מחפש מסך למחשב - 5K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך למחשב - 5K

asaf999

Recommended Posts

שלום לכולם, קניתי מחשב ועכשיו אני מחפש מסך טוב בתקציב עד 5K (ניתן לחרוג עד 500 ש"ח~ אבל רצוי מאוד שלא).

בהתחלה חשבתי לקנות LCD TV בגודל של 26, אבל אני לא בטוח בקשר לזה, זה ניראה לי פחות איכותי ממסך מחשב בעל רזולוציה גבוהה.

לכן החלטתי לרדת מעניין הTV ולחפש מוניטור רגיל.

אשמח לקבל המלצות למסכים איכותיים, זה מה שחשבתי עליו:

http://www.notebookclub.co.il/zoom.php?ln=en&item_id=122&PHPSESSID=4b9651e6450c4ee89decc0215d23bfe5

ד"א המחשב מיועד למשחקים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להשקיע בשביל מסך גדול, ההבדל בין 19 ו-24 אינץ זה משמעותי....

יש לי שאלה קטנה:

בקישור שצירפתי רשום כי זמן התגובה הוא: 16MS

אולם בקישור אחר מטעם דל ישראל, רשום כך:

זמן תגובה 6 מילי-שניות טיפוסי (אפור לאפור) / 16 מילי-שניות טיפוסי (שחור ללבן)

הקישור:

http://support2.jp.dell.com/docs/monitors/2407WFP/he/about.htm#Specifications

אם זה אכן כך (זמן תגובה 16MS), אני לא אקח את המסך יהיו מריחות במשחקים וכו'..

מה אתם אומרים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן תגובה 6 מילי-שניות טיפוסי (אפור לאפור) / 16 מילי-שניות טיפוסי (שחור ללבן)

הקישור:

http://support2.jp.dell.com/docs/monitors/2407WFP/he/about.htm#Specifications

הנתון הז מעודד, בכל מקרה מעבר GTG של 6ms הוא מצוין וגם יותר טוב מה 8ms של הVP930

אני לא מאמין שיהיו מריחות, חוץ מזה את רוב המריחות המוח מדמיין בעצמו והם לא נגרמות בגלל זמן התגובה

אלא בגלל שהעין האנושית שומרת עותק של התמונה הקודמת שהיא ראתה ולכן אתה רואה גוסטינג.

במסכי CRT כל פיקסל מואר למאית שניה ואז מיד מתחיל לדעוך ואילו במסכי LCD הפיקסל תמיד מואר ואין זמן

של דעיכה או החשכה ולכן העין זוכרת את התמונה הקודמת ולך זה נראה כאילו יש גוסטינג. זו גם הסיבה שבגללה חלק מהאנשים

כמעט ולא שמים לב לגוסטינג במסכים החדשים מכיוון שזמן התגובה מספיק מהיר. לעיתים העיניים יותר מיד מהירות :)

בשנה הבאה יוצאות מספר טכנולוגיות שאמורות לפתור את הבעיה בדרך דומה ל CRT

על ידי הכנסת שחורות בין תמונה לתמונה והעלאת קצב הריענון של מסכי LCD מ 60 ל 120 hz

ממה שניתן היה לראות ב CeBit 2006 זוהי מבטיחה ביותר שמורידה לחלוטין את אפקט הגוסטינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתון הז מעודד, בכל מקרה מעבר GTG של 6ms הוא מצוין וגם יותר טוב מה 8ms של הVP930

אני לא מאמין שיהיו מריחות, חוץ מזה את רוב המריחות המוח מדמיין בעצמו והם לא נגרמות בגלל זמן התגובה

אלא בגלל שהעין האנושית שומרת עותק של התמונה הקודמת שהיא ראתה ולכן אתה רואה גוסטינג.

במסכי CRT כל פיקסל מואר למאית שניה ואז מיד מתחיל לדעוך ואילו במסכי LCD הפיקסל תמיד מואר ואין זמן

של דעיכה או החשכה ולכן העין זוכרת את התמונה הקודמת ולך זה נראה כאילו יש גוסטינג. זו גם הסיבה שבגללה חלק מהאנשים

כמעט ולא שמים לב לגוסטינג במסכים החדשים מכיוון שזמן התגובה מספיק מהיר. לעיתים העיניים יותר מיד מהירות :)

בשנה הבאה יוצאות מספר טכנולוגיות שאמורות לפתור את הבעיה בדרך דומה ל CRT

על ידי הכנסת שחורות בין תמונה לתמונה והעלאת קצב הריענון של מסכי LCD מ 60 ל 120 hz

ממה שניתן היה לראות ב CeBit 2006 זוהי מבטיחה ביותר שמורידה לחלוטין את אפקט הגוסטינג.

מעניין מאוד אם אמרת ככה כנראה שאני יחכה עם הLCD שלי

ואתה יכול לתת לי תכתבה או פרטים על המוצר הזה מסביט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...