צריך עזרה בבחירת לוח אם חדש - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת לוח אם חדש

God4U2

Recommended Posts

אוקי

קיום יש לי

A7V266-E

של אסוס

עכשיו העיה הכי חמורה שלי איתו זה

שאין לא נעילה של האפיקים AGP\PCIאני אפילו לא יכול לקבוע את המחלקים ... :(

המינימום שאני אדרוש מהלוח החדש שלי זה זה ... :)

אם מישהו יכול לפרק לי עוד על התכונה הזאת

ובדיוק באיזה לוחות חדשים היא קיימת

תודה

רוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מגיע למהירות באס ממש אבל ממש גבוהה אתה צריך את המחלקים כדיי שהחומרה לא תיפגע.

לדוגמא: כשאתה מגיע למהירות באס 150 המהירות של הPCI היא 38 מה"צ תוספת של 5MHZ שזה ממש כלום!

אני לדוגמה היגעתי למהירות באס של 154 והמחשב יציב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מגיע למהירות באס ממש אבל ממש גבוהה אתה צריך את המחלקים כדיי שהחומרה לא תיפגע.

לדוגמא: כשאתה מגיע למהירות באס 150 המהירות של הPCI היא 38 מה"צ תוספת של 5MHZ שזה ממש כלום!

אני לדוגמה היגעתי למהירות באס של 154 והמחשב יציב מאוד.

אתה רגיל שחמש זה מעט, כאן זה מאוד משנה, ותוספת כזאת עלולה לפגוע במספר רב של רכיבים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Google it.

אני ממליץ לחכות ל- KD7 העצבני, החמוד הזה הוא אוברקלוקר לא נורמאלי, ואם יש לך +AthlonXP 2200 אתה פשוט מסודר לכל החיים, המעבד הזה מגיע פתוח מהמפעל אך רק הלוח הזה יודע להפעיל את הפתיחה הזאת כמו שצריך (אמיר שתוק) ומאפשר לך לבחור אפילו במכפלות ענקיות כגון 17 ואולי קצת יותר.

הלוח מצוייד כמו כל לוחות KT400 רק במחלק 1/5, זאת מכיוון ש-VIA ה-%$@%@$& האלה החליטו לא לתמוך במחלק 1/6 שעוזר מאוד אם מגיעים ועוברים באס של 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בקרוב" = עוד כמה חודשים טובים שלא שווים את זה אם אתה לא Hardcore overclocker (ה-KT400A אמור להיות בעל מחלק 1/6).

"Hardcore overclocker"- אני לא חושב שיש כאלה אנשים בארץ, אולי אחד או שניים לא יותר מזה, גם בגלל שדי חם פה וכמה שזה נשמע מצחיק יש לזה השפעה מסויימת, ודבר שני זה שקשה להשיג פה את הדברים לעשות את זה, כגון חנקן נוזלי וקרח יבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחום יש השפעה מסווימת, לפחות בשיטות שאובקלוקרים קלים משתמשים, דהיינו, אוויר.

וחוץ מזה בטח שהם מפחדים כי חלקי מחשב בישראל מאד יקרים, בהשוואה לחו"ל...

מחשב חדש=משכנתה :AR15:

אני יכול להבין אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...