נגן MP3 אם איכות הסאונד הכי טובה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 אם איכות הסאונד הכי טובה

fp581

Recommended Posts

צר לי לאכזב אותך אבל אין כזה דבר.

כל נגן משמיע את הסאונד בדרך שונה, עם דגשים שונים בעוצמה ובסוג הצליל (באס, מידל, טראבל) ועוד...

למשל קריאטיב זן ניאון חזק מאוד בבאסים אבל בטראבל יש לו בעיה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שכל נגן משמיע את הסאונד בדרך שונה...

אבל זה לא נכון שאין כזה דבר נגן עם הכי איכותי.

אני שמעתי בהרבה מאוד נגני פלאש.....שמעתי בנאנו ושמעת בE200 ושמעתי בG3 ובU3.....

בכל סדרת הT של אייריבר.... ושתי נגנים של סוני - לא זוכר דגמים....אחד עיגול כזה ועוד איזה אחד (הסאונד של נגני הסוני יותר מידי חלש ולא מספק).

ובנגן שהיה ברשותי בעבר - האייריבר U10 .

לא היה לי שום ספק בכלל - לסדרת הT יש פשוט מושלם ובעיקר לT10 שדומה מאוד בסאונד שלו לU10.

גם הנאנו הרשים אותי מאוד באיכות הסאונד שלו.

בקיצור אין נגן ספציפי שהוא הכי איכותי שיש.........אבל יש כמה וכמה נגנים שהם ממש ממש איכותיים ואין להם הרבה מתחרים בסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב שאמרת שיש כה דבר הכי איכותי, ואין כזה דבר הכי איכותי?

אתה באמת צודק בכל הקטע של ההשוואת. זה נכון שסדרת T של iRiver נחשבת לאחת האיכותיות אבל זה גם תלוי במשתמש עצמו.

לדוגמה אם מישהו מחפש נגן והוא אוהב לשמוע מוסיקה רוק, מן הסתם הזן ניאון יהיה עדיף על ה-T10 בגלל שהזן ניאון חזק מאוד במוסיקה רוק.

ואם מישהו מחפש איכות צליל נקייה בלי הרבה הדגשים הוא יכול לקנות את ה-IFP700 הישן והטוב של iRiver.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל אין כזה דבר.

כל נגן משמיע את הסאונד בדרך שונה, עם דגשים שונים בעוצמה ובסוג הצליל (באס, מידל, טראבל) ועוד...

פשוט כדאי שתשתוק, זו לא בושה להגיד "אני לא יודע" !!!!

חוץ מהעובדה שכל נגן נשמע בצורה קצת שונה ומדגיש צלילים בצורה שונה, יש גם איכויות אובייקטיביות כמו למשל: איכות מעבד הקול, התוכנה, איכות האקולייזרים והאוזניות, רמת הרעשים הנשמעת מרכיבי הנגן (הרד דיסק), רמת הDISTORTION הSNR וכו' וכו' וכו'

זו לא פעם ראשונה שאתה משמיע תשובות חובבניות ולא מקצועיות!

אז פשוט במקום להטעות תשתוק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...