קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך?

Pika007

Recommended Posts

"אני רוצה מונית. לא אני לא יודעת איפה אני..."

אהבתי

מזכיר לי שהייתי עובד במחסן והיו מתקשרים ולצערי הייתי היחיד ליד הטלפון והייתי צריך לענות הבנאדם לא ידע מה הדגם שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משגעים אותי אנשים שמזמינים מונית ולא יודעים איפה הם "אוריה 17, לא בעצם מיכה 19", רבאק תחליט

או כאלה שרוצים מונית מיד, רוצים מיד תזמינו מסוק לא מונית

ושתבינו אנחנו עובדים על 5 דקות מקס' ברוב שעות היממה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ראיתם על ספקים ג'נריים כתוב מותאם לP4...

בקרוב תמונה.....(על הספק של המחשב הישן "400W P-4"...) :nixweiss: ;D

בכל מקרה אני זוכר שבא אלי איזה תכנאי מחשבים (חבר של הבת של המנקה שלנו....)בקיצור המחשב לא נכבה לי, ולא הצלחתי להתקין משחק (מקורי, ריממין 2 ;D)

בקיצור מגיעה נכנס יושב אני מראה לו את הבעיות אני רואה אותו מתחיל להיות אדום רצח, התחיל להזיעה כמו סוס, בדוק הוא לא ידע מה לעשות! רצה לפרמט לי! (וזה לא עניין של כסף כי בכל מצב הייתי משלם לו 80ש"ח) אחרי 5 דקות הוא אומר לי שהוא הצליח לכבות את המחשב: " התחל>ניתוק> החלפת משתמש>>כיבוי", או שאני יכל לעשות חיפוש במחשב ולמצוא איזה קובץ אבל זה יקח לי 5 שעות!!! אני פאק רואה שהבנדאם מזמבר עלי... בסוף ננתי לו 20 שקל והוא ברח הביתה

עד היום אני זוכר את התמונה בראש שלי, איך שהוא הופך לאדום :pissed: מתיח לנגב ת'זעה.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור! אין קניון בבית -שמש?

אז מה נחשב הבניין ליד התחנת רכבת עם כל החנויות? אם אני לא טועה יש שם איזה דיפו...הסתובבתי שם פעם משיעמום והמוכר הסביר לי שהם מוכרים מחשביי על לגיימרים. נקרעתי מצחוק כשהוא התחיל לפרט על ה-FX5200 שמריץ את כל המשחקים בשוק - זה היה לפני חצי שנה בערך :lol:

בכל מקרה פעם הבאה שאני קופץ לאיזור בית-שמש (כי נורא מעניין שם :smile1:) אני מזמין מונית מהרקפת 19.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה כשאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך? מה זאת אומרת מה קורה? תסתכל על הכנסת שלנו. :kopfpatsch:

מה לא בסדר בכנסת?עזוב את זה ששר המשפטים מומעד למשפט ושר התחבורה נתפש נוסע במהירות מופרזת.... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ביג

זה מרכז קניות

זה לא קניון

קניון זה מרכז קניות מקורה (עם תקרה)

ואופיס דיפו דורשים ידע מיוחד מהעובדים שלהם

ידעת למשל שזום דיגיטלי משנה את היחס בין הגובה לרוחב התמונה? (יענו Aspect Ratio) גם אני לא... מסתבר שלפי דיפו זה אכן המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונשיא המדינה הוא מטריד מינית או אולי יותר מזה, וחצי מהשרים בעלי מנת משכל של פחות מ 80.... ואפשר להמשיך עוד הרבה xD

ליאור- גאוני xD עובד באופיס דיפו אשכרה אמר לך את זה? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא

חבר שלי עבר אצלי "השתלמות" קצרה לקראת מבחן לעבודה שם (בתור מה שהם קוראים לו איש טכנולוגיה)

כמובן שזה נכלל בחומר הלימוד (ההבדל בין זום אופטי לדיגיטלי)

וזה היה גם במבחן

המנהל אמר לו שהוא טעה בהרבה שאלות (כשלמעשה הוא לא) והשיא היה בשאלה "מה ההבדל בין זום אופטי לזום דיגיטלי?"

