צריך דעות לגבי המסך הזה: Proview DV928DG - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דעות לגבי המסך הזה: Proview DV928DG

elad135

Recommended Posts

נדהמתי מהמחיר של המסך הזה:

http://www.pcglob.com/scripts/prodView.asp?idproduct=28

בגדול הנתונים שלו נראים לי לא רעים בכלל, אבל אני לא מומחה גדול בנושא. המחיר שלו ממש נמוך בשביל מסך 19 אינצ'. תוכלו בבקשה לומר לי איזה חסרונות יש למסך הזה כדי שאני יבין למה הוא עולה ככה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים...

קודם כל, איך אתה יודע שהMS לא יציב? זה כתוב איפשהו בנתונים או שאתה מכיר את המסך הזה מאיפשהו?

דבר שני, ממתי Proview זה חברה גרועה? דווקא הבנתי שיש לה מסכים טובים מאנשים שדיברתי איתם ומהפורום הזה...

בגדול התקציב הוא באיזור ה1500 ש"ח. אם אפשר לקבל המלצה על מסך 17 אינצ' ומסך 19 אינצ' הכי טובים שאפשר לקנות בתקציב הזה, זה יהיה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים...

קודם כל, איך אתה יודע שהMS לא יציב? זה כתוב איפשהו בנתונים או שאתה מכיר את המסך הזה מאיפשהו?

דבר שני, ממתי Proview זה חברה גרועה? דווקא הבנתי שיש לה מסכים טובים מאנשים שדיברתי איתם ומהפורום הזה...

בגדול התקציב הוא באיזור ה1500 ש"ח. אם אפשר לקבל המלצה על מסך 17 אינצ' ומסך 19 אינצ' הכי טובים שאפשר לקנות בתקציב הזה, זה יהיה מצויין.

מצטער לאכזב אותך , PROVIEW חברה גרועה למדי.

אם אתה שואל אותי , אל תתקרב למסך 19" במחיר הזה , אלא אם כן הוא אחד ממכרז ושהמחיר המקורי שלו הוא לא ככה.

אם לא הבנת אותי , מסך 19" טוב מתחיל מ1900 שקל.

17" , יש טובים מאוד במחיר הזה , אני רכשתי את הLG L1732TQ ב1400 שקל ואני מרוצה ממנו מאוד.

אתה יכול לשקול לקנות אותו , מסך עם נתונים טובים ובמחיר טוב.

4MS , ניגודיות 1:1400 , DVI והכל . מבית טוב , .

בתכלס , יש גם את ה70GX2 , שאתה צריך לשאול אם אמור להגיע מלאי חדש בקרוב.

כרגע המכירה שלו [במחיר 1400] נסגרה בגלל שנגמר המלאי , והמחיר הרגיל שלו הוא 1850 +

אז אני אתן לך את הלינק : http://www.nanashops.co.il/sale.php?sale=2873508&refid=6

תתקשר לספק , תשאל אם אמור להגיע מלאי חדש. אם כן , תחכה לו. [המסך הזה יותר טוב מהLG הנ"ל]

אם לא אמור להגיע מלאי חדש , פשוט תלך על הLG L1732TQ מבאג ולא תתאכזב :)

מקווה שחידשתי לך משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...