שאלה חשובה בקשר לנגן מהסוג: IAUDIO X5. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה בקשר לנגן מהסוג: IAUDIO X5.

-sHUz-

Recommended Posts

מצטער שאני מקפיץ לא הייתי בבית.

על מה אתה ממליץ לי יותר? לפי מה שקראתי הCX-300 וסוגיו אוטמים את האוזניים טוב יותר ,זה נכון?

ויש לך אולי דגמים של חברה אחרת יותר מומלצת? כי קראתי שלאוזניות הספציפיות האלה יש בעיה שהחוט רועד טיפה שהנגן עובד ושומעים רעשים מוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעע.. טוב אנשים תשמעו.

אני קונה את הנגן:

X5 אוו X5L. עכשיו אני בדילמה ממש גדולה על מה ללכת. אוו 14 שעות שזה די הרבה אוו 35 שזו תוספת של 100 ש"ח שאין לי בעיה להוסיף.

ראיתי את שנייהם פיזית והX5L עבה פי שניים בערך.

רציתי לדעת, אם אני רואה סרטים שומע משחק קצת ורואה תמונות זה לוקח כול כך הרבה בטרייה???

ושאלה חשובה אחרונה בקשר לתכונות הנגן, אם אני מגיד סתם ככה מעביר תיקייה של עם , אני יכול בנגן עצמו לדפדף בין התיקיות ולבחור בתיקייה שהעברתי כ- DOK ופשוט לשמוע ולראות תתמונות? אוו שצריך להעביר המרה וסיבוכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעל iaudio X5L אני מאוד ממליץ לבדוק נגנים אחרים, כמו ה . כתוב "עד 35 שעות" אבל בפועל, תצטרך להטעין כל 20 שעות - אם יהיה לך מזל.

העברה של תמונות ומוסיקה פשוטה מאוד. רק עם צריך להמיר, אבל זה גם פשוט מאוד עם התוכנה שמצורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני סגור על המכשיר הזה.

אבל שוב, אתה בטוח שזה כמו שאתה אומר? כאילו לא נראה לי הגיוני שהם סתם ירשמו את זה.

ובקשר ל X5, רשום באתר הייצרן עד 14 שעות, אז אני יטעין אותו כול 5 שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי, ככל שאיכות הוידאו/סאונד יותר גבוהה, כך הוא צורך יותר זמן . אני אחרי שנה החליפו לי את המכשיר לחדש, ומשום מה עכשיו אני צריך לטעון אותו פעם בשמונה ימים בערך, לעומת פעם בעשרים יום למכשיר הראשון שלי, שהייתי צריך להחליף אותו כי נגרם נזק לחלק שמתחבר לאוזניה (כמובן שהאחריות לא כיסתה את זה). אולי פשוט חוסר מזל שלי, כי מבחינת איכות המכשיר 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה אותו בארה"ב. תיהיה לי אפשרות של אחריות מצד הייבואנים בארץ?

בקשר למה שאמרתה על חיי הסוללה. זה קשור מאוד לאיכות הקובץ שאתה שומע, אולי זה מה שעשה לך תבעיה.

דבר נוסף, שאתה אומר שהוא החזיק לך 8 ימים אוו 20 יום, איך זה יכול ליהיות שקיבלתה דבר כזה? אולי אתה לא מטעין אותו עם ה AC ? זאת נראית לי האפשרות היחידה כי תכלס, אין לחברה מה לשקר ולמכור זבל בקשר ל"חיי" הסוללה.

אני עדיין מתלבט בין ה X5 ל X5L , מישהוא יכול לעזור לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לX5L אני יכול להבטיח לך שבשמיעת בלבד הסוללה תחזיק 30 שעות ויותר,

יש אחריות יצרן למשך שנה, כמו ברוב מכשירי האלקטרוניקה שאין להם יבואן רשמי בארץ.

לנגן הזה יש יתרון עצום על נגנים אחרים וזה הסוללה. זמן השימוש מפצה על כל מ"מ עובי של המכשיר, שלמרות תלונות על העובי שלו, הוא מאוד נוח לשימוש.

תוספת הכסף עבור הX5L היא זעומה לעומת התמורה שאתה מקבל, וזה בהחלט שווה את ההשקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר אני יודע שהתוספת כסף לא משמעותית בכלל (כמו שציינתי כבר).

הדילמה ש לי אם באמת שווה לי "לשלם" על העובי ולקבל חיי גדולים יותר.

אוו לקנות מכשיר דק יחסית לנפח שלו ושהוא יספיק לצרכים שלי. אני פשוט לא יודע כמה זמן באמת מחזיק ה X5 עם ומוזיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומות sHUz,

כבעלים של X5L 30GB כבר 10 חודשים, וכמי שמחשיב עצמו לאנין טעם במוסיקה ובאיכות שלה, אני חייב להעמיד כמה דברים על דיוקם:

1) זה הנגן הכי טוב בשוק, כיום, ואף נגן אחר לא מתקרב אליו באיכות המוסיקה או באמינות שלו או במהירות שלו - הוא טוען שירים הכי מהר, אמין ביותר, ובעל יחס חיי הסוללה / נפח דיסק הגבוה ביותר.

