הצופה: חשש ממתקפה סורית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצופה: חשש ממתקפה סורית

Coca Cola

Recommended Posts

אני הסתדרתי באירופה מצויין. כל הבירה חינם וההופעות וזה. :smile1:

גם לי אין בעיה באירופה (אוקראיני :P )

טוב שאנחנו לא באוגנדה, אתם יודעים מה זה להרים אנטבה כל יום? :smile1:

בדיוק, באוגנדה אפילו יכל להיות קשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו,

אין ספק שסוריה התחלשה מאז מלחמת יום כיפור. אבל , הם התחזקו מאוד מבחינת טילים (כולל טילים כימיים)

הבעיה העיקרית שתיווצר כשסוריה תחליט לפעול צבאית היא שהם בקלות יכולים לכבוש את החרמון בעזרת יחידת קומדנו שלהם, מה שיגרום לנו ירידת מורל...

אני אישית חושב שצהל לא יהסס לעלות את דמשק באש ולהוריד להם את כל התשתיות, זה ההבדל בין הלחימה מול החיזבאלה לבין מלחמה מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו,

אין ספק שסוריה התחלשה מאז מלחמת יום כיפור. אבל , הם התחזקו מאוד מבחינת טילים (כולל טילים כימיים)

הבעיה העיקרית שתיווצר כשסוריה תחליט לפעול צבאית היא שהם בקלות יכולים לכבוש את החרמון בעזרת יחידת קומדנו שלהם, מה שיגרום לנו ירידת מורל...

אני אישית חושב שצהל לא יהסס לעלות את דמשק באש ולהוריד להם את כל התשתיות, זה ההבדל בין הלחימה מול החיזבאלה לבין מלחמה מול צבא.

על איזה טילים כימיים אתה מדבר?!!!

מה אתה חושב זה פה משחק ילדים ככה שולחים טילים כימיים...

במקרה של טיל כימי על דמשק תוחרב ואל תתפלא אם ישלחו עליהם פצצות גרעניות.....

נראה לי שאתם חושבים שמדובר פה במשחק ילדים.....

לגבי כוחות קומנדו מי ישמע יש להם אלפי לוחמי קומנדו....במקרה של כניסת כוחות שלהם לחרמון יהיה להם רק הפסד כי אנחנו נוכל לכבוש להם את החרמון שלהם...ככה שאין מצב שהם יתקפו את ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי כבר שומר על החרמון שלנו? כמה מילואימניקים?

אחי יש להם טילים כימים זה ידוע מאוד , תקרא את זה

http://www.fresh.co.il/dcforum/Army/9514.html

סדאם במפלה שלו לא שלח טיל כימי.....מה אתה חושב זה משחק ילדים...ככה שולחים טיל כימי???

יש לסוריה אחריות לאזרחים שלה,טיל כימי אחד ולא תיהיה לה אחריות כי כבר לא יהיו אזרחים סוריים שמה...

א. אם הם ישלחון טיל כימי זה נותן לך אור ירוק לפגוע במה שאתה רוצה ובמקרה כזה אתה יכול להשמיד את סוריה.....ימותו להם מיליונים.......

גם אם במקרה של מלחמה יכבשו את דמסק הם לא ישלחו טיל כימי.....

ב. מלחמה סורית תגרור לפגיעה אירנית בישראל שתגרור תקיפה אמריקאית באירן מה שאומר מיני מלחמת עולם.....שתביא למזרח תיכון חדש מה שסוריה ואירן לא רוצות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סוריה הרבה יותר קל להרוס כמו שאמרו.

לבנון זה מדינה - המטרה שלנו במלחמה הזאת מול לבנון זה להרוס את החזיבאללה ולא את לבנון,

עם זה לבון (אותו הדבר עם סוריה ) זה היה הרבה יותר קל, בגלל שתוקפים מקומות ראשיים - את החשמל

את המים את כל המקומות החשוביים והחיונים

בלבנון חיזבאללה מפחד ונמצא בנבונקים ככה

שקשה למצוא אותו,

במקרה עם סוריה לחיל האוויר יהיה הרבה יותר קל להרוס אותם,

ובזה נצטיין, הבעיה שעם תיהיה מלחמה עם סוריה

עם איראן תתצטרף אל סוריה ואז נגד 3 צבאות Vs אחת.

שלא נדבר עם מצרים שפתאום תחליט להפיר את הסכם השלום (היה לפני כמה זמן ידיעה עם אני לא טועה

שהיא רוצה ליצטרף למלחמה )

אז אני לא מאמין שישראל יהיה כולכך קל, יהיה הרבה נפגעים משני הצדדים

ישראל לא תפחד לעשות דברים יותר גדולים מכפר קענא

ומי יודע מה יהיה עם ארה"ב ואירופה

ד"א משהו הבין למה צרפת תומכת במדינות ערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי הערבים\מוסלמים שולטים בצרפת, אם ז'אן שיראק לא מסכים איתם אז יהיו תמיד את הקיצוניים שיאיימו עליו, או דוגמא אחרת, אמא שלי סיפרה שלי ששיראק הוציא איזה חוק שאסור ללכת עם כפיה לבית ספר, ה"כנסת" הצרפתית עשתה הצבעה (הרבה מוסלמים) והחוק התהפך ועכשיו מותר ואף מומלץ אם לא חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...