הגיע הזמן לשנות גישה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לשנות גישה

tombcatz

Recommended Posts

שמע גם אנחנו לא אשמים שיש לנו נקנקים בממשלה ובגללם אנחנו חוטפים על הראש

ושמע אחי לכול בן אדם יש פחד וזה רק הענין של עד כמה הוא מוכן לסבול

כמו לוחמי הדובדן שהם נכנסו לכול מקום הרגו מאות מחבלים והרגישו שהם אלוהים או משהו שהם בלתי פגיעים ויום אחד דפקו עליהם אמבוש והם חטפו חזק בראש ופחדו לצאת למשימה הבאה

שמע אם אנחנו נראה להם חזק שישראל היא אלוהים ושהיא מוחקת אותם כמו גוקים ושאי אפשר לפגוע בנו וגם אם יהרגו 120 איש זה לא יזיז לנו תביצה ואנחנו נשטח אותם 300 פעם מבלי להעניד עפעף ושלא נשים זין על אזרחים

הם יפחדו והם יפסיקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה מציע פשוט להרים ידיים. וואלה, הגיוני.

אף אחד לא אמר להרים ידיים - אבל להמשיך בדרך הצבאית זו תהיה טעות.

יש לפתור את הבעיה בדרכים דיפלומטיות, לעקור את מקורות הפיננסיים של הארגונים, לפגוע בחינוך הטרוריסטי.

להרוג את כולם לא ייתן שום דבר מכיוון שיקומו חדשים לנקום את מותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן סוף סוף, אחרי 58 שנים, להרשות לעצמנו "להפסיד במלחמה" ולסיים כבר את מרחץ הדמים הזה.

וניראה לך באמת שאחריי ה"הפסד" הזה, אירגוני הטרור פיתאום יפסיקו לרצות להשמיד אותנו?!

הנאיביות של השמאל פשוט לא תאמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המחמאה, אבל השמאל זה לא בדיוק המחנה שלי שלי.

בכל מקרה, אולי תראה לי הוכחה כלשהי שיותר כוח יעזור לנו מול טרור?

אולי איזו מדינה או אזור ש"נוקה" מאיום הטרור אחרי שהשתמשו ביותר כוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת נבליג לא נעשה כלופ

נתן להם לשחוט אותנו ואז הם יראו שאנחנו לא מגיבים והם יבניו שזה סתם משמעם לירות טילים על ואין הגבה אז הם יפרשו לשחק bf2

וואלה עליתי על הטקטיקה של פרץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר להרים ידיים - אבל להמשיך בדרך הצבאית זו תהיה טעות.

יש לפתור את הבעיה בדרכים דיפלומטיות, לעקור את מקורות הפיננסיים של הארגונים, לפגוע בחינוך הטרוריסטי.

להרוג את כולם לא ייתן שום דבר מכיוון שיקומו חדשים לנקום את מותם.

יש בעיות שלא ניתנות לפתרון בדרכים דיפלומטיות, כי יש אנשים בעולם שלא רוצים לדבר איתך. הם לא מכירים בזכותך להתקיים כישות עצמאית והם יעשו הכל על מנת להשמיד אותך. זו המציאות, אין מה לעשות.

המקורות הפיננסיים (והצבאיים) של הארגונים מגיעים ממדינה קטנה וחביבה שנקראת אירן. להזכירך, אירן לא מכירה בישראל והנשיא שלה קורה להשמדתנו חדשות לבקרים. עם מי בדיוק אתה מציע לדבר שם, באירן? זו מדינה שלא רואה אף אחד ממטר, לא את ארצות הברית, לא את האו"ם ובטח שלא את מדינת הקטנטנה.

אתה צריך להפנים שלפעמים הדרך הצבאית היא הדרך היחידה. אין ספק שהמלחמה הנוכחית לא תוריד את רמת העוינות כלפינו, וגם אין ספק שהמלחמה הבאה במזרח התיכון היא בלתי נמנעת, אבל אין לנו ברירה אלא להלחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה זה מתחיל שוב, מה שרצינו עכשיו זה לגבות מחיר כמו שם של המבצע בהתחלה "שכר הולם" עד שירו על חיפה אנחנו הגענו לביירות והשם התחלף ל "שינוי כיוון"

תבינו יש דרך אחת להפסיק את הטרור. בואו נגיד שיש גינה ומישהו שותך עץ ומשקה אותו, אז תורידו עלה ישקו אותו והוא יצמיח עלה חדש, אז לעקור את העץ אי אפשר אבל אם יעיפו את זה שמשקה את העץ אז לא יהיה לו איך לגדול. מה שאני אומר שצריך להיכנס בסוריה, למה דבר כזה אין במצרים או ירדן? כי הם לא נותנים לארגוני טרור תחמושת ותמיכה, סוריה נותנת להם תמיכה. יפה מאוד אנחנו ניכנס בסוריה וננצח, פשוט מאוד נודיע להם, אנחנו לא נפסיד לגלח אותכם עד שלא תוציאו את החיזבאללה מלבנון. המלחמה תיהיה קשה ותגבה מחיר גבוהה יותר אבל צריך לעשות אותה אחרת נסבול, אני כבר הגעתי למסכנה שאם רוצים להיפטר מהחיזבאללה צריך לשנות את סוריה. מה שכן יש גם את איראן אבל פרה פרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אולי תראה לי הוכחה כלשהי שיותר כוח יעזור לנו מול טרור?

