שאלה בקשר לביקורת על הקור החדש - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לביקורת על הקור החדש

IG

Recommended Posts

ממה שהבנתי בביקורת, הקור שנבדק הייה בכ-20% טוב יותר מהFX-60....

מה שאומר שהK8L, שמבטיח שיפור של 40% יעבור את הקור בלי בעייה. ( :yelclap:)

השאלה: איך??? מה אמור להיות ההבדל הגדול בין הFX-60, והFX שיתבסס על הK8L? (חוץ משינוי בגודל השער...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי בביקורת, הקור שנבדק הייה בכ-20% טוב יותר מהFX-60....

מה שאומר שהK8L, שמבטיח שיפור של 40% יעבור את הקור בלי בעייה. ( :yelclap:)

השאלה: איך??? מה אמור להיות ההבדל הגדול בין הFX-60, והFX שיתבסס על הK8L? (חוץ משינוי בגודל השער...)

מי אמר שבK8L יהיה שיפור של 40% ? , וגם אם יהיה שיפור של 40% אבל ביחס למה , ביחס לאיזה מעבד ?

בכל מקרה עדיין מוקדם לדבר על מרובי ליבה של , שמרובעי ליבה של יהיו זמינים יהיה אפשר להשוות אותם מול מרובעי של אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי בכמה ת'ראדים פה על זה שAMD מצפים ל40% שיפור בK8L... ואני מניח שזה לכול מבד שיוחלף... נגיד, זה שיחליף את ה+4000 יהייה ב40% חזק יותר מה4000, וכו...

והשאלה שלי מתייחסת לשיפורים הצפויים בK8L... מה בדיוק הם משפרים, ואיך זה משפיע על הביצועים של המעבד... זה השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K8L אמורה להיות (לפי המידע שיש כרגע) מיקרו-ארכיטקטורה חדשה

היא תתמודד מול הקונרו למשך כחצי שנה בלבד מכיוון שלאחר מכן אינטל משיקה מיקרו ארכיטקטורה חדשה במקום ה- 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כסף תוכל להשקיע 999 דולר אין כסף לדבר כזה סתם מדברים על זה צריך לחכות ל 8 ליבות שהמחיר של ה 4 ליבות ירד בצורה משמעותית וזולה אתם סתם פותחים דיונים שאפילו לא התחילו לבנות כזה דבר לפי דעתי מיותר וחולני לאנשים שדבוקים למחשב אבל ממש ממש מיותר יקר וחבל על הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצפה שאנשים יבינו גם מה שכתבת?

לא? אז אל תכתוב

כן? תשכתב את ההודעה ותוסיף סימני פיסוק.

K8L אמורה להיות (לפי המידע שיש כרגע) מיקרו- חדשה

היא תתמודד מול הקונרו למשך כחצי שנה בלבד מכיוון שלאחר מכן אינטל משיקה מיקרו ארכיטקטורה חדשה במקום ה- 2

אני יודע את זה... אני רוצה לדעת (בקיצור.. אני פשוט לא מבין את התרשימים שהם מפרסמים על המבנה של המעבד וכו... לא אומר לי שום דבר...) מה בדיוק חדש בארכיטקטורה החדשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K8L אמורה להיות (לפי המידע שיש כרגע) מיקרו-ארכיטקטורה חדשה

היא תתמודד מול הקונרו למשך כחצי שנה בלבד מכיוון שלאחר מכן אינטל משיקה מיקרו ארכיטקטורה חדשה במקום ה-Core 2

היא תשיק מיקרו ארכיטקטורה שפותחה מחדש מ0 או שזה יהיה שיפור של core2

אם תביא 40% אז הם יקחו את ואז החדשה של תביא שיפור לא אדיר אז יהיה שיוויון ח ח ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה... אני רוצה לדעת (בקיצור.. אני פשוט לא מבין את התרשימים שהם מפרסמים על המבנה של המעבד וכו... לא אומר לי שום דבר...) מה בדיוק חדש בארכיטקטורה החדשה :)

אין מידע על זה, הכל עדיין בפיתוח (גם אם סופי) ותחת אמברגו כבד

היא תשיק מיקרו שפותחה מחדש מ0 או שזה יהיה שיפור של core2

אם תביא 40% אז הם יקחו את ואז החדשה של תביא שיפור לא אדיר אז יהיה שיוויון ח ח ח

נכון לעכשיו מדובר על שיפור של 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...