שאלה קטנה שחבר שלי שאל אותי וזה דיי דחחחוווףףף - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה שחבר שלי שאל אותי וזה דיי דחחחוווףףף

fp581

Recommended Posts

כן שאלה קצת מוזרה אבל אין לי מוסג מה להגיד לו אזזז...

"אני רוצה לחבר את האוזניות שלי וגם את הרמקולים ולא בא לי ממש להחליף ביניהם כל פעם.

אז אני צריך לקנות מפצל (לפי מה שהבנתי זו הדרך היחידה אם יש דרך אחרת משו עם הכרטיס כל אשמח לשמוע).

אז יש לי מספר שאלות בקשר לזה:

1.האם האיכות נהרסת?

2.איזה מפצל אני צריך לקנות בדיוק?

3. כמה דבר כזה צריך לעלות ? (מעדיף כמה שיותר איכותי)

4. האם יש דרך אחרת לעושת את זה כמו מה שאמרתי מקודם?

נ.ב. יש לי כרטיס קול 6 ערוצים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מפצל PL כזה...

זה עולה איזה 15 שקל +-

ונראה לי שהאיכות יורדת וגם הווליום..

https://www.misradia.co.il/coop/index.asp?coop=zap&page=product&id=2839

יש עוד סוגים

הנה אחד יותר זול

http://www.skak.co.il/Trader/Product.aspx?loc=CADP&DRID=9205336

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי פתרונות:

1. כמו שציינו מקודם לקנות ולהשתמש במפצל (המפצל נקרא מפצל PL 3/4)

2. לקנות מכשיר ניתוב זה מעיין מרכזיה כזאת שמצד אחד אתה מחבר אליה את היציאה של הכרטיס קול ומהצד השני את האוזניות והרמקולים

בדרך כלל המרכזיות האלה עובדות הפוך ובדרך כלל משמשות מגברים שיש להם כניסה אחת כמו לדוגמה ה T-AMP אבל רוצים לחבר מספר מקורות כמו לדוגמה CD ועוד

לכל פתרון ייתרונות וחסרונות משלו

בפתרון הראשון אם תחבר גם את הרמקולים וגם את האוזניות לאותה יציאה אתה "תעמיס" על היציאה מבחינת התנגדות היות וגם הרמקולים וגם האוזניות יחוברו במקביל. דבר שני העוצמה (הווליום) יירד מן הסתם כי ההתנגדות גבוהה יותר ובתווך הארוך יכול להיגרם נזק לכרטיס קול במידה והוא לא בנוי לעבוד עם עומסי התנגדות כמו זה שיחובר אליו

הייתרון כאן זה ששתיהם מחוברים בו זמנית לא צריך לברור ביניהם והוא ממש זול משהו כמו 15 ש"ח

בפתרון השני החסרון הוא שאתה מגדיל את "הדרך" אותה צריך האות לעבור וע"י כך מוריד מהאיכות ישנה אפשרות לקנות מרכזיות איכותיות כאלה אבל זה השקעה לא קטנה של כמה אלפי שקלים

מקווה שעזרתי

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

השרשור ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...