בנות בעולם המחשבים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנות בעולם המחשבים

uzi4u2

Recommended Posts

מאוד מעניין אותי לדעת כמה מהאנשים פה מכירים בנות שמבינות במחשבים אני לא מדבר על כאילו שיכולות להתקין מסנג'ר במחשב לבד .

אני מדבר על בנות שמפרקות מחשב ותולשות חוטים עם השיניים . זאת אומנם תופעה מאוד נדירה בערל כמו לראות מוסכניקית בת אבל אני משוכנע שיש כמה .

אני כבר 25 שנה כמעט על כדור הארץ ויצא לי להסתובב הרבה בעולם אבל לפגוש בנות שמבינות במחשבים לא ממש יצא לי .

וזה דווקא דיי מעניין כי הרי הבנה במחשבים היא לא משהו שקשה או מיוחד ללמוד .

אולי בגלל שזה מסתובב סביב דברים טכניים יותר ובגלל זה יש חוסר עניין ?

אבל גם בגדים ואופנה הם הרי בדיוק אותו דבר, הבנה בחומרים ובאופנה הם הרי אותו דבר כמו הבנה באיך המארז ייראה טוב ויפה .

יש למישהו רעיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני לא מכיר בנות שממש מבינות אבל יש להם ידיעה די גדול

כיאלו לא מרכיבות מפרקות אבל יודעות לעשות פועלות קצת יותר גבוהות מאשר

להתקין מסנג'ר, ולא להבין למה הוא לא פועל בלי אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם התחלתי עם מישהי שבמקרה הבינה לא מעט במחשבים ואפילו התחילה ללמוד לתואר באוניברסיטה הפתוחה

לא יודע... זה ממש מוזר לדבר עם בחורה על התקנת :smile1: ושאר ירקות והחלק העוד יותר מוזר הוא שהיא דווקא נראת לא רע בכלל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על התקנת וינדוס?

אויש זה מרחיב את הכמות אצלי (ל-3, אבל מגדיל)

אני דווקא דיברתי על כאלה שמבינות מה ההבדל בין גשר דרומי וגשר צפוני, מה התפקיד של כל אחד וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא דיברתי על כאלה שמבינות מה ההבדל בין גשר דרומי וגשר צפוני, מה התפקיד של כל אחד וכו' וכו'

אתה מדבר על חומרה הוא על תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בחורה לא יכולה להתקין ווינדוס xp?

זה לא שהיא עושה הכל בשורת פקודה

בשביל זה בנו ממשק גרפי לאורך כל ההתקנה לא?

אני זוכר שאת ווינדוס 95 היה צריך להתקין דרך הדוס וזה לא היה עם ממשק משהו משהו כמו שיש בווינדוס אז אם זה לא מספיק קל לבחורה אז אני באמת כבר לא יודע מה לחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוגזם מדי לבנות חח מי שאני מכיר לא יודעות את זה אבל פירמוט יש 2-3.

איך בחורה לא יכולה להתקין ווינדוס xp?

זה לא שהיא עושה הכל בשורת פקודה

בשביל זה בנו ממשק גרפי לאורך כל ההתקנה לא?

אני זוכר שאת ווינדוס 95 היה צריך להתקין דרך הדוס וזה לא היה עם ממשק משהו משהו כמו שיש בווינדוס אז אם זה לא מספיק קל לבחורה אז אני באמת כבר לא יודע מה לחשוב

מה הבעיה לכתוב

format c:

cd e

cd ena

install

ואז הכל גרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוגזם מדי לבנות חח מי שאני מכיר לא יודעות את זה אבל פירמוט יש 2-3.מה הבעיה לכתוב

format c:

cd e

cd ena

install

ואז הכל גרפי.

זהו

שלפעמים העכבר לא היה עובד בהתקנה ה"גרפית" הזאת ואז מי שלא יודע להשתמש במקלדת כדי לזוז כפתור לכפתור בתיבת דו שיח היה נתקע

שלא לדבר על ה16 צבעים, אאוץ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו

שלפעמים העכבר לא היה עובד בהתקנה ה"גרפית" הזאת ואז מי שלא יודע להשתמש במקלדת כדי לזוז כפתור לכפתור בתיבת דו שיח היה נתקע

שלא לדבר על ה16 צבעים, אאוץ'

יצא לי להתקין 3\4 פעמים 95... דווקא עבד מעולה!

בכל מיקרה, אני אולי מכיר אחת שמבינה, אבל אני לא יודע במה היא מבינה (תוכנה או חומרה)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...