אותה הגברת בשינוי אדרת כנסו.. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אותה הגברת בשינוי אדרת כנסו..

idanmal

Recommended Posts

מה אתם אומרים על השיפוץ הזה???

לפני ....

http://img90.imageshack.us/img90/8032/dscf3488tx4.jpg

אחרי...

http://img85.imageshack.us/img85/2753/12332ht3.jpg

החלקתי לה את העור,העלמתי לה נקודות חן ופצעים,הגדלתי לה את החזה,ולא כל כך קשור שיניתי לה צבע לעיינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים ממש שהיא עברה עיבוד כי גם מסביב לבחורה הצבע השתנה אבל אם היית רואה רק את התוצר הסופי לא ממש היית מבדיל, למשל השיער יצא יותר מבריק.

איפה אתה שם לב למשל?

לפני ואחרי

גם פה רואים הבדל אבל אם לא היית רואה את הלפני?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בפוסט המקורי)

העלמת הכתמים על הפנים נעשתה באופן אמין, אבל היא נראית כאילו יש עליה איפור מאוד כבד.

צבע העיניים לא נראה הרבה יותר חזק ובהיר ממה שנראה הגיוני.

"הגדלת" החזה נראית רע. יש שבירה של קפלים, כיוונים לא הגיוניים של הבגד, חוסר אחידות בבד, ועיוותת גם את קופסת הסיגריות.

בתמונות האחרונות -

העלמת הכתמים נעשתה בצורה מוגזמת לדעתי, וקשה לגרום להאמין שזו תמונה אמיתית (ולכן קשה להעריך את היופי של זה).

צבע העיניים קצת חזק מדי

והדבקת לה את זרוע ימין לגוף.

(עריכה)

רק עכשיו שמתי לב שאת התמונות השניות הבאת ממקום אחר.

יכול להיות ששם הם בכוונה הגזימו בריטוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחח...

תותח אתה אבל ... את הבחורה השניה לא אני עשיתי זה מהמדריך .

אבל בשביל פעם ראשונה ולמי שלא מבין, נראה לי זה נחמד.

זאת עבודה לא חדשה שלי ומאז השתפרתי קצת .

תודה על התגובה ויש לי שאלה אליך בקשר לקפלים בבגד כתוצאה מההגדלה איך היית מתקן את זה? פשוט מוחק את הקפלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימר לדעת איך עושים את זה טוב, אלא רק יודע לשים לב לפרטים.

בעניין הקפלים - נראה לי שכדי שזה יהיה אמין אתה צריך להתחיל לחשוב איך ייראה בגד אחרי השינוי שעשית, ולראות איפה הוא יימתח/יתכווץ ובהתאם לזה לשנות את הקמטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי שם לב,

ואני חושב שכל אדם ממוצע שהיה רואה את התמונה "כדרך אגב" לא היה שם לב, אז נכון שאנשים שמתעסקים בגרפיקה כן שמים לב,

אבל הם ישימו לב לכל עבודה ולכל דוגמנית שתופיע גם על מגזין נחשב...

ולכן....עבודה טובה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא רואים כ"כ שזה מעובד, חוץ מהעיניים. צרייך היה לטפל לה גם בפאות לחיים האלו שלה. חחח.

דוגמניות יכולות להיות פצצות אבל ישנם פגמים, גם בתאורה, ששום איפור לא יכול לתקן. גם אם למשל מצלמים מישהי עם בקיני אז רואים שנוצר "שקע" היכן ששולי בגד הים נוגעים בציצי אז כדי להעלים את זה (תופעה שקיימת בכל בנות האדם אם אינן בובות פלסטיק) פשוט מעלימים את הצל שנוצר. אין תמונה של דוגמנית שלא עוברת עיבוד בפוטושופ. אין דבר כזה "לא פוטוגני". יש "לא עבר פוטושופ". ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...