האם ה 3800X2 939-מתאים לכל לוח אם עם 939? ושאלה על מעבד 64ביט - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה 3800X2 939-מתאים לכל לוח אם עם 939? ושאלה על מעבד 64ביט

rikus

Recommended Posts

אני משדרג את הלוח אם והמעבד שלי, מהפנטיום 2 ג'יגה הענתיקה שלי..

רציתי רק לוודא לפני שאני קונה, סוקט 939 זה אומר שזה מתאים לכל מעבד, גם לכאלה שהם כפולי ליבה?

האם זה שווה לקנות מעבד 64 ביט? שמעתי שיש איתו סיבוכים כמו שצריך מערכת הפעלה חדשה וגם שהוא עובד טוב רק עם הרבה מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה שילוש חדש לא עדיף ללכת על קונרו/AM2 או שאתה קונה יד שניה/אין תקציב ?

בקשר ללוח רוב הלוחות לסוקט הזה תומכים בכפולי ישר מהקופסא או אחרי עידכון ביוס.. אבל כל זאת שווה ליבדוק באתר החברה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה שילוש קדוש אז באמת הייתי הולך על החדשים, זה רק זוג כרגע מכיוון שהזכרון שלי הוא DDR400 והכרטיס מסך שלי AGP ואני לא הולך לשלם גם על זכרון חדש וגם כרטיס מסך חדש.

בכל מקרה יש לך מושג האם הקטע של ה-64 ביט הולך לדפוק אותי בהתקנה? אין לי מושג מה זה אומר, אולי יש איפשהו לקרוא..

בוא נשאל את זה ככה: אם אני מתקין כמו שיש לי עכשיו, הרגילה-המעבד יעבוד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מפקפק באמינות שלכם חברה, אבל אפשר איזה קישור לזה שאפשר להתקין רגיל על מעבד 64ביט?

:xyxthumbs:

אתה לא צריך קישור לשום מקום :smile1:...

יש לך אותנו, אני כבר שנתים עם מעבד 64 ביט 32..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לי מפרט מצד ימין שלך, דבר שני הייתי מת להחליף אותו לאיזה X1800GTO אבל נגמר לי הכסף, כרגע מה שצוואר הבקבוק במחשב שלי זה דווקא לא הכרטיס מסך -אלא המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז אתה צריך לוח שאומנם יתאים למעבד אבל באפיק AGP.. :nixweiss: אז מה עשית בזה?

אני לא חושב שתהיה לך משמעות כי את רוב העבודה עושה כרטיס המסך.תבדוק עלויות כי אולי שווה לך לקחת לוח אבל עם PCI-E בסוקט 939 ותצטרך להחליף רק את הכ.מסך.אני יודע שה"רק" הזה יש כסף אבל תבדוק.

אחרת אתה עם אותו הכרטיס באותו האפיק..תחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...