יש אנשים שמשחקים בFlatOut 2 ל PC פה? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אנשים שמשחקים בFlatOut 2 ל PC פה?

stone cold

Recommended Posts

בעע אני בתהליכי קניה מתקדמים[uHARC]

הוסיפו למשחק מוד כמו בבורנאווט הפעם? כי זה מה שהיה חסר.. לא זכור לי שהיה מווד לתאונות מקסימליות בלי מירוץ :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאף אחד לא אכפת איך אתם משיגים את המשחק

בכל מקרה, המשחק הוא מעולה לדעתי

הגרפיקה מאוד מרשימה וכן גם הנזק וההרס שנגרם נראה אמיתי מאוד

אני עכשיו בשלב הזה שצריך להעיף את הנהג הכי גבוה שאפשר וזה ממש מעיק

אישית אהבתי מאוד את המשחק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע התקנתי ושיחקתי. קצת התבאסתי מהגראפיקה, ה-MX440 שלי לא מסתדר טוב עם המשחק - הכל רץ חלק, ללא תקיעות, אבל לא רואים את המים, לפעמים גם פנסים אחוריים הופכים ללבנים וגם המפה קצת :screwy: . יש מספר מכוניות לבחירה, ישנם מספר מצבי משחק, ישנן לא מעט מפות לשחק בהן. ההתרסקויות ממש טובות לדעתי, רק צריך להזהר שלא להתקע בחפצים חזקים כמו עצים, אחרת אתם עפים מהאוטו. ישנו מצב משחק למכוניות מתנגשות, פשוט לרסק את כולם לפני שירסקו אותך - הבעיה שלי, היא שאני בקושי מתנגש במתחרים ועד שבסוף אני צובר מהירות וישנה מטרה... מישהו נכנס בי מהצד בשיא המהירות! ישנה גם מוסיקה ממש טובה לדעתי. בקיצור, כדאי לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נורא נחמד

בעיקר ברשת !

אושר עילאי!

דרבי זה ממש מטורף :lol:

לי זה לא מראה שרתים מגיימספיי ואם אני לוחץ על DEL זה יוצא מהמשחק בלי לכתוב כלום, ולכל אלה שיקומו נגדי, זה לא קשור לעותק לא חוקי.

משחק מאוד נחמד, אהבתי מאוד את השיפור בפיזיקה, וגם הסאונדטראק מעולה.. מצד אחד הוא יכול להיות קליל ומצד שני הוא מעצבן ברמות במרוצים בשטחים עם עצים וכאלה..

אגב, בינתיים בCAREER שיחקתי רק בDERBY, סיימתי את הEVENT השני במקום ראשון[הוא היה האחרון שעשיתי בשלב 2..] והDERBY STUNT שנפתח מתחתיו כזה לבן.. לא הבנתי אם זה בכוונה ככה או איזה באג, כי ארטיפאקטים זה לא, מישהו יכול לומר לי אם זה קורה גם לו?

flatout2qv5.th.jpg

*אל תשימו לב ל'חצי' הימני של המסך, אני על DUAL VIEW עם הטלוויזיה :silly:

*עריכה

טוב בריפליי ראיתי שזה רגיל, כנראה הורידו טקסטורות או משהו אחר בטעות בריפ של טקניק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ חשבתי על לקנות את המשחק מחר כי זה דיי דומה לBURNAUT לפי התמונות שראיתי ואני ממש אהבתי את כל מה שקשור למשחק הזה

אז חשבתי לקנות

האם המשחק שווה את הכסף?

ואיך הוא יעבוד לי במחשב?

<<< מפרט בצד.

תודה לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה כיצד לעבור את השלב הזה שצריך לשגר את הנהג כמה שיותר גבוה..?

זה לא שלב חובה..

תתאמן בכל הסטאנטס בנפרד..

במשחק הקודם זה היה הרבה יותר קל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א לא שלב חובה?

אז למה הוא לא פותח לי את התחרות הבאה?

למה אתה מתכוון?

ברגע שאתה משלים EVENT נפתח לך מן בונוס מתחתיו[הקפיצה לגובה] וליד זה יש לך עוד EVENT להשלים..