אולי איזו מדינה או אזור ש"נוקה" מאיום הטרור אחרי שהשתמשו ביותר כוח?

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%99%D7%9D_%D7%94%D7%90%D7%9C%D7%92%27%D7%99%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%AA

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A4%D7%98%D7%9E%D7%91%D7%A8_%D7%94%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8_%28%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות שלא ניתנות לפתרון בדרכים דיפלומטיות, כי יש אנשים בעולם שלא רוצים לדבר איתך. הם לא מכירים בזכותך להתקיים כישות עצמאית והם יעשו הכל על מנת להשמיד אותך. זו המציאות, אין מה לעשות.

המקורות הפיננסיים (והצבאיים) של הארגונים מגיעים ממדינה קטנה וחביבה שנקראת אירן. להזכירך, אירן לא מכירה בישראל והנשיא שלה קורה להשמדתנו חדשות לבקרים. עם מי בדיוק אתה מציע לדבר שם, באירן? זו מדינה שלא רואה אף אחד ממטר, לא את ארצות הברית, לא את האו"ם ובטח שלא את מדינת הקטנטנה.

אתה צריך להפנים שלפעמים הדרך הצבאית היא הדרך היחידה. אין ספק שהמלחמה הנוכחית לא תוריד את רמת העוינות כלפינו, וגם אין ספק שהמלחמה הבאה במזרח התיכון היא בלתי נמנעת, אבל אין לנו ברירה אלא להלחם.

לפני שמישהו רוצה להרוג, הוא רוצה לאכול.

נכון שזה לוקח זמן, אבל הבידוד הבינלאומי של אירן כבר תופס תאוצה - ואני צריכים ללחוץ.

ציר הרשע הזה של אירן-סוריה-חיזבאללה בסוף ישאר לבד, ללא לגיטימציה וללא זכויות בקהילה העולמית - ושם יתחיל לפעול הלחץ.

נכון שיש רצון לפעול לבד ולנקום בכולם על הסבל שלנו, אבל אי אפשר לעשות את זה - אנחנו קטנים וחסרי יכולת - וחייבים להבין את זה.

צה"ל צריך להגן עלינו, לא להתחיל מלחמות, אפילו מול איום כמו איראן, זה התפקיד של מעצמות על.

אין מה לעשות - זה הגורל שהפלנו על עצמנו כאשר התעקשנו להקים את המדינה הקטנה שלנו דווקא פה, באמצע המזרח התיכון ואנחנו חייבים להמשיך להגן על המדינה. ונכון שיש חללים ולא מעט, למעלה מ-20,000 מקום המדינה ונקווה שלא יהיו עוד רבים.

תהרוג אותי, אני לא יודע מה לעשות.

בפוסט הזה כבר מזמן איבדתי את הכיוון שלי מרוב רגשות שעוברים בי על כל ההרוגים בקונפליקט הזה ובקודמיו, אבל נמאס כבר לשמוע על ההרוגים הצעירים.

זה נשמע מהפה של רבים מכם כאילו זה גורל למות למען המדינה - אבל זה לא צריך להיות ככה.

אנחנו חייבים להפסיק עם תאוות המלחמה הזאת למרות הרצון לעקור את הטרור וחייבים סוף סוף להבין, שאולי זה בעצם גדול עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו את עצמכם, אתם רוצים להרוג אנשים חפים מפשע רק בגלל שארגון טרור פלסטינאי החליט להתמקם שם?!

זה לא בא בחשבון.

א. לא אירגון פלשתינאי, אירגון מוסלמי-שיעי קיצוני!

לעומת הפלשיתנאים, שהם סונים.

בכל מקרה, הם לא פלשתינאים, הם פרסים ולבנונים.

ב. אנשים חפים מפשע? מי אלה בדיוק?

החוגגים כאן?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3287069,00.html

הבובות פה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3287159,00.html

גם לנו נהרגים אזרחים יום-יום! יושבים במקלטים חסרי כל.

עסקים נהרסים, אנשים מושפלים נותרים ללא כל.

צה"ל יוצא בגאוה, לבוש מדים, מגן עלינו.

הם יושבים בתוך בית של משפחה, על אזרחי ומשגרים עלינו קטיושות, חייברים, זילזאליפ ופאג'רים!

מה קרה לך? זה חפים מפשע?

הם צריכים לשלם על זה, ביוקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבידוד הבינלאומי של אירן לא תופס שום תאוצה. ובכלל, אירן היא מדינה שיכולה להתקיים באופן עצמאי ללא סיוע בינלאומי - יש לה נפט, הרבה מאוד נשק ו(בקרוב) יכולת גרעינית. גם בהנחה שאירן תהיה מבודדת, שום דבר לא יגרום לה להפסיק את פעולותיה כנגד מדינת . שום דבר מלבד מתקפה צבאית, ואת זה כמובן אנחנו לא יכולים לבצע.

קונספט המלחמה נוצר בד בבד עם האנושות, זה חלק בלתי נפרד מהקיום שלנו. במאה שחלפה ידע העולם שתי מלחמות בקנה מידה עצום, ועוד אינספור סכסוכים מקומיים שהובילו גם הם למיליוני קורבנות. מלחמה היא דבר בלתי נמנע - אתה יכול לנקוט בדיפלומטיה כמה שאתה רוצה, אבל במקרה הטוב זה פשוט ידחה את הבלתי נמנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...