Bully- דיון רשמי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bully- דיון רשמי

DS

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א' שהגרפיקה לא משנה.

ב' (אבל אם אתה מתעקש) שהגרפיקה ממש מעולה וחלקה לגמרי בלי שום ירידת FPS.יחסית לקונסולות.

א. אני לא אמרתי שהגרפיקה לא משנה ( למרות שבמשחקים מסוימים ורבים היא משנה, אבל לא קובעת ), אני רק הגבתי לאלאה שהתלוננו על הגרפיקה הגרועה של המשחק, בכך שאמרתי שהמשחק מיועד ל-PS2 ומה לעשות, היכולות שלו הן ממש ממש נמוכות.

ב. הגרפיקה כן רעה ולא חלקה לגמרי, ויחסית לקונסולות, אז תן לי לומר לך שם אחד- XBOX360. אם אתה משווה את זה לקונסולות הישנות יותר, אז למי אכפת מהן, אתה יודע הטכנולוגיה מתפתחת ואתה לא יכול להשאר תקועה בעבר, ה כמו לומר שהג'יפורס 5 חזק מאוד... יחסית לג'יפורס 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא אמרתי שהגרפיקה לא משנה ( למרות שבמשחקים מסוימים ורבים היא משנה, אבל לא קובעת ), אני רק הגבתי לאלאה שהתלוננו על הגרפיקה הגרועה של המשחק, בכך שאמרתי שהמשחק מיועד ל-PS2 ומה לעשות, היכולות שלו הן ממש ממש נמוכות.אבל אם מפתחים בלעדי לPS2 אפשר לעשות דברים ממש יפים (בהתחשב בכוח של הPS2 כמובן)

ב. הגרפיקה כן רעה ולא חלקה לגמרי, ויחסית לקונסולות, אז תן לי לומר לך שם אחד- XBOX360. אם אתה משווה את זה לקונסולות הישנות יותר, אז למי אכפת מהן, אתה יודע הטכנולוגיה מתפתחת ואתה לא יכול להשאר תקועה בעבר, ה כמו לומר שהג'יפורס 5 חזק מאוד... יחסית לג'יפורס 4.ואתה משווה ל360?מה?תראה,RE4 יצא בסוף הגיימקיוב,והציג גרפיקה שלדעת רבים הייתה אחת היפות בקונסולות הדור הקודם.והיא לא נקראה הקונסולה הכי חזקה בשוק.למה צריך להשוות ל360?אני לא יודע.ואני תמיד התייחסתי לכוח של הקונסולה עצמה,לא השוותי אותה ל360 :-X

קיצור,נכון שטכנולוגיה מתפתחת בקצב מטורף,אין ויכוח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני משווה דברים לגרפיקה של היום, והגרפיקה של היום הרבה אבל הרבה יותר מתקדמת מה-PS2 ( לא מחדש שום דבר ).

וכשאלה שאמרו שהגרפיקה גרועה, אני בטוח שהם לא התכוונו יחסית למשחקי PS2 ולקונסולות של דורה, אלא יחסית לגרפיקה של היום, ולכן אני התייחסתי לזה ולא לרמה של הקונסולות מהדור הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני משווה דברים לגרפיקה של היום, והגרפיקה של היום הרבה אבל הרבה יותר מתקדמת מה-PS2 ( לא מחדש שום דבר ).

וכשאלה שאמרו שהגרפיקה גרועה, אני בטוח שהם לא התכוונו יחסית למשחקי PS2 ולקונסולות של דורה, אלא יחסית לגרפיקה של היום, ולכן אני התייחסתי לזה ולא לרמה של הקונסולות מהדור הקודם

כן ביגלל זה אנשים כל -כך שמחים ש DMC3 יצא למחשב, אגב.. יצא ח-ר-א , וביגלל זה גם אנשים מתים שGOW יצא למחשב ועוד משחקים שדומים לו, וביגלל זה אנשים סופרים ימים עד ליציאת Resident Evil 4 ששחקני הקונסולה עברו לפני שנתיים , וביגלל זה שחקני מחשב חובבי משחקי מירוץ מזילים ריר על Bornout וביגלל זה שחקני מחשב מתלוננים למה COD3 לא יוצא למחשב , וביגלל זה אנשים מקנאים ששחקני הקונסולה עומדים לגעת ב-Bully כמו שהיה עם הסאן אנדרס חיכו שנה בשביל המשחק מהבוקר עד הלילה רק ראו סירטוני גיימפליי ,וביגלל זה שחקני המחשב מתלוננים למה Tekken לא יוצא למחשב וביגלל זה אנשים מזיינים בשכל למה Smackdown

vs.ROW 06 לא מגיע למחשב .

מבין ? הגראפיקה לא כל כך חשובה כשיש משחקים כאלה ,אגב המשחקים שהזכרתי יש להם גראפיקה מדהימה

עם תשחק Source , Crysis , F.E.A.R לא יצא לך מי זה כלום חוץ מי לילחוץ על העכבר כדי ליפגוע בבן - אדם . גראפיקה טובה או לא טובה אחרי יום-יומיים אתה משתעמם כי כל מה שאתה עושה זה... הולך ויורה! מה הקטע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ביגלל זה אנשים כל -כך שמחים ש DMC3 יצא למחשב, אגב.. יצא ח-ר-א , וביגלל זה גם אנשים מתים שGOW יצא למחשב ועוד משחקים שדומים לו, וביגלל זה אנשים סופרים ימים עד ליציאת Resident Evil 4 ששחקני הקונסולה עברו לפני שנתיים , וביגלל זה שחקני מחשב חובבי משחקי מירוץ מזילים ריר על Bornout וביגלל זה שחקני מחשב מתלוננים למה COD3 לא יוצא למחשב , וביגלל זה אנשים מקנאים ששחקני הקונסולה עומדים לגעת ב-Bully כמו שהיה עם הסאן אנדרס חיכו שנה בשביל המשחק מהבוקר עד הלילה רק ראו סירטוני גיימפליי ,וביגלל זה שחקני המחשב מתלוננים למה Tekken לא יוצא למחשב וביגלל זה אנשים מזיינים בשכל למה Smackdown

מבין ? הגראפיקה לא כל כך חשובה כשיש משחקים כאלה ,אגב המשחקים שהזכרתי יש להם גראפיקה מדהימה

עם תשחק Source , Crysis , F.E.A.R לא יצא לך מי זה כלום חוץ מי לילחוץ על העכבר כדי ליפגוע בבן - אדם . גראפיקה טובה או לא טובה אחרי יום-יומיים אתה משתעמם כי כל מה שאתה עושה זה... הולך ויורה! מה הקטע?

נו באמת, עוד GOD OF GAMES פאנבוי הגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, FEAR לוקח כל משחק ל-PS2 בלי למצמץ אז... ושלא לדבר על CRYSIS.

שנית, בפעם האלף!!! אני לא אמרתי שמשחקים בלי גרפיק טוב יהיו חרה, ולא התלוננתי על הגרפיקה, הדבר היחדי שאמרתי זה שיכולות הגרפיות המקסימליות של PS2 ממש ממש נמוכות יחסית להווה, ולכן אין למה לצפות לגרפיקה טובה, וזאת אמרתי כתגובה לאלו שהלוננו על הגרפיקה, אז שוב, אני לא מתלונן על זה שהגרפיקה עלובה, אני רק אמרתי שה-PS2 בעל יכולות גרפיות מאוד נמוכות יחסית למה שהגענו כיום ואין מה לצפות למשחקים ל-PS2 עם גרפיקה טובה, וזהו, לא אמרתי שזה דבר רע ולא אמרתי שזה דבר טוב, ולא אמרתי שבגלל זה המשחקים לא יהיהו טובים, ואתם לא יכולים לור שהגרפיקה של PS2 לא עלובה ( וזה הדבר היחדי שאמרתי ) אז אל תתפלו אליי, אני לא התלוננתי על שום גרפיקה של שום משחק, רק עסקתי בעובדות בלי חסרונות ויתרונות.

אין, אתם משגעים אותי, מה אתם רוצים ממני??? לא התלוננתי על שום דבר, רוצים להיתפל למישהו? תתפלו אליו:

rockstar מתי תבינו את זה? כבר עברנו את עידן ה 2 תשפרו את הגרפיקה כבר!

חבל שמשחק כזה יפה יראה כל כך נורא.

או אליו:

קראתי קצת עליו, אכן הולך להיות משחק ממש נחמד :) אבל הגרפיקה כרגיל על הפנים :kopfpatsch:

ואם אתם רוצים הזכר למה שאני אמרתי ועל מה שאתם נתפלים, אז הנה, תראו שאתם סתם מציקים על כלום:

נראה משחק ממש נחמד :D אבל חבל שהוא לא יוצא ל- :-\

ולכל אלה שמתלוננים על הגרפיקה, זה מיועד ל-PS2 למען השם, למה אתם מצפים? אתם כנראה לא מבינים איזה עלובה הגרפיקה ב-PS2.

לסיכום, אני לא אומר שהמשחק לא יהיה טוב בגלל הגרפיקה ( אני מדבר גם על כל המשחקים ), אני רק אומר שאין מה לצפות כי הגרפיקה של PS2 ממש עלובה וזה עובדה, ודבר אחרון, אתם לא יכולים לומר שגרפיקה עלובה לא פוגעת במשחקיות! לפחות אתם לא יכולים לומר שגרפיקה טובה לא מעלה את המשחקיות! אבל זה נכון שכשמקח טוב, שום דבר ( כמעט ) לא יוכל לקחת את זה ממנו.

וזה שהרבה מחכים ל-RE4, ורוצים GOF למחשב, זה לא אומר שהם רוצים את הגרפיקה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...