מרצ מציעה: להוציא את שיתוף הקבצים אל מחוץ לחוק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרצ מציעה: להוציא את שיתוף הקבצים אל מחוץ לחוק

GRiM

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משתמש בשיתוף קבצים בצורה שלא מזיקה לאף אחד.

אם אני שומע על דיסק מסוים אני מוריד אותו ואם אני אוהב אותו אני הולך וקונה אותו אותו דבר עם משחקים.

כשרציתי לראות אם שווה לי להשקיע 10$ באקשן לפוטושופ הורדתי אותו קודם וטרק אח"כ קניתי אותו.

אני פשוט מגלה צרכנות נבונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אכזבו אותי מרצ... אמנם עדיין לא הצבעתי עד עכשיו בגלל האפליה\ההגבלה הגילאית, אבל בבחירות הבאות (בערך עוד איזה חצי שנה..... :lol:)

יש עוד מפלגה אחת שלא תקבל את קולי, ואני אגב התלבטתי אם להצביע להם... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרץ זה ביילין :puke:

אחד האשמים הגדולים במה שקורה בשנים האחרונות. עד היום לא יכול להישיר מבט למצלמה.

אבל, הם צריכים לשרת את קהל המצביעים היחידי שלדעתי יצביע להם בבחירות הבאות: אומני . ולכן, הם יצאו במהלך הגורף הזה :silly:. מעניין אם יעברו את אחוז החסימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרץ זה ביילין :puke:

אחד האשמים הגדולים במה שקורה בשנים האחרונות. עד היום לא יכול להישיר מבט למצלמה.

אבל, הם צריכים לשרת את קהל המצביעים היחידי שלדעתי יצביע להם בבחירות הבאות: אומני . ולכן, הם יצאו במהלך הגורף הזה :silly:. מעניין אם יעברו את אחוז החסימה.

מה שאמרתי הזכיר לי משהו...

נזכרתי שתמיד, אבל תמיד, האומנים שמאלנים... מישהו יודע למה זה ככה? משהו אצלם במוח גורם להם ללכת שמאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי, חצי מסעיפי החוק הינם חוקיים אך לא ניתנים לאכיפה. והחלק השני לא חוקי ולא ניתן לאכיפה (אלא אם מוציאים את האינטרנט מחוץ לחוק).

אמרתי זאת ואומר זאת שוב, מתמיה בעיני שיש ח"כים לא רציניים שממהרים להוציא חוקים עם סעיפים ביזאריים שלא יעמדו במבחן המציאות , ובכך ממוטטים את החוק כולו.

בעוד החוק עצמו הוא חוק ראוי הכרחי ונכון, הוא מאבד את מטרתו באמצעות סעיפים שנכתבו ברשלנות, וללא הבנה טכנולוגית מעמיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי, חצי מסעיפי החוק הינם חוקיים אך לא ניתנים לאכיפה. והחלק השני לא חוקי ולא ניתן לאכיפה (אלא אם מוציאים את האינטרנט מחוץ לחוק).

אמרתי זאת ואומר זאת שוב, מתמיה בעיני שיש ח"כים לא רציניים שממהרים להוציא חוקים עם סעיפים ביזאריים שלא יעמדו במבחן המציאות , ובכך ממוטטים את החוק כולו.

בעוד החוק עצמו הוא חוק ראוי הכרחי ונכון, הוא מאבד את מטרתו באמצעות סעיפים שנכתבו ברשלנות, וללא הבנה טכנולוגית מעמיקה.

החוק לא מתאים למצב בארץ שרוב התוכנות ומדיה בידורית מאוד יקרים לרוב האוכלוסיה

חוק נכון היה לשלם מס מעל הפלוד מסוים (מי שרק גולש לא צריך הפלוד גבוה)

(כמובן יהיה זיכוי מס לעסקים)

ולשים מס גם על וכו לפי נפח

ובעצם לחדש את חוק הקלטות של פעם והאמנים\יוצרים\מפתחים\וכו

יקבלו חלק מהמשכורת מהמס

לשבש תוכנות כמו ביטורנת זה אפשרי בתאוריה

אבל זה ללכת נגד הזרם ורוב האנשים יעדיפו לחזור ליקנות מישחקים ותוכנות מזויפות בבסטות

בימקום ליקנות מקורים במחירים של היום

הבעיה שמרץ לא חושבת למה הפירטיות ברשת התחילה

ככה שהיא לא באמת יודעת איך לילחם בה

ואם כל הכבוד לVOD -זה התחלה נחמדה אבל לא מספקת ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בשיתוף קבצים בצורה שלא מזיקה לאף אחד.

אם אני שומע על דיסק מסוים אני מוריד אותו ואם אני אוהב אותו אני הולך וקונה אותו אותו דבר עם משחקים.

כשרציתי לראות אם שווה לי להשקיע 10$ באקשן לפוטושופ הורדתי אותו קודם וטרק אח"כ קניתי אותו.

אני פשוט מגלה צרכנות נבונה

אתה משקר לעצמך.

מילא כל העברינים פה (גם אני) שמורידים ומודים בזה, אבל הכי מצחיק זה אלה שאומרים שהם קונים גם...יופי הורדת את 3DMAX שעולה 8 אלף שקל בחנות וקנית דיסק ישן של נירוונה שעולה 65 שקל....צדיק ::)

ואלו שאומרים שתוכנות השיתוף משמשות למטרה טובה (שיתוף קוד פתוח....LOL) הבועה שלכם אפילו יותר אטומה משל מרץ אז אין לכם הרבה מה להגיד נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משקר לעצמך.

מילא כל העברינים פה (גם אני) שמורידים ומודים בזה, אבל הכי מצחיק זה אלה שאומרים שהם קונים גם...יופי הורדת את 3DMAX שעולה 8 אלף שקל בחנות וקנית דיסק ישן של נירוונה שעולה 65 שקל....צדיק ::)

ואלו שאומרים שתוכנות השיתוף משמשות למטרה טובה (שיתוף קוד פתוח....LOL) הבועה שלכם אפילו יותר אטומה משל מרץ אז אין לכם הרבה מה להגיד נגדם.

אני לא אומר שהתעבורה בשיתוף קבצים זה בעיקר קוד פתוח ודברים חינמים

אני כן אומר שיש גם תעבורה כזות ואתה יכול לחפש וליראות שיש הפצות חינמיות גם באימיול וגם בביטורנת

וחוץ מיזה השאלה מה הוא יעשה אם ה3DMAX

יקים חברה וימכור עיצובים?

או רק ישחק איתה וילמד איך לישתמש בה טוב?

לפי דעתי צריך להפריד מאוד בין עסקים לבין השוק הפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...