יש אנשים שמשחקים בFlatOut 2 ל PC פה? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אנשים שמשחקים בFlatOut 2 ל PC פה?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק מהנה. אהבתי :xyxthumbs:

השאלה היחידה שלי היא למה לעזאזל ה ForceFeedback לא פועל? יש דרך לתקן את זה?

סימנת את האפשרות הזאת? כי זה בתפריט שונה מההגדרות של הכפתורים..

בכל מקרה אני מעדיף לשחק את המשחק הזה עם המקלדת, משום מה לא נוח לי עם הגיימפאד.. אז ביטלתי את הFORCE FEEDBACK אבל אם הרטט פעל על גיימפאד ג'נרי וזול כמו שלי הוא אמור לפעול טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב אבל הסינגל קל..

גם אם אתה בסיבוב אחרון ונמצא מקום 5 יש סיכוי טוב שתיקח מקום 1. הנהגים די מטומטמים, במרוצים הם מנסים יותר להתנגש אחד בשני מאשר להגיע ראשונים.

בכל מקרה הכי כיף זה ה"דרבי", ממש כל הקטע של הפיצוץ ושפתאום הכל נהיה בהיר יותר,ממש מרגיש אמיתי, יש במשחק?.

וזה רק אני או שהסטנטס קשים יותר מב - FO1? בכלל עצם העובדה שהם שינו את זה עם המד וגם הוסיפו כמה סטנטים קשים.. :s07:

אז זהו שכל הפואנטה במשחק היא כמה שיותר להרוס דברים, להתנגש במתחרים ולפרק לכולם את הצורה

מקום ראשון יזכה אותך בסה"כ 100$ שלא כמו כמות ההריסות שתגרום ותתן לך אקסטרה קאש

אגב RoD הנה תמונה:

http://img430.imageshack.us/img430/7986/flatout2gl6.jpg

Shbd שים לב שבתחרות השניה לקחתי מקום 6 כי לא התאמצתי בכלל לזכות במקום ראשון אבל הרסתי והתנגשתי כמה שיותר וזה הביא לי הרבה כסף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שכל הפואנטה במשחק היא כמה שיותר להרוס דברים, להתנגש במתחרים ולפרק לכולם את הצורה

מקום ראשון יזכה אותך בסה"כ 100$ שלא כמו כמות ההריסות שתגרום ותתן לך אקסטרה קאש

אגב RoD הנה תמונה:

http://img430.imageshack.us/img430/7986/flatout2gl6.jpg

Shbd שים לב שבתחרות השניה לקחתי מקום 6 כי לא התאמצתי בכלל לזכות במקום ראשון אבל הרסתי והתנגשתי כמה שיותר וזה הביא לי הרבה כסף ;D

אתה עדיין לא מבין שב'לסיים' אני מתכוון ללסיים מקום 3 ומעלה?

המטרה היא לא רק להתנגש, תתייחס לזה כבונוס קל למרוצים, מה שכן יש WRECKING DERBY שבו כל מה שאתה צריך לעשות זה לחסל מכוניות אחרות, תתמקד קודם כל במיקום ואח"כ בלהרוס מכוניות אחרות, אם אתה יכול להתנגש בדברים, תתנגש אבל לא על חשבון המיקום שלך, אבל זה יכול להביא לך NITRO..

ואתה טועה, לסיים מקום ראשון בEVENT שלם מביא לך די הרבה כסף, וכשאתה עובר שלב שלם מביאים לך עוד כסף,נפתחות עוד מכוניות ויש לך עוד EVENTS..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב. חבל שהמולטי שלו לא מספיק יציב והמשחק כל הזמן קורס לי. אבל כשיוצא לי משחק טוב במולטי אז זה ממש ממש כיף :)

שום דבר לא קורס, אבל מה שמעצבן זה שיש לאגרים ואין אפשרות לסדר את השרתים לפי הפינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא קורס, אבל מה שמעצבן זה שיש לאגרים ואין אפשרות לסדר את השרתים לפי הפינג.

אני לא יודע איפה אתה חי, אבל כל ניסיון שני לחפש משחקים מסתיים בקריסה.

וגולם, אתה בטוח שזה לפי המוסיקה? |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני בטוח אבל הגירסה שלי בגרמנית

ככה שאין לי מושג אם יש הגדרות מיתקדמות או משהו שאפשר לשנות את זה

בהגה הרטט לא פועל ביכלל לצערי

אם אתה רוצה דבר איתי במסנ או בפרטי, אני אשלח לך את הקבצי שפה שיש לי.. ויש אפשרות ForceFeedback

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החבילת שפות לא עזרה אז הלכתי בדרך הארוכה ליפתור את הבעיה...

בכל מיקרה הרטט פועל כרגע גם בהגה וגיליתי שיש כפתור ניטרו

והמישחק מאוד טוב לפחות כרגע שאני עדין בהתחלה היתי נותן לו ציון 9 לPC כי כימאת אין מישחקים טובים בסיגנון

גם ראיתי באתר הרישמי שיש מיני מישחקים במישחק ויש מולטיפליר ככה שזה באחלט מישחק טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את המשחק והוא שולט!!! בהרבה יותר כיפי מ-NFS שאם נתקעתה פעם אחת בקירו או משהו אז נדפקתה :pissed: אני אוהב שאני נתקע בדברים ואני עדין יכול לחזור למקום ראשון, וזה לא כמו המשחקים שלא משנה במה נתקעתה המכונית שלך כמו חדשה, ואני מת על המכוניות בסגנון הישן.

רק יש בעיה אחת, למה אין הילוכים??? אפשר לסדר את זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...