לא מצליח ליצור רשת בין שני מחשבים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח ליצור רשת בין שני מחשבים

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

אז הנה הקונפיגורציה שלי:

מחשב "חזק" מחובר לראוטר אלחוטי

מחשב "חלש" מחובר אלחוטית לראוטר

מחשב "נייד" שרוצה להתחבר קווית (לא אלחוטית!) למחשב החלש, למרות שבנייד יש תקשורת אלחוטית (הנייד רחוק מאוד מהראוטר כך שאין קליטה לרשת אלחוטית ולכן רוצה תקשורת קווית).

אני מקבל את ההודעה "limited conectivity or no conectivity" בשני המחשבים שמחוברים קווית. בעבר עבד יופי. הבעיה נוצרה לאחר שהותקן חייגן (ע"י קובץ EXE של קווי זהב) בשני המחשבים: הנייד והחלש.

מאז, הסרתי את החייגן (אני כבר מחובר מחברה אחרת) כמו כן הסרתי את כרטיסי הרשת בשני המחשבים (נייד וחלש) והתקנתי שוב (אולי כדי לאפס הגדרות) אבל זה לא עזר.

מה עושים??

תודה אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אז הנה הקונפיגורציה שלי:

מחשב "חזק" מחובר לראוטר - הראוטר יושב בסלון ומחובר בכבל למחשב שיושב לידו

מחשב "חלש" מחובר אלחוטית לראוטר - המחשב הזה נמצא בחדר מרוחק ולכן מחובר אלחוטית

מחשב "נייד" שרוצה להתחבר קווית (לא אלחוטית!) למחשב החלש, למרות שבנייד יש תקשורת אלחוטית (הנייד רחוק מאוד מהראוטר כך שאין קליטה לרשת אלחוטית ולכן רוצה תקשורת קווית). המחשב הזה נמצא בחדר מרוחק מאוד מהסלון ולכן אין קליטה לאלחוטי כמו כן אין! אפשרות להעביר כבל . יש אפשרות לחבר בינו ובין המחשב החלש בכבל .

אני מקבל את ההודעה "limited conectivity or no conectivity" בשני המחשבים שמחוברים קווית. בעבר עבד יופי. הבעיה נוצרה לאחר שהותקן חייגן (ע"י קובץ EXE של קווי זהב) בשני המחשבים: הנייד והחלש.

מאז, הסרתי את החייגן (אני כבר מחובר מחברה אחרת) כמו כן הסרתי את כרטיסי הרשת בשני המחשבים (נייד וחלש) והתקנתי שוב (אולי כדי לאפס הגדרות) אבל זה לא עזר.

מה עושים??

תודה אופיר

מקווה שהכל ברור עכשיו, הוספתי את הערותיי בציטוט לעיל.

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך אפשרות להעביר כבל רשת מהלפטופ לנתב ולפתור את כל הבעיה בזה?

במקום להעביר למחשב...

אם לא אתה צריך בהחלט ליצור BRIDGE כמו שנאמר - יש אפשרות כזאת לפי מיטב זכרוני באשף של (אחת האופציות) או לחילופין פשוט תיצור

רשת משנית בין 2 המחשבים הנייד והחלש, קווית נפרדת כדי שהם ידברו אחד עם השני.

אחרי שאתה עושה את זה אתה יכול לעשות BRIDGE CONNECTIONS בחלונות בין החיבור הנ"ל לחיבור האלחוטי לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

שנית, למה, אבל למה, כשאני מציין במפורש שאין כל אפשרות להעביר כבל לנתב או כל דרך אחרת עדיין יהיה מישהו שישאל "אבל מה הבעיה?".

שלישית, פתרתי את הבעיה כבר לבד, עד שאתם עונים פה......

כל מה שצריך לעשות זה ליצור ביתית בעזרת וינדוס ולהגדיר את המחשב "החלש" כזה שמתקשר לאינטרנט ואת הנייד כזה שמתקשר לאינטרנט דרך מחשב אחר. זה הכל!

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...