הסקירה שלי והאחרונה לזמן הקרוב על BROTHERS IN ARMS EARNED IN BLOOD - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסקירה שלי והאחרונה לזמן הקרוב על BROTHERS IN ARMS EARNED IN BLOOD

DS

Recommended Posts

הנה סקירה מעודכנת על BIA EIB

הנה הביקורת שלי על Brothers In Arms: Earned In Blood[/color]

קודם כל רציתי להגיד שאני לא אציין את תכונות הגיימפלי כי זה אותו גיימפלי כמעט אז הביקורת תיהייה קצרה יותר

Brothers In Arms

אם אתם זוכרים את המשחק הקודם אז אתם תבינו שיש קשר "דם" בין שניהם.

המשחק הקודם מסתיים כש"מאק" אומר לנו שיש ראיון עם מראיין על איך הייתם בזמן המלחמה

המשחק מתחיל כשאנו רואים את Sgt. Hartsock (הוא קודם לדרגת סמל) ואת SLA Marshel שהוא המראיין.

כרגע אנחנו משחקים את Hartsock והוא מספר את כל הדרך לגבעה 30.

מהצניחה ועד הקרב על העיר.

בעצם עכשיו הכל Flashbacks(פלאשבקים) וכשאנו מתחילים משימה אנו שומעים את הארטסוק מדבר עם מרשל.

לפעמים בחלק מהמשחק אנו נראה רגעים שבהם הזמן עוצר ונהייה איטי ו Hartsock ו Marshel מדברים ברקע.

המשחק מעניין יש קו עלילה נחמד די בסיסי כמו הקודם.

יש משימה במשחק שבה אנו חוזרים לשחק בגבעה 30 כהארסטוק ולא כבייקר ואנו צריכים לכבוש את האזור המצוין שם.

בזמן שבייקר בהלם מהפגיעה של הפגז וממותו של Legget אתם יוצאים לכבוש את האזור שמאק נותן לכם בזמן שבייקר מתאושש והולך להביא את הטנקים וזה רגע שמאוד אהבתי רק שעכשיו המחשב מבצע את זה.

כמה דברים נוספים עכשיו:

ה של המשחק השתפרה בהרבה מקודמו ועכשיו לאויב הנאצי יש אפשרות להרוג אתכם בטקטיקה מיוחדת ולא רק אתם.

הסביבה היא הריסה ואם טנק יורה על בית יש חור בבית.

המשחק קשה בהרבה מקודמו אפילו ברמת Easy אז לא נראה לי לחשוב על הרמה הגבוהה ביותר בלי צ'יטים.

You Were Earned In Blood

במשחק הקודם היה לנו את הדבר שעיצבן אותנו בזה שחיילים מתו והופ חזרו לחיים!

עכשיו המשחק נותן לכם אופציה שונה:

1. האם אתה רוצה להחיות אותם ולהמשיך?

2. או לחזור על הפרק ולנסות לעבור איתם עוד פעם.

לדעתי האפשרות של האופציות מאוד רצויה ואפשרית ואהבתי אותה מאוד.

היו הרבה שהתלוננו על הדבר המעצבן הזה, ועכשיו תוכלו לבצע את זה עוד פעם.

Skirmish- מצב חדש ב EIB

מצב המשחק Skirmish הוא מצב חדש בנוסף לקו העלילה הנורמלי והוא בעצם מוסיף עם כמה משימות משל עצמו על דרכי התמודדות חדשים.

המצב מאפשר לנו לשחק כהארטסוק או כבייקר ונותן לנו גם כן לפקד על שני קבוצות או על אחת.

ישנם כמה משימות במצב.

המצב די קשה במצב המשחק אז אל תתפלאו אם יבואו הנאצים ויהרגו אתכם מימין או משמאל.

המולטיפייר של המשחק גם כן מאפשר לנו לשחק כשניהם או בייקר או הארטסוק וזה גם מוסיף לאורך החיים של המשחק.

משחק קשה, טקטיקה לא השתנה

הטקטיקה לא השתנתה בשני המשחקים מכיוון ש EIB הוא מן הרחבה וחבל כי הם היו יכולים לנצל את הזמן ואת הפוטנציאל למצוא עוד משחקיות חדשה.

עדיין יש דמויות חדשות שנותנות לנו קו עלילה מצוין ודרמטי.

לסיכום...

המשחק Brothers In Arms: Earned In Blood הוא משחק מצוין לסיכום אך עדיין מרגיש אותו דבר כמו קודמו.

זה לא ממש משנה אבל למשחק אופציות רבות כגון מצב המולטיפלייר וה Skirmish שמוסיף לאורך החיים של המשחק.

אז עדיין EIB לא ממש לוקח את המקום הראשון אבל אם אהבתם את הראשון אתם לא יכולים לא להרשות את המשחק הזה

הנאה- 8

קול-9

גראפיקה-8

ממשק-8

קושי-9

סה"כ 8.4 ציון

מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...