מסך LCD ב1250 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD ב1250

cold fire

Recommended Posts

המחירים ירדו פלאים, מצאתי מסך 19 אינטש של חברת apex עם חיבור DVI

8 מילישניות לריענון וכל זה במחיר מצחיק של 1250 ש"ח האם החברה או ליתר

דיוק המסך שווה את הכסף ליתר הפרטים (בהירות ניגודיות וכ"ו באתר http://2buy.yad2.co.il/hot_sale_product.asp?g_id=9014747)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amit..Z אם אתה יכול קצת יותר פרטים על הדגם שציינת של המסך...

במחיר כזה אני אישית לא מכיר שום מסך Lcd שבא אם dvi ועוד עם 19 אינטש

אגב מסכי lcd של הם דפוקים ככה אמרו לי הרבה חנויות וגם החברים שלי לא המליצו לי עליהם (כל הדגמים - יש בעיות איתם

בעיקר באחריות) לגבי מסכי samsong הם מסכים מעולים מסך 17 אינטש (הסוג אנני זוכר לצערי) 1700-1800 ש"ח

יש לי מסך של crt מדגם של 795ft plus וזה מסך אדיר האם כדי לי לרכוש lcd או שתמיד צריך לשאוף ליותר

ואם כן התקציב שלי 1500 ש"ח לא יותר 17-19 אינטש (שיחזיק להרבה זמן)

תגובות חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

בזמנו התענינתי לקחת את המסך של אפקס.מכרו אותו במיכרז ב1300 שקל.אבל שהתקשרתי לפרוסמן(היבאון) הם לא כוללים את כבל הDVI בחבילה(תבדוק באתר שלהם)

ואם אני רוצה אחד כזה למחסך(כי למסך כניסת DVI) זה עולה 100 ש"ח.בהתחלה חשבתי שככה כולם אבל -זה לא כך.וזה גם רשום כך במיכרז שציינת

זאת חוצפה ממדרזגה ראשונה-יש מסכים אחרים של 19" DVI באותו המחיר 4MS וגם עם כבל DVI כלול במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אין כזה הבדל בין מסכים כולם משתמשים בפאנל זהה שמיוצר בד"כ באותו מפעל על ידי אותה חברה

ובכל זאת, צריך לשים לב לאחריות שכל חברה מספקת, זמן תגובה נמוך למשחקים, ול ל כ ת לראות את המסכים

בחנויות... (הדרך היחידה להשוואה) ולא להשוות נתונים טכניים חסרי חשיבות שהחברות עצמן מספקות ומודדות איך שבא להן

יש בקיי אס פי מסך של CHEI MEI 19 אינטש סביר יש לי כמה חברים שמרוצים ממנו

יש גם של BENQ בשקם אלקטריק ב 1500

אני חושב שכשקונים מסך אז זה לטווח ארוך אז הייתי הולך על מסך בסביבות ה-2000 VIEWSONIC או LG

אפשר גם SAMSUNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...