ברגע שאתה משלים[אגב, משלים - מסיים בשלוש מקומות ראשונים בנקודות] את כל הEVENTS בשלב, נפתח לך השלב הבא+עוד כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שצריך להשלים את ה-EVENT , כלומר צריך לסיים מקום ראשון? (לא הבנתי למה אמרת שזה שלב לא חובה)

הגעתי למקום השני ושום דבר לא נפתח לי.. :nixweiss:

יש לך מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שצריך להשלים את ה-EVENT , כלומר צריך לסיים מקום ראשון? (לא הבנתי למה אמרת שזה שלב לא חובה)

הגעתי למקום השני ושום דבר לא נפתח לי.. :nixweiss:

יש לך מושג?

דיברתי על זה שלא חובה לעשות את הHIGH JUMP..

בכל מקרה תביא סקרין שוט של זה..

אצלי זה ככה

fltoutssmn9.th.jpg

כשהשלב השני[חץ ימינה] נפתח לי כשסיימתי את המרוצים הרגילים בלי קשר לדרבי והקפיצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב אבל הסינגל קל..

גם אם אתה בסיבוב אחרון ונמצא מקום 5 יש סיכוי טוב שתיקח מקום 1. הנהגים די מטומטמים, במרוצים הם מנסים יותר להתנגש אחד בשני מאשר להגיע ראשונים.

בכל מקרה הכי כיף זה ה"דרבי", ממש כל הקטע של הפיצוץ ושפתאום הכל נהיה בהיר יותר,ממש מרגיש אמיתי, יש במשחק?.

וזה רק אני או שהסטנטס קשים יותר מב - FO1? בכלל עצם העובדה שהם שינו את זה עם המד וגם הוסיפו כמה סטנטים קשים.. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא מראה שרתים מגיימספיי ואם אני לוחץ על DEL זה יוצא מהמשחק בלי לכתוב כלום, ולכל אלה שיקומו נגדי, זה לא קשור לעותק לא חוקי.

משחק מאוד נחמד, אהבתי מאוד את השיפור בפיזיקה, וגם הסאונדטראק מעולה.. מצד אחד הוא יכול להיות קליל ומצד שני הוא מעצבן ברמות במרוצים בשטחים עם עצים וכאלה..

אגב, בינתיים בCAREER שיחקתי רק בDERBY, סיימתי את הEVENT השני במקום ראשון[הוא היה האחרון שעשיתי בשלב 2..] והDERBY STUNT שנפתח מתחתיו כזה לבן.. לא הבנתי אם זה בכוונה ככה או איזה באג, כי ארטיפאקטים זה לא, מישהו יכול לומר לי אם זה קורה גם לו?

flatout2qv5.th.jpg

*אל תשימו לב ל'חצי' הימני של המסך, אני על DUAL VIEW עם הטלוויזיה :silly:

*עריכה

טוב בריפליי ראיתי שזה רגיל, כנראה הורידו טקסטורות או משהו אחר בטעות בריפ של טקניק..

גם לי זה קרה בהתחלה, תכנס ל-Setup מחוץ למשחק ותוריד את ה-V על Post-Processing (אין לי מושג אם זה קשור, אבל פתר לי את הבעיה).

אממ חשבתי על לקנות את המשחק מחר כי זה דיי דומה לBURNAUT לפי התמונות שראיתי ואני ממש אהבתי את כל מה שקשור למשחק הזה

אז חשבתי לקנות

האם המשחק שווה את הכסף?

ואיך הוא יעבוד לי במחשב?

<<< מפרט בצד.

תודה לעוזרים ;)

משחק מעולה להעביר את הזמן, יעבוד מעולה על כל מחשב כמעט - אצלי עם ה-MX440 עובד חלק על 800x600x16 (אני יודע שזה לא משהו, עכשיו אני אנסה יותר גבוה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה בהתחלה, תכנס ל-Setup מחוץ למשחק ותוריד את ה-V על Post-Processing (אין לי מושג אם זה קשור, אבל פתר לי את הבעיה).

משחק מעולה להעביר את הזמן, יעבוד מעולה על כל מחשב כמעט - אצלי עם ה-MX440 עובד חלק על 800x600x16 (אני יודע שזה לא משהו, עכשיו אני אנסה יותר גבוה).

נראה לי שהPOST PROCESSING לא מסומן בכלל..

בכל מקרה הגעתי למקום שני רק בעזרת המפה למטה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...