הגיע הזמן לשנות גישה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לשנות גישה

tombcatz

Recommended Posts

לבנון דחתה את הסכם הפסקת האש

ועכשיו נחת מתח כבד מאוד של טילים על חיפה

הגיע הזמן שלנות טקטיקה-במקום להמנע כמה שיותר מפגיעה באזרחים,צריך להביא לאסון הומניטרי שלבנון לא תשכח כמותו גם עוד 50 שנה

לנתק אספקת חשמל ומים עכשיו,והתחיל למחוק שכונות שלמות עם פצצות מצרר.

אין ברירה,זה כבר בלתי נסבל.

רק בעזרת לחץ לא אנושי ממשלת לבנון תשבר לכל תנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מה איתך, אבל לא נראה לי שרצח עם ממש יעזור.

תאמין לי, גם אני חשבתי על זה וניסיתי להבין איך לכל הרוחות אפשר כבר לסיים את הקונפליקט הזה.

אבל ההיסטוריה מראה לנו שכל קונפליקט עם ארגון טרור לא יגמר עם "יותר כוח".

מצטער להשתמש בקלישאה אבל כדורים לא יחסלו רעיון, וכמו שמישהו בפורום כבר טען, תמיד יכול לצאת איזה חקלאי, להוציא M16 מהגורן ולהתחיל לירות על שיירת חיילים - והופ, חוזר הטרור.

גם אני לא יודע מה לעשות - אבל דבר אחד בטוח, יותר כוח לא יעזור, כי ניסינו כבר את כל הכוח האפשרי.

אולי הגיע הזמן סוף סוף, אחרי 58 שנים, להרשות לעצמנו "להפסיד במלחמה" ולסיים כבר את מרחץ הדמים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנון דחתה את הסכם הפסקת האש

ועכשיו נחת מתח כבד מאוד של טילים על חיפה

הגיע הזמן שלנות טקטיקה-במקום להמנע כמה שיותר מפגיעה באזרחים,צריך להביא לאסון הומניטרי שלבנון לא תשכח כמותו גם עוד 50 שנה

לנתק אספקת חשמל ומים עכשיו,והתחיל למחוק שכונות שלמות עם פצצות מצרר.

אין ברירה,זה כבר בלתי נסבל.

רק בעזרת לחץ לא אנושי ממשלת לבנון תשבר לכל תנאי.

מהפה שלך ל-ה'

אני לא יודע מה איתך, אבל לא נראה לי שרצח עם ממש יעזור.

תאמין לי, גם אני חשבתי על זה וניסיתי להבין איך לכל הרוחות אפשר כבר לסיים את הקונפליקט הזה.

אבל ההיסטוריה מראה לנו שכל קונפליקט עם ארגון טרור לא יגמר עם "יותר כוח".

מצטער להשתמש בקלישאה אבל כדורים לא יחסלו רעיון, וכמו שמישהו בפורום כבר טען, תמיד יכול לצאת איזה חקלאי, להוציא M16 מהגורן ולהתחיל לירות על שיירת חיילים - והופ, חוזר הטרור.

גם אני לא יודע מה לעשות - אבל דבר אחד בטוח, יותר כוח לא יעזור, כי ניסינו כבר את כל הכוח האפשרי.

אולי הגיע הזמן סוף סוף, אחרי 58 שנים, להרשות לעצמנו "להפסיד במלחמה" ולסיים כבר את מרחץ הדמים הזה.

אם זה היה תלוי בנו לא הייתה מלחמה, אבל כמו שאתה אמרת בעצמך זה תלוי בגחמות של האיכרים שונאי ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו משהו ממשלת לבנון לא רוצה להתמודד עם החיזבלה ולעצור את הירי שיורים משטחה ?

הם לא רוצים הפסקת אש ?

הם מנסים להפיל לנו ?

להכריז מלחמה! ולהכנס בכול לבנון חיזבלה, לבנון, אזרחי לבנון כול דגל מזוין שלהם למחוק אותו@#$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצמא שלך למלחמות והרוגים מצד האויב ישתנו עם התבגרותך, אני מקווה.

תאמין לי, ואני לא שמאלני קיצוני ואפילו לא קרוב, אבל מלחמה נגד ארגון גרילה לא מביאה לשום דבר טוב.

מילא אם זה נגד או מדינה עם גבולות וערכים, אבל כשזה עם ארגון טרור חסר ערכים שהולך אחרי אידאולוגיה עיוורת - למלחמה הזאת לא יהיה סוף.

58 שנים הטרור הזה לא הפסיק, מהפדאיונים, דרך אש"ף וג'ורג' חבש ועד חמאס וחיזבאללה - והוא גם לא יגמר.

אז מה הטעם בעוד מלחמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תמחוק ללבנון את כול הצבא + החיזבלה ללא רחמים לא היה טרור

ושמע בשביל להפחיד אותם הם צריכים לראות הרבה מוות והרס מול העיינים עד שהם יבינו שלא שווה להם לירות סתם ככה על בשביל הכיף ולכול דבר יש מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנון צריכה לשאת בעונש-מדובר במדינה ריבונית שנותנת חסות לטרור

וזה לא משנה אם היא מסוגלת למגר אותו או לא,היא אפילו לא מביעה נכונות לעשות משהו בנידון.

כמו שאמרתי-לבנון היתה ילד רע מאוד,ועכשיו הגיע הזמן לקצת SPANKING FROM DADDY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תמחוק ללבנון את כול הצבא + החיזבלה ללא רחמים לא היה טרור

ושמע בשביל להפחיד אותם הם צריכים לראות הרבה מוות והרס מול העיינים עד שהם יבינו שלא שווה להם לירות סתם ככה על בשביל הכיף ולכול דבר יש מחיר

דווקא המוות וההרס נותן להם לגיטימציה להמשיך.

אתה לא שומע מה אומר כל פעם הדובר של החיזבאללה?

"המטח הזה הוא על ההפגזה בשכונת א-דאחייה והמטח הזה על הטבח בקנא".

תאמין לי, זה לא מה שירתיע אותם, זה ארגון טרור - המטרה מעל הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המוות וההרס נותן להם לגיטימציה להמשיך.

אתה לא שומע מה אומר כל פעם הדובר של החיזבאללה?

"המטח הזה הוא על ההפגזה בשכונת א-דאחייה והמטח הזה על הטבח בקנא".

תאמין לי, זה לא מה שירתיע אותם, זה ארגון טרור - המטרה מעל הכל.

הדובר של החיזבאללה?למה מי הוא שבכלל נקשיב לו?

אם היינו פועלים כמו שאמרתי,הדובר של החיזבאללה בכלל לא היה מדבר כבר,כי הוא היה ממזמן בין המתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם צריכים להבין, שיש גם הרוגים אצלם ולא אצלנו, אנחנו גם נכנסים בהם חזק מאוד שם, שלא תבינו לא נכון.(זאת מלחמה..)

וחוץ מזה, העם הלבנוני ברובו לא אשם, ואני לא מבין למה ממשלת לבנון לא קיבלה את ההסכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...