המסע הגדול מגיע לסיומו... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסע הגדול מגיע לסיומו...

סער_שי

Recommended Posts

זה היה חודש (+) מורט עצבים, אבל תיכף אגיע לנחלה...

ביצוע הרכישה יעשה היום או מחר בבוקר.

אני רוצה להודות להורי שהביאוני עד הלום, אבל יותר מכך לחברי הפורום הנאמנים והמסורים שסייעו לי בכל (רוב) השאלות וסייעו לי להתמצא בעולם הסבוך של המחשבים האישיים ומהם למדתי רבות, בתקווה שהגעתי למערכת מחשב מנצחת, אשר יחס המחיר\עלות שלה הוא האופטימלי עבורי.

אז חברים יקרים - תודה רבה!

אמשיך לבקר כמובן כדי להעביר את המידע שרכשתי כאן לאחרים אשר זקוקים לעצה או המלצה. וכמובן כדי לשאול עוד שאלות כי הנושא מרתק.

המפרט:

גולת הכותרת והיהלום שבכתר (מעבד): E6400

העריסה שתנענע אותו ל-OC מוצלח (לוח אם): 965P DS3

ליווי ראוי (זכרונות): 2GB 800MHZ 5-5-5-12 (התזמונים לא מלהיבים אותי במיוחד, אבל לטענתכם - במעבדי זה פחות חשוב. אם יש לכם המלצה לזיכרון טוב יותר במחיר דומה - לכו על זה)

המלך לא ערום (מארז): Compucas 6A21 400W

צ'יפס בצד (כרטיס מסך): 6200LE (רגע, לפני שאתם מתפרצים - כרגע המחשב לא למשחקים. ממתין להזדמנות לרכוש כרטיס מהדור החדש בחו"ל ולכן כרגע לא קריטי לי. מה שכן מטריד אותי - אני כן אעסוק בגרפיקה. למען האמת, כל כוח החישוב הזה הוא רק למען יישומי גרפיקה כבדים כמו פוטושופ, אבל גם גרפיקה תלת מימדית. השאלה שלי - האם טובים יותר הם גם מועילים לתוכנות גרפיות? או שאין לי צורך בכרטיס יותר טוב אם אני לא משתמש בו למשחקים? בנוסף - האם לכרטיס זה יש יציאת DVI והאם היא קריטית עבורי?)

אין טוב כמראה עיניים (מסך): L1970HR (כן כן, הרכיב הכי יקר כאן, שהומלץ שוב ושוב בכל מקום אפשרי.)

ואם המפרט הזה מעורר במישהו תגובה גופנית חזקה אז - כונן קשיח: 250GB 16MB 7200.

ו... זהו, בעצם.

כמה, אתם שואלים? 7,000. הרבה הרבה יותר ממה שהתכוונתי להוציא. אבל מחיר טוב, לא? (מכל ההשוואות אני כבר מבולבל)

הצהרת כוונות: OC לבאס של 400-410.

האם למישהו יש משהו להוסיף? האם פספסתי משהו? האם יש עוד משהו שאני צריך? משהו שכדאי להוסיף? להחסיר (חלילה)? האם המחיר הוא לא טוב כמו שאני חושב?

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

:jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...