החבר שלי ענה כמובן שזום אופטי לא הורס את האיכות ומשתמש בעדשה כדי להגדיל עצמים בתמונה, בעוד זום דיגיטלי למעשה התקרבות בעזרת תוכנה ומוריד מאיכות התמונה.

כשהמנהל טען שהוא טעה בשאלה החבר שלי שאל מה הטעות פה, אז המנהל אמר שזום דיגיטלי משנה את ה-Aspect Ratio...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלינו עלייך! את כן קונה שם...

הכל מיקרה, ידוע שרמת הידע של העובדים במקומות כאלה, לא מזהירה (בלשון המעטה..)

אבל לא חשבתי על כך, שצריך להיכשל במבחנים כדי להיתקבל לעבודה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, קניון לא חייב להיות מקורה.

אתה יכול לבדוק את זה בוויקי באנגלית, מה גם שאם אני לא טועה קיים בארץ קניון חצי מקורה/חצי פתוח - אני לא זוכר כרגע איפה בדיוק.

לא שזה נושא כ"כ קריטי: אפשר לומר שדי הדהמת אותי עם הסיפור על דיפו...אני דווקא מכיר את רמת הידע שדורשים ברשתות מקבילות (שקם אלקטריק או באג לדוגמה), אבל בחיים לא נתקלתי בכזאת טיפשות.

לא ברור לי איך הרשת הזאת שורדת, כשפיגור שכלי הוא אחד מתנאיי הקבלה לעבודה... :smile1:

לילה טוב לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת נכנסתי לחנות "מחשבים" אתם יודעים האלה שמוכרים P4 ו5200 ואומרים לך זה :kopfpatsch:

אני שומע תמוכר מחרטט את הבנאדם...

חבר שלי קנה משם הארד דיסק בלי לשאול אותי :kopfpatsch: :kopfpatsch: הוא הביא לו תהארד דיסק בשקית סינטטית או איך שלא אומרים את זה :kopfpatsch: הרד דיסק בשקית ובלי כבלים בלי כלום אחרי זה חזרנו אליו כי הוא הביא לו SATA והיינו צריכים ATA ביקשתי כבל עשה טובה שהוא מבביא משהו וגם זה היה ישן אם זה היה בשבילי הההייתי מעיף לו תהארד דיסק לפנים :pissed::nixweiss:

ביי אני זז לאילת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור אתה חייב לעשות שם ראיון עבודה נראה מה יהיה אם אתה נכשל אני לא קונה מישם יותר

למרות שאני לא קונה משם כלום

חשבתי על זה, אבל זה סתם יביך אותם

ליאור, קניון לא חייב להיות מקורה.

אתה יכול לבדוק את זה בוויקי באנגלית, מה גם שאם אני לא טועה קיים בארץ קניון חצי מקורה/חצי פתוח - אני לא זוכר כרגע איפה בדיוק.

לא שזה נושא כ"כ קריטי: אפשר לומר שדי הדהמת אותי עם הסיפור על דיפו...אני דווקא מכיר את רמת הידע שדורשים ברשתות מקבילות (שקם אלקטריק או באג לדוגמה), אבל בחיים לא נתקלתי בכזאת טיפשות.

לא ברור לי איך הרשת הזאת שורדת, כשפיגור שכלי הוא אחד מתנאיי הקבלה לעבודה... :smile1:

לילה טוב לכולנו.

בכל מקרה ביג (כל הרשת של ביג) לא מגדירים את עצמם כקניונים אלא מרכזי קניות

אמורים להתחיל לבנות קניון (אמיתי) מצד שמאל של הרכבת (כלומר מול ביג) ב-2007

אבל זאת בית שמש, אם ב-2008 יהיו תוכניות זה מצב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...