Winter King, כנראה טענת לא נכון את הסוללה בהתחלה, שכן הנגן שלי אחרי 10 חודשי שימוש עדיין מחזיק כ- 30 שעות בין טעינה לטעינה.

אם אני שם קצת וידיאו אז, כמובן, צריכת הסוללה עולה. כמו כל מכשיר אלקטרוני, חייבים לציית להוראות היצרן לגבי הטעינות הראשונות. סוללות מאוד רגישות בקטע הזה.

2) איכות הצליל של הנגן הזה פשוט שוברת שיאים !!! אני מוקף בחברים שמקנאים בי - כולם בעלי iRiver, וכדומה, וכולנו מסכימים שהנגן שלי הוא בעל איכות הצליל הגבוהה ביותר. מערכת ההפעלה שלו מאוד עשירה בתכונות להעשרת הצליל - באמת השמיים הם הגבול בתחום הזה.

דבר נוסף, הנגן מגיע עם אוזניות מעולות. אם אתה לא מחפש אוזניות שמכסות את כל האוזן או אטומות לחלוטין לרעשים, האוזניות המקוריות מעולות, וחבל סתם לבזבז כסף נוסף על תחליף.

3) לגבי ההבדל בין X5 ל- X5L אז עליך לקחת בחשבון שני שיקולים מאוד פשוטים:

--> כמה זמן אתה הולך להיות בלי נקודת חשמל קרובה - אם יותר מיום שלם, אז לך על ה- X5L (אני, למשל, קניתי אותו לפני שיצאתי למסעות ארוכים במזרח. הייתי מטעין אותו פעם בשבוע, וזה באמת משהו יוצא דופן בעולמנו בולע החשמל).

--> כיצד אתה הולך לשאת אותו? אם אתה תמיד מסתובב עם תיק גב או תיק מנשא קטן, אז אתה ממש לא תבדיל בין נשיאת X5L ל- X5, ואז כדאי לקחת את הגרסה הכבדה יותר. אם אתה "טיפוס חופשי", ששונא להסתובב עם תיקים, ואפילו רואה בארנק מנשא מיותר, אז לך על ה- X5.

4) אי אפשר רק להלל, אז הנה הביקורת היחידה שיש לי לומר על הצעצוע המדהים הזה, והרכישה הכי טובה שעשיתי עד היום:

(*) כדי להטעין אותו בקבצים או לחשמל, חייבים לחבר לו תוספת פלסטיק שברירית, עליה כדאי לשמור שלא תלך לאיבוד. אם עברתי איתה את המזרח הרחוק, אז זה כנראה לא באמת מטריד, אבל בכל זאת...

(*) המכשיר לא יודע לשדר אות רדיו חיצוני, למשל כשרוצים שהמוזיקה תתנגן ברמקולים של הרכב.

(*) כשצופים בתמונות במכשיר, אי אפשר לנגן מוסיקה בו זמנית. ממכשיר שבאמת יודע לעשות כמעט הכל, זה קצת מציק :-)

חוצמזה, באמת מכשיר מדהים - כולל USB Host - דרכו אתה יכול לטעון/להטעין שירים מנגן/דיסק נייד, ללא חיבור למחשב, כמו גם להטעין בחשמל נגן MP3 אחר שיודע להיטען דרך USB (עזר לחברים שלי כשטיילנו במזרח... ועדיין השאיר לי שעות של האזנה).

דבר אחרון באמת, אני קניתי בזמנו ב- BUG, וקיבלתי נרתיק כחלק מהעסקה. בנוסף, אתה מקבל ציפוי סיליקון דביק להדביק על המסך - תוספת חשובה מאוד.

אסור לוותר על נרתיק, כי זו דרך מעולה לשמור על הנגן, אבל ממש ממש לא צריך את השלט.

אני ממליץ לך לקנות בארץ, כי במוצרים שעולים מעל 1000 ש"ח, מומלץ מאוד שמי שמממש את האחריות יהיה בארץ ולא ייתכחש לך. שלו כמו , שמחזיקים באחריות בינלאומית, שאר היצרנים והמשווקים מותירים את נושא האחריות ליבואן המקומי. ובמקרה שלנו, היבואן של המכשיר הזה לארץ, כמו רבים מהיבואנים בארץ, *לא* יכבד אחריות של מכשיר זה אם יובא לארץ באופן אישי. לשיקולך !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה מסטול..... דבר ראשון iriver לדעתי הרבה יותר איכותי וטוב מאשר x5l (ויש לי) יש בו הרבה יותר פיצ'רים והרבה אפשרויות... תלוי איזה נגנים יש לחברים שלך... :s07: הiaudio לא תומך בהרבה קבצי כמו ה iriver [אני חושב אני לא בטוח]

וגם אם אתה תחליף את האוזניות שקיבלת עם הנגן באוזניות koss portapro אתה תרגיש את האיכות... כנראה שבחיים שלך לא שמעת באוזניות איכותיות כמו סננהייזר וkoss אז אין לך למה להשוות..... :kopfpatsch:

ובהרבה נגנים יש usbhost אם אתה לא יודע...

הדבר היחידי שאני מסכים איתו זה שיש הרבה אפשרויות לגבי הקול ואיכות של הנגן מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...