יום הזיכרון ה7 ליצחק רבין - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום הזיכרון ה7 ליצחק רבין

Ewingum

Recommended Posts

לדעתי לא מעריכים מספיק את האיום הסורי שבשנים האחרונות מפתחת יכולות טילים ויכולות לא קונבנציונלי בכמויות....אז כמובן שיש מרחק ענק בין לבין ביצוע אבל עדין צריכה להידלק נורה אדומה בראשנו שהאם אנחנו רוצים עוד אויב כזה או אם במחיר מסוים נוריד עוד כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רק שהם לא על רמה גבוהה שמשקיפה על חצי מדינת ::)

והמצרים לא נמצאים במרחק חצי שעה מתל אביב?(במקרה שאין פקקים ;D ;D ;D)

מממ, לא?

הרבה יותר קל להגן על קו גבול כמו כיום עם מצרים מאשר קו גבול שהיה בינינו לבין סורה לפני 67

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי סטינו פה מהנושא העיקרי כי השאלה היא לא לאיזו מדינה יש קו גבול יותר מסוכן...

אתה בעצם אומר שלא משתלם להחזיר את רמת הגולן לסוריה אפילו תמורת שלום אמיתי(מצידי שיהיה הכי קר שאפשר) משום שאתה אומר שעדין יהיה סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שכשהסורים תקפו אותנו, לא היה בינינו הסכם שלום חתום.

באופן אישי אני נגד החזרת רמת הגולן, לדעתי מדובר בנכס אסטרטגי מהמדרגה הראשונה וכיוון שכל הסכם, גם הסכם השלום המכובד ביותר נחתם בפועל בין מנהיגים, לא בין מדינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שכשהסורים תקפו אותנו, לא היה בינינו הסכם שלום חתום.

באופן אישי אני נגד החזרת רמת הגולן, לדעתי מדובר בנכס אסטרטגי מהמדרגה הראשונה וכיוון שכל הסכם, גם הסכם השלום המכובד ביותר נחתם בפועל בין מנהיגים, לא בין מדינות.

כנ"ל

ביחוד שבמדינות ערביות (ועוד יותר ביחוד כמו סוריה שיציבות כמו פלקל) אתה לא יודע אם אבו-מנהיג חדש שיהיה מחר יהיה סאדם2 או נאצר2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא היה לי כוח לקרוא הכל אבל כבר ישלי כמה דברים להגיד: כל מי שמתעב את פרס צריך להודות לו כל יום, משום שהוא הסיבה העיקרית שלישראל יש כור גרעיני. מי יודע מה היה קורה אם לא היה לנו ???

חוץ מזה xwar2 את סתם טיפש, אתה מאלה ששונאים ולא יודעים להסביר את עצמם חוץ מלהשתמש בסטיגמות נדושות. ו-ofir123 אליך אני בכלל לא אתייחס אחרי הודעה ישנה שלך שאני זוכר בה אמרת שדם של יהודי שווה פי אלף משל ערבי... אתה לא יותר טוב מנאצי.

ושתבינו - אני לא שמאלני קיצוני, בקושי שמאלני כבר - אבל יש פה כמה טיפשים שזה פשוט מדהים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...