני גם באורקלוקינג(מעבד 50 מעלות המאמץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרתה את זה, הוא עולה רק 200 שקל.

הוא בנוי באיכות טובה, הוא בגודל ממוצע, יש לו מאוור מקדימה ומאחורה של 120mm שזה ממש אחלה ( אבל יש יותר ) :xyxthumbs:

כמובן יש הרב טובים יותר, אבל לא במחיר הזה של 200 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...