S1910 EIZO vs Sony LCD SDM-HX95S - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S1910 EIZO vs Sony LCD SDM-HX95S

tascam

Recommended Posts

S1910 EIZO vs LCD SDM-HX95S

אני מאוד מיתלבט בן שני המסכים לסוני יש X BLACK ויותר CMD

למי יש יותר צבעים באמת ? מי מהיר יותר ?

מי עדיף ?

די דחוף לי כי אני ביומיים הקרובים קונה אחד משני המסכים האלה.

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- יש פאנל TN מיושן, ז"א ניגודיות נמוכה יחסית, 16.2M צבעים וזוויות צפייה נמוכות, ויש לו זמן תגובה של 16ms

ל-Eizo יש פאנל PVA יותר עדכני עם ניגודיות גבוהה, 16.7M של צבעים מדוייקים יותר, וזווית צפייה גבוהה בהרבה, וגם 12ms

את איכות התמונה במציאות אי אפשר בכלל להשוות.

ואתה תלך על ה- רק בגלל שיש לו בשם X-Black, בזמן שאתה לא באמת מבין מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הנתונים שקיבלתי על הסוני:

19 TFT, Contrast 1000:1 - black or silver - DVI + HD 15 - Response time 12ms - Luminance: 450 - Eco Mode - SRS surround speaker system

הדגם:

SDM-HX95

האים הם משקרים בנוגע למהירות ?

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לא להלחץ כ"כ עם הקניה - זה אף פעם לא עוזר לקניה שקולה. קח אווויר ותחשוב האם אתה באמת חייב לקנות בעוד יומיים או שתוכל להמתין...

ככלל מהבדיקות שערכתי - בעיקר בפורום זה וגם בפורומים בחו"ל הסוני אינו בר השוואה למסך של איזו ובאופן כללי מסכי מחשב LCD של מפגינים נחיתות מול רוב המתחרים שלהם, ובמיוחד בהתייחס לרמת המחיר הגבוהה שלהם. היתרון היחיד של המסך עליו אתה מדבר הוא הרמקולים ואולי העיצוב - לטעמי אלה לא שיקולים רלוונטיים בקניית המסך. המסך של איזו מוכוון הרבה יותר לעבודה מקצועית של גרפיקה. אגב, במחיר דומה יש גם את ה- Viewsonic 930B שמומלץ (אם כי אני לא אוהב את מדיניות התמחור היומרנית של היבואן ביחס למחירו בחו"ל).

ככלל אני מייעץ לך (במידה ואין לך איזה מקור המציע לך מחירי ריצפה דווקא על דגמים אלו) לשקול את צרכיך האמיתיים: למה ישמש הצג? האם הוא לעבודה משרדית/ביתית? האם לצפיה בסרטים? האם לעבודה גרפית?

אחד המסכים המעניינים שעשוי לענות על מירב הדרישות הנ"ל (חוץ מעבודה גרפית מקצועית) הוא ה-LG1970HR שקיבל שבחים בקרב משתמשים פה בפורום (תריץ חיפוש) וכעת גם משוווק דגם חדש שלו עם נתונים טובים יותר. המסך הזה גם יחסוך לך לא מעט כסף...

אם הייעוד הוא צפיה בסרטים אז אולי כדאי להשקיע ב - 20 אינץ' או יותר ע"י הוספת כסף.

אם השימוש שלך הוא ביתי בעיקר, יש מסכי-19אינץ' מעניינים של NuTech שקיבלו שבחים פה בפורום ומחיריהם מאוד נמוכים (1200-1400) עם זמני תגובה טובים.

חבל להשקיע באיזו אם אתה לא משתמש גרפיקה.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...