L1970HR - לא מרוצה. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

L1970HR - לא מרוצה.

סער_שי

Recommended Posts

כן, זה סוג של בלוקיזציה כזו. לא יודע למה התכוונת כשאמרת - "לוחצים על המסך של המחשבונים".

אבל שוב - ראיתי את זה גם במסכים אחרים.

אני אבדוק לגבי ה-f419. מקווה שלחנות יש אותו. בזאפ הוא עולה 500 ש"ח(!!!) מתחת למחיר של ה-. הוא לא הרבה פחות טוב? כי נשמע אחלה מחיר אם הוא מסך טוב. ואם בכל מקרה אני אקבל בלוקיזציה אז מה אכפת לי? באייבורי (החנות שקניתי) מתחייבים ל-100 ש"ח מתחת למחיר של זאפ. 1,400 ש"ח ל-19 אינץ' - לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש תופעות של שינוי צבעים כשאני עושה SCROLL עם הגלגלת או מזיז חלון של EXPLORER...

המסך הוא 940BW, ואין לי מושג אם זו בעיה במסך או בכרטיס מסך... (במסך CRT הישן שלי זה לא קרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות לחדות של LCD. ראיתי מסכי CRT מדהימים אבל אף אחד לא הגיע לחדות של LCD. הגודל ממש לא מטריד אותי אבל אין מסך עם חדות כזו ב-CRT.

הבלוקיזציה - אולי זו תכונה של LCD שאין מה לעשות בנוגע אליה.

אז יש לי שאלה אחרת - איך לעזאזל אני מפעיל את המסך דרך DVI? חיפשתי בתוכנות של הכרטיס מסך ולא מצאתי בשום מקום ואם אני פשוט מחבר את הכבל זה פשוט לא מעביר מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות לחדות של LCD. ראיתי מסכי CRT מדהימים אבל אף אחד לא הגיע לחדות של LCD. הגודל ממש לא מטריד אותי אבל אין מסך עם חדות כזו ב-CRT.

הבלוקיזציה - אולי זו תכונה של LCD שאין מה לעשות בנוגע אליה.

אז יש לי שאלה אחרת - איך לעזאזל אני מפעיל את המסך דרך DVI? חיפשתי בתוכנות של הכרטיס מסך ולא מצאתי בשום מקום ואם אני פשוט מחבר את הכבל זה פשוט לא מעביר מידע.

זה אמור לפעול לך אוטומאטית ואם לא תנסה דרך הכפתורים על גבי המסך להעביר לחיבור ה DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל אצלי בכרטיס 6600gt

יש שניים

והDVI השני על הכרטיס לא יעבוד, הוא אמור לעבוד רק אם הכנסתי כבר מסך אחד ואני רוצה dual screen

אז יכול להיות לפותח הדיון יש שניים על הכרטיס והוא הכניס לחור של המסך השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...