מפרט ב8.5K למשחקים ואוברקלוק ללא ציוד הקיפי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב8.5K למשחקים ואוברקלוק ללא ציוד הקיפי

barak_11

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבקשה, RAID 0+1 על שתי דיסקים בנפח 250GB של סיגייט מסדרה 10 עם בקר מובנה:

http://www.ocforums.com/showthread.php?t=467848

אמנם ההארדיסקים פה מוצלחים יותר, אבל לא בצורה דרסטית, וגם לי יש בקר מטריקס רייד של בלוח, נראה כמה זה יהיה אצלי. :)

בקשר למארז, זה הטעם שלי!

כיאילו מה? אתה תחליט מה יותר יפה בעיניי? :nixweiss:

והמארז שאתה הצעת הוא בכלל לא טוב יותר, להפך, יש לו מאוורר 80 מ"מ מקדימה לעומת 120 בטריטון.

בקשר לזכרונות אתה צודק, בזבוז נטו, אבל לקחתי אותם כי הם מוצלחים יותר והוא עולים כולה 140 שקל יותר.

בקשר לביצועי הקירור, לא הוכחת כלום.

אי אפשר לערוך השוואה עפ"י צד שלישי.

וגם הקירור לא נבדק עם אותו מאוורר.

בכל מקרה, תאמין לי שיש בניהם הבדל של יותר מ0 מעלות.

יכלנו לקחת 6600, אבל אתה מה זה היה נותן לי? כלום.

אז הייתי מקצץ בהכל ולוקח אותו ולא מרגיש שום הבדל חוץ מתוצאות יפות יותר בבנצ'ים.... :nixweiss:

האוברקלוק ל6400 יהיה בשביל הכיף האישי שלי, לא בגלל שזה מעבד מעפן שצריך לסחוט ממנו את טיפת המגה הרצים האחרונה כדי שהוא ירוץ. :nono:

חוץ מזה על המפרט הזה התייעצתי גם עם ליאור והוא תמך בו והמליץ על ה6400 במקום ה6600 והוא גם זה שהמליץ לי על המארז.

בקשר למערך רייד 0 הוא פיקפק טיפה אבל מקסימום "הפסדתי" מאה שקל...

למה "הפסדתי"? כי 2 הארדיסקים תמיד עדיפים על האחד כשהם בלי מערך רייד, המידע בטוח יותר והמהירות טובה יותר ברגע שעובדים עם 2 הכוננים בו זמנית (לעומת מחיצות על הארדיסק בודד).

אני בסה"כ סגור על המפרט ואני לא עומד לשנות בו כלום.

מפרט טוב, הייתי לוקח את הערות של דוקטור.

מאיפה הזמנת? כמה עלה המפרט בסוף? מתי יגיע? והאם ההזמנה כוללת הרכבה+WINDOWS ?

תתחדש :xyxthumbs:

יש לי מפרט דומה לשלך( סתכל במפרט )

הוזמן מנעה ופנדה.

עלה 8577.

אני מתאר לעצמי שהוא יגיע תוך שבוע+, אבל אין תאריך.

ואת ההרכבה והתקנת הווינדווס אני יבצע בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הRAID, מה שבא לך. כשכל הפורנו ילך פאייפן, זאת לא תהיה אשמתי.

לגבי הקירור - הצלחתי להוכיח שAC FREEZER עומד באותה שורה עם קירורים יותר יקרים ממנו בהרבה, אם תרצה או לא. גם אם אי אפשר לדבר על השוואת מספרים מדוייקים כי מדובר על השוואות שונות, ניתן להסיק הרבה מעצם ההשוואות ומעצם המסקנות הנפרדות שלהן.

לגבי הזכרונות, אתה מסכים איתי וסתם עקשן.

ולגבי המעבד, הבנתי את מה שאתה אומר, אבל אני לא מבין למה להשקיע יותר בזכרונות וקירור לOC, אם אפשר להשקיע במעבד בלי OC :screwy:. במיוחד כשזה לא אומר שויתרנו על וקירור בכלל, וגם למעבד הזה יתאפשר OC לא קטן בכלל.

גם אם זה לא נותן לך כלום, זה עדיין יותר הגיוני ושווה.

באותה מידה גם לעשות OC ל6400 לא ייתן לך כלום חוץ מבנצ'מרקים, אבל אין לי ספק שאתה כן תעשה את זה - כי בכל זאת קנית מוצרים במחיר מופקע לשם זה.

בכל מקרה תתחדש, מתחיל להמאס לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...