לגבי ASUS P5W-DH Deluxe - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי ASUS P5W-DH Deluxe

Jarhead

Recommended Posts

היום הייתי בחנות של logicpc ברמת גן ואמרו לי שהם מחכים כבר חודשים ללוח הזה ויש מצב שהוא בכלל לא יגיע. מנהל החנות אמר לי שיש תביעה של INTEL כנגד מפני שהלוח שלהם פתוח או משהו כזה...(לא הבנתי כול כך אבל הבנתי שזה משהו קשור לאוברקלוקינג) ובגלל זה הפסיקו את ההשקה של הלוח אם הזה ואם INTEL תנצח בתביעה אז יפסיקו למכור אותו.

רציתי לדעת אם זה נכון ואם משהו שמע על זה שירחב.

בנוסף לכך עכשיו בגלל המקרה הנ"ל אני צריך המלצה ללוח אם אחר אשר לא נופל מה- P5W-DH Deluxe.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הזה לא שונה משום לוח אחר שהושק עד היום בידי יצרנית צד שלישי

לא פורסם מידע על שום תביעה, הלוח נמכר כמו לחמניות חמות (בחו"ל לפחות) ומספק יצרי OC של אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע לפחות על לוח אחד שהגיע לארץ

אם כי בדרך לא-דרך, דרך מדינות חצי-עוינות ושאר דברים

אני מניח שלחנויות כמו נעה, זיגזג ופנדה יהיה יותר מידע ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הלוח הזה... אתה יכול לראות תמונה בת'ראד הזה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=194119.0

אחלה לוח ואחלה אקסטרות ,אני פשוט מחכה לE6600 שיגיע לי (אני הבאתי את הלוח מארה"ב ב- 260$ ים כסף אבל לא הייתה ברירה כי היו על הלוח הזה רק ביקורות טובות אז קניתי.....)

בכל מקרה לוח מצויין עד עכשיו למרות שאני מריץ אותו על CELERON 2.87 אבל לא נורא ,מה זה עוד יומיים שלושה.

בכל מקרה אם יש לך אפשרות להשיג אותו בארץ לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל לוח אחד כזה. אומנם לא נקנה בארץ.

יש בעיה אחת רצינית עם הלוח הזה בכל העולם וזה הביוס איתו הוא מסופק.

ASUS בהתחלה עשו פשלה וסיפקו לוחות עם ביוסים ישנים שאם תכניס מעבד מסדרת C2D הלוח הופך למת.

לכן קודם כל היית צריך לעשות עדכון ביוס עם מעבד ישן (כמו שאני עשיתי אחרי אין ספור עצבים בלנוסת למצוא מעבד ישן :P) ורק אח"כ הייתי יכול להכניס את מעבד ה C2D.

לכן עכשיו חנויות מחכות שיצאו לוחות עם גרסאות ביוס חדשות, אשר מאפשרות להכניס את מעבדי ה C2D ללא שום בעיות.

לכן אם אתה מחליט לקנות, לפני הקניה תפתח את הקופסא ותראה אם על המדבקה של הביוס (מדבקה צהובה) רשום בשורה השניה גרסא 0701 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...