ה - Nec 3500AG שלי לא קורא את ה - DVD-ים שהוא צורב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה - Nec 3500AG שלי לא קורא את ה - DVD-ים שהוא צורב

blackcoma

Recommended Posts

לאחרונה, כל פעם שאני צורב עם צורב ה - Nec 3500 ( שיש לו את הקושחה האחרונה 2.1B ) הוא לא יכול לקרוא אותו אחר כך.

אם אני מנסה להיכנס לכונן עם הדיסק המדובר אני מקבל שגיאה : "Disc Is Corrupt or Not Formatted For Windows".

הבעיה מתרחשת ( מ - 2 בדיקות שעשיתי ) בדיסקים Verbatim -R X16 (Photo Printable) אלו דיסקים טובים למיטב ידיעתי.

ניסיתי לצרוב על ה - -RW שיש לי ( גם של Verbatim ) והוא פועל אחרי הצריבה בכונן.

למישהו זה עוד קרה ויש פתרון ?

( יש לי חומר חשוב על הדיוידיים האלה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה לי ואין לי פיתרון ממש, הדיסקים ככל הנראה קריאים, אך לא ע"י הצורב שלך.

שכחתי לציין כמובן, שבכונני אחרים זה פועל טוב מאוד ( אפילו כוננים ממש ישנים ),

השאלה היא מה NEC מציעה במקרה כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישרפו ה NEC האלו, בין היחידים שיש להם את התקלה הזו ולא מצאתי פתרון לחרא הזה , איזה עצבים זה :bash:

בונ'ה אתה ממש עולה לי על הסעיף, כל פעם סתם יורד על כונני ה NEC... מוזר שמיליונים לא מתלוננים אבל אתה כן. חלאס!!

לפותח הת'רד, זו בעיה נפוצה לא רק עם כונני NEC, יש הרבה שיש להם את אותה הבעיה גם עם , פיוניר וכו... נסה לעדכן קושחה (אפילו אם מה שיש לך היא האחרונה), אם זה לא עוזר ויש לך אחריות, תממש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונ'ה אתה ממש עולה לי על הסעיף, כל פעם סתם יורד על כונני ה NEC... מוזר שמיליונים לא מתלוננים אבל אתה כן. חלאס!!

לפותח הת'רד, זו בעיה נפוצה לא רק עם כונני NEC, יש הרבה שיש להם את אותה הבעיה גם עם , פיוניר וכו... נסה לעדכן קושחה (אפילו אם מה שיש לך היא האחרונה), אם זה לא עוזר ויש לך אחריות, תממש אותה.

וואלה? מצטער אם ככה... לא ידעתי שיש חוקים שאוסרים לרדת על צורבי NEC... תסתכל כמה עמודים אחורה, התופעה נעשית נפוצה מפעם לפעם... ואין פיתרון ממשי... וכל העידכוני קושחה האלו לא עוזרים בגרוש אז וותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...