מחשב למשחקים עד 8500 ש"ח(כולל מסך) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים עד 8500 ש"ח(כולל מסך)

NSD

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המפרט האחרון שהביאו לך כמו המפרט שלי רק הלוח אם השתנה מפרט מצויין :xyxthumbs:

הכרטיס מסך פצצה וצודק עדיף אותו בKSP אבל אממ הספק לא בטוח יחזיק אותו למרות שהוא 420W אני מציע לך לשאול בפורום הספקים

כי המחיר מחשיד ספק 400W בכזה קצת כסף לא בטוח שהוא יספיק.. יש סיכוי אבל שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בחר בסוף את המפרט מנועה...

גם אני נוטה יותר לכיוון המפרט מKSP ועשיתי בדיקה קטנה על הספק...

נכון הוא לא מהכי טובים אבל הוא הכי טוב שיש לKSP להציע מתחת ל500 ש"ח ואמור להחזיק את המערכת יפה מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן... אני הולך עוד שבוע עם ידידה שלי לקנות לה מפרט זהה...

היתרונות שלו ברורים... כרטיס מסך חזק ולוח אם יותר טוב משל גיגה בייט...

החסרונות שלו זה התפשרות קטנה על הספק... וזכרונות במהירות 667 במקום 800 (דבר שיש לו השפעה כמעט אפסית במעבדי אינטל)

זה עדיין עניין של העדפה אישית... ובסך הכל שני המפרטים מצויינים! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח אם ככה אז עצה קטנה... תשאל בחנות אם יש להם ספקים של HEC...

אנשים אומרים שהם מוכרים אותם למרות שהם לא מופיעים באתר... הוא אמור לעלות 50 ש"ח יותר (אתה צריך 400W או יותר)

בכל מקרה שמחתי לעזור ותהנה מהמחשב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---ולוח אם יותר טוב משל גיגה בייט...

איזה לוח מאיזה לוח?

תקנה בKSP רק אם יש ספק שיחזיק הHEC 400W יחזיק מצויין אבל מה שהביאו מקודם לא יחזיק ככה שחבל שיהרס לך המחשב באותו יום שאתה קונה אותו..

סה"כ אחלה מחשב ואממ קצת חרא שאין 800MHZ כאילו שאתה קונה לוח אם שתומך בלי כאלה.. אבל במילא בחנות אחרת תומך 800MHZ עולה 1000 שקל ככה שזה בסדר.. אבל אל תשכח לקנות ספק שיתאים שלא יהרס לך המחשב ;) ותתחדש אחי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של ABIT

AB9 s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E

יותר טוב משל גיגבייט

GA-945P-S3

וההבדל בזכרונות כמעט שלא משנה במחשב מבוסס .... לקנות 800MHZ רק בגלל שזה יותר מ667MHZ מיותר לחלוטין...

ואל תיבהל לגבי הספק... נכון שHEC יהיה יותר טוב אבל גם השני יחזיק את המערכת... אנשים נבהלים בגלל המחיר הנמוך אבל הוא סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---הלוח של ABIT

AB9 s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E

יותר טוב משל גיגבייט

GA-945P-S3

הגיגהביט לוח אם מצויין אחלה לוח אם השני אני לא מכיר אבל הוא תומך 800MHZ והגיגהבית לא ולכן זה היתרון אבל במילא הוא לא מתכוון לקנות 800MHZ בזיכרון

---וההבדל בזכרונות כמעט שלא משנה במחשב מבוסס .... לקנות 800MHZ רק בגלל שזה יותר מ667MHZ מיותר לחלוטין...

לא משנה הCL בקונור אבל הMHZ משנה ואם זה אותו מחיר בד"כ בחנויות אז עדיף את ה800 פה אין אבל לא נורא מקבלים כרטיס מסך יותר טוב..

---ואל תיבהל לגבי הספק... נכון שHEC יהיה יותר טוב אבל גם השני יחזיק את המערכת... אנשים נבהלים בגלל המחיר הנמוך אבל הוא סביר...

עדיין הייתי בודק בפורום ספקים ושואל אם זה יחזיק ליאור יענה לך שם בשמחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח אם תסתכל קצת בפורום המתאים ותראה שהלוח של קצת יותר טוב (ערכת שבבים 965P במקום 945P)

כנ"ל גם לגבי ההשפעה של הזכרונות (לא אמרתי שאין... אמרתי שהיא קטנה...)

לגבי הספק הנה התראד האחרון מלפני פחות משבוע:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=196846.0

התגובה האחרונה של ליאור על הספק

בפני עצמו הוא לא ספק משהו

ב-KSP אין אלטרנטיבה טובה יותר

תנסה לשאול את KSP אם יש להם ספקי HEC, אם כן זה עדיף

אם לא ה-JSP-Tech זה הספק הכי טוב שיש להם עד 500 שקל

שזה בערך מה שאמרתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מציעים לו זבל? זה שזה הספק הכי טוב ב-KSP זה לא כבוד גדול...

אין הם מבחר והם דופקים מחירים... אם לא משלמים במזומן, שזה המחיר שנקוב בסוף כל מפרט אז ש תוספת גדולה על תשלום באשראי, אפילו בתשלום אחד, וכלל שהתקציב גדול יותר (ופה הוא די גדול) אז התוספת גדלה בהתאם.

אז אני הייתי ממליץ לך לעבור חנות, מה גם שחנויות אחרות ייתנו תמורה טובה יותר לכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי הם נותנים תמורה נאותה מאוד לכסף ומכבדים את האחריות...

ד"א רוב החנויות לא דורשות תוספת עד 4 תשלומים ומ4 ומעלה זו בערך אותה תוספת כמו KSP ומה גם שבמזומן הם הכי זולים...

אבל שמע, דעה על חנות זו או אחרת זה כבר עניין אחר שאני לא ארחיב עליו (אם אני לא טועה גם אסור כאן) ומבוסס על ניסיון אישי של כל אחד...

השאר זו בחירה של NSD ניתנו לו גם מפרטים מחנויות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...