המשחקים ה"מבטיחים" של 2007 - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים ה"מבטיחים" של 2007

ranran

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי רוצה לחזק בנושא NWN2 אתה לא חייב לשחק אותו ברשת המשחק יכלול בתוכו עלילה מדהימה גם כך... וכאדם אשר פספס שבועות בבית הספר בשביל Fallout (שניהם)....

אני לא חושב שההמשך יהיה מדהים כמו שהשניים הראשונים. כמו ש- tactics עיבד את האווירה של המשחק והפך אותו לעוד סוג של commandos...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא.

מחדל Tactics לא יחזור!

Fallout 3 עבר לידיה של לאחר ש-Interplay נסגרה וכולנו יודעים ש- היא חברת עם עבר והווה מפואר.

אני מאמין שהכותר החדש יהיה מצויין ומהנה בדיוק כמו 1 ו-2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, אותו דבר עם Jagged Alliance.

המראה האיזומטרי של המשחק זה משהו שקשה להחליף עם מנוע תלת מימדי, אבל אין מה לעשות - חייבים להתקדם.

וכמו שהתגברנו על המעבר מהגרפיקה של Heroes 3 ל-5, נתגבר גם על שינוי המנוע הגרפי של Fallout.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחלוק עליך, פולאוט 3 יהיה משחק מצוין, אבל הוא לא יהיה פולאוט 3

כלומר בטוח שבת'סדה תעשה עבודה טובה ויצא משחק טוב אבל אני לא מאמין שהם יצליחו ללכוד את רוח פולאוט כמו שפולאוט 3 המקורי יכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]fallout "3" was tactics and it had to do with fallout or an rpg for that matter. I hope they'll make fallout 3 in an FPS manner, like oblivion only with guns and cars.

also I hope they'll keep the fallout main quest system and not oblivion's. oblivion main quest had tons of small missions, fallout on the other hand had 2-3 very large and vague quests which you had to resolve all by yourself (like find the G.E.C.K.).[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYSIS

UNREAL 2007

GTA 4

NBA 07 ( רק משחק אבל עדין, אם הגרפיקה תהיה כמו בטריילרים אז זה יהיה שולט )

Dark Messiah of might and magic

Half Life 2: episode two

Battlefield 2142

ואני חייב לומר שממש התרשמתי מה- Alan Wake הזה :xyxthumbs:

ויהיו עוד כמה משחקים חמודים כמו:

El Matador

Infernal

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ו JUST CAUSE לא מבטיח ?

lol

בדקתי

והבנתי שצדקתי

operation just cause - האמריקאים הפילו את הדיקטטור מנואל נורייגה בפנמה.. אגב כדי לשבור אותו פסיכולוגית השמיעו לו בפול ווליום את גאנז אנד רוזס

אחחח זאת הייתה תקופה. המשחק הוא בערך כיסוי לכל המבצע הזה.. רק שהוא מתרחש במקום אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...