מדריך איך להחזיר לצורב H10A את הFW אחרי קרוס פלאש. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך איך להחזיר לצורב H10A את הFW אחרי קרוס פלאש.

fuck off

Recommended Posts

אני קראתי באתרים באינטרנט ובפורום פה על זה שאפשר לעשות קרוס לH10A מה פירמוויר המקורי שלו (JL04) לפירמוויר של H10N שהוא JL11. הצורב היה בן כמה ימים יחסית אבל התלהבתי ולא היססתי לעשות את זה, אפילו שזה מבטל את האחריות. צרבתי מספר דיסקים ומסתבר שהם כולם דפוקים. כניראה בגלל שהם לא איכותיים אבל הם עבדו ליפני הקרוס . חיפשתי מלא זמן איך להחזיר את הפירמוויר המקורי של הצורב ומצאתי. :] החלטתי שאולי יש עוד אנשים כמוני שמחפשים אז החלטתי לכתוב את זה.

אני לא אחראי לכל נזק שיגרם.

אז ככה, בגלל שבעידכוני הגירסא של LG יש דבר שבודק את הגירסא המותקנת כבר בצורב זה לא נותן "לעדכן" אחורה. וזאת הבעיה שכולנו בעצם ניתקלנו בה (יותר נכון כל מי שניסה לעדכן אחורה). וכאן בא לעזרתינו הפירמוויר של DBP שבו אין את הבדיקה. אותו אפשר להוריד מפה: http://tdb.rpc1.org/#GSAH10A. את זה ליתר דיוק. אחרי שפתחתם את הRAR אתם מפעילים את JL04AUTO.EXE. (לא יודע מה ההבדל הין 2 הקבצים אבל זה מה שאני הפעלתי וזה עבד.) אחרי התקנתם ועשיתם REBOOT אתם מתקינים את הפירמוויר המקורי של LG שאותו אתם מורידים מפה. מתקינים את זה ועושים REBOOT. ברכותיי! יש לכם את הפירמוויר המקורי. אני חושב שזה יעבוד גם על פירמווירים אחרים. פשוט אין לי איך ליבדוק.

והכי חשוב קרדיט לאתר בו קראתי את זה www.cdfreaks.com. תהנו